دو برابر را در bunnies شکلات

کسب و کار در سراسر کشور در حال مبارزه برای نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد. در پورتلند مین-بر اساس پیوند از

توسط AKHBAREMAAAA در 25 فروردین 1399

کسب و کار در سراسر کشور در حال مبارزه برای نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد. در پورتلند مین-بر اساس پیوند از نظر فیزیولوژیکی و ترافل ساز دین شیرینی, اما کارگران شده اند قادر به نگه داشتن کار چند ساعت حتی به عنوان کسب و کار چهره ناگهانی افت در فروش.

"ما را 75 درصد عنوان یک حدس" co-founder کریستین Thalheimer بینگهام گفت: "بازار است."

این شرکت به طور سنتی باعث می شود bunnies شکلات برای تعطیلات عید پاک است. در این سال Thalheimer بینگهام و دین تصمیم کارکنان خود را باید "به عنوان بسیاری از آنها احتمالا می تواند." پایدار تولید مجاز است دین شیرینی برای حفظ کارکنان خود کار می کند.

این شرکت اهدا unsold bunnies محلی.

"به دور این از bunnies است فقط یک چیز کوچک ما متوجه است که, اما آن چیزی است که ما می توانید انجام دهید به بخشی از ... سرمایه گذاری در آینده ما به عنوان یک کسب و کار به سرمایه گذاری در کارکنان ما به سرمایه گذاری در جامعه ما" Thalheimer بینگهام گفت. "بنابراین ما واقعا در مورد آن خوشحال است."

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن