رکود اقتصادی منجر به خروج زود هنگام از حساب های بازنشستگی

کنگره چشم پوشی برخی از مجازات برای برداشت پول از حساب های بازنشستگی و برخی از مردم در حال رفتن برای آن است. "م

توسط AKHBAREMAAAA در 27 اردیبهشت 1399

کنگره چشم پوشی برخی از مجازات برای برداشت پول از حساب های بازنشستگی و برخی از مردم در حال رفتن برای آن است.

"مردم قطعا برداشت گفت:" مت Shulz رئیس تحلیلگر اعتباری در LendingTree که به تازگی در نظر سنجی از 1200 نفر با بازنشستگی حساب های پس انداز.

"حدود 30 درصد از آنها گفت: آنها تا به حال برداشت وجوه از آن حساب در چند ماه" Shulz گفت. "یکی دیگر از 20 ٪ گفت که آنها این کار را انجام دهید."

وفاداری سرمایه گذاری که مدیریت حساب های بازنشستگی برای 23 میلیون نفر می گوید این تنها دیده می شود در مورد 373,000 مردم را به خروج. Meghan مورفی معاون ارشد.

"این نشان دهنده حدود 1.5 درصد از افرادی که ما نگه داشتن برنامه های بازنشستگی برای" مورفی گفت. او گفت: حدود 9% از مردم کاهش یافته است و سهم خود را تقریبا دو برابر تعداد زیادی از یک سال پیش. پیشتاز می گوید مشتریان خود بودند برداشت در مورد سرعت مشابه سال گذشته است. هر چه تعداد دقیق افراد برداشت از حساب های بازنشستگی دیوید جان ارشد مشاور سیاست در AARP انتظار آن به افزایش است.

"بسیاری از مردم شده اند با استفاده از مایع بیشتر اشکال از پس انداز برای دریافت از طریق این ماه" جان گفت. "در حال حاضر آنها در حال رفتن به نوبه خود به حساب بازنشستگی."

آمریکایی ها نمی شد انجام یک کار بزرگ در صرفه جویی برای دوران بازنشستگی و یا صرفه جویی در, دوره — حتی قبل از coronavirus.

"نیمی از جمعیت نیست باید یک حساب پس انداز در سال 2019 و اصلا پول برای یک روز بارانی" گفت: Torsten Slok اقتصاددان ارشد در دویچه بانک.

افرادی که به برداشت و یا پایین تر سهم خود را ترک ممکن است این رکود حتی کمتر برای بازنشستگی آماده. LendingTree می گوید: متوسط برداشت در آن بررسی شد $6,800. بیش از 30 سال در 5% بهره است که تبدیل شده اند $30,000.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن