آیا اندازه گیری تورم ماده در طول یک بیماری همه گیر?

هر ماه اداره آمار نیروی کار قرار می دهد شاخص قیمت مصرف کننده. آن تعدادی که اقدامات تغییر در قیمت مصرف کنندگان

توسط AKHBAREMAAAA در 24 اردیبهشت 1399

هر ماه اداره آمار نیروی کار قرار می دهد شاخص قیمت مصرف کننده. آن تعدادی که اقدامات تغییر در قیمت مصرف کنندگان پرداخت برای مشترک کالا و خدمات است. ما آموخته شنبه آن را کاهش 0.8% بزرگترین افت پس از رکود بزرگ. اما در یک بیماری همه گیر جهانی, چه مقدار اندازه گیری تورم زمانی که همه چیز به نظر می رسد در شار?

اداره آمار نیروی کار اعزام یک تیم از پنجره خریداران هر ماه به بررسی قیمت ها از چیزهایی که آمریکایی ها به طور منظم. یک قرص نان و قهوه و حتی ودکا. و کسانی که قیمت ؟ شاخص بهای مصرف کننده نشان می دهد آنها رفته ام که ما طبخ بیشتر در خانه به دلیل بیماری همه گیر. اما پس از آن وجود دارد هر چیز دیگری. را گاز آن کاهش یافت و بیش از 20٪.

"این تعجب آور نیست با توجه به این که مردم قرار نیست به خارج وجود دارد, رانندگی, هواپیمایی پرواز نمی خیلی کمتر قطار در حال اجرا و غیره گفت:" کیت Baum, یک استاد اقتصاد در کالج بوستون. Baum گفت: تقاضا برای بسیاری از چیزهایی که ما خرید پایین رفته مانند بیمه اتومبیل و لباس که همچنین بخشی از شاخص تورم مصرف کننده.

هنوز هم ما را از شنیدن اقتصاد در مکث. پس چرا هر یک از این حتی مهم است ؟

"وجود خواهد داشت مقدار زیادی از انواع مختلف از اطلاعات است که ما را در تصاویر مختلف پس از COVID اقتصاد, اما یکی از آنها خواهد بود که چگونه قیمت های تنظیم" گفت: کاترین Dominguez, یک استاد اقتصاد در دانشگاه میشیگان. یک بار همه چیز را انتخاب کنید تا دوباره چقدر تغییر قیمت را به ما نشان میدهد که در آن اقتصاد در راس است. و Dominguez گفت: آن را فقط در مورد تغییر در قیمت ها. این BLS همچنین آهنگ چه مردم از خرید.

"این کاملا امکان پذیر است که سبد کالا که متوسط آمریکایی خرید و حتی پس از مستندات هستند و بیش از همه متفاوت از آنچه آنها قبل از مستندات" او گفت:.

همه گیر می تواند در ادامه به تاثیر آنچه که ما چگونه ما در اطراف و آنچه ما خرید برای سرگرم کردن خودمان و یا احساس آرامش. و خواهد شد که تاثیر اقتصاد فقط به عنوان به عنوان آنچه که همه آن چیزهایی هزینه.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن