در طول مستند چرا لباس تا ؟

روز دیگر در هفته خرید سفر به Costco کریستی رویز عینک بزرگتر از اندازه تی شرت پوش و دمپایی فازی. آره دمپایی. در

توسط AKHBAREMAAAA در 12 اردیبهشت 1399

روز دیگر در هفته خرید سفر به Costco کریستی رویز عینک بزرگتر از اندازه تی شرت پوش و دمپایی فازی.

آره دمپایی. در خارج از خانه.

"این حتی نمی سپیده دم در من به پوشیدن دمپایی من," او گفت:.

رویز زندگی در اورنج کانتی, کالیفرنیا, با شوهر و دو بچه.

"شوهر من است نوع مرد که متوجه چیزهایی مانند این که" او گفت:. "و به طور معمول او احتمالا فرستاده اند و برخی از حیله گر نظر مانند," اوه, شما در حال رفتن به پوشیدن آن ؟ مانند این است که یک بیانیه جسورانه.' جواب منفی او حتی متوجه نیست یا. او بود'،' "

رویز که در یک مدرسه راهنمایی معلم شده است خرید لباس پس از این همه چیز آغاز شده است. او نمی خواهید به صرف پول اما او همچنین نوع مانند نقطه چیست ؟

کریستی رویز با پسرش جیمز و پدر شارلوت. (حسن نیت ارائه میدهد از کریستی رویز)

"در حالت عادی غیر coronavirus-قرنطینه زندگی من ترک خانه پنج روز در هفته من بیرون رفتن و بنابراین من قرار دادن در آرایش و من به خودم نگاه زیبا و فلان چیز. اما آن را در حال حاضر متفاوت است," او گفت:.

وجود دارد هیچ جایی برای رفتن و هیچ کس را ببینید.

فروش لباس فروشان کاهش 50 ٪ در ماه مارس. این یکی از دلایل است.

زمانی که من صحبت کردم کریس درگیری با نیروهای یک شرکت با تکنولوژی اجرایی در شیکاگو, او قرار بود در هاوایی در تعطیلات با همسرش, Krissa و 11 ساله و پسر عروسکی که یک عادت در حال رشد خود را از لباس.

"ما باید به او خرید یک زن و شوهر جدید لباس" Albu گفت. "همه ما نیاز به چرخ دنده ی جدید برای یک سفر جدید و باید نگاه خوب در شب, و در نهایت, یک محیط مناسب برای یک پیراهن هاوایی بیش از حد."

با همه چیز در مستند آنها خریداری کرده اید هیچ هاوایی پیراهن یا لباس. و یا عید پاک لباس. یا دکمه جدید فراز برای درگیری با نیروهای به پوشیدن به دفتر. او شده است با پوشیدن همان چیزی که در روز پس از روز.

کریس Albu در خود "،" (حسن نیت ارائه میدهد از کریس Albu)

"همسر من در واقع لقب آن من '،' شما می دانید, سیاه عرق و خاکستری سرعت باد."

این چیزی است که بسیاری از ما را به عنوان یک داده شده است. شما در صبح لباس می پوشد. شما سعی می کنید به نگاه خوب است. چرا ؟ چون شما مخاطب است.

رابین مورفی زندگی در Willington, کانکتیکات و می آموزد در یک جامعه ،

"من همیشه عینک کسب و کار slacks. من اغلب با پوشیدن یک ژاکت کت و شلوار با آن" او گفت:. "من هرگز می پوشند, شما می دانید, هر چیزی بیشتر لباس پوشیدن پایین چون ما به عنوان این شکل قدرت."

در حال حاضر که او فقط صوتی سخنرانی او می پوشد لباس خواب در تمام طول روز. او اذعان می کند که می توان آن را نوع و افسرده.

از آنجا که آنچه شما می پوشند — این که آیا آن یک دست کت و شلوار و یا لباس و یا sweatpants — شما می توانید در یک طرز فکر خاص.

"پوشاک آیا شما احساس می کنید چیزهایی که گفت:" دنیس سبز مد شناس در دانشگاه کرنل. "لباس می تواند تغییر خلق و خوی خود را. این نمایشی تاثیر روانی."

هر شب از مستند او و شریک زندگی جوآن شده اند تا لباس پوشیدن برای شام. او شما را در یک لباس کوکتل. جوآن را می پوشند تا دکمه پایین پیراهن و شلوار. آنها آن را یک رویداد مانند آنها در حال رفتن در تاریخ.

دنیس سبز و شریک زندگی جوآن در لباس های رسمی است. (حسن نیت ارائه میدهد از دنیس سبز)

او می گوید: زندگی احساس حقیقی در حال حاضر. هیچ روال.

"و بخشی از من برای کمک به توسعه معمول و در اصل یک نوع مکانیسم مقابله ای برای برخورد با عدم قطعیت است که ما در حال تجربه در حال حاضر است لباس پوشیدن هر روز" سبز گفت.

به نظر می رسد مانند برخی از شرکت های لباس درک روانشناسی در بازی در اینجا. من شده است با گرفتن ایمیل های تبلیغاتی از انبار به من گفتن به "درمان خودم" و از هدف تبلیغات خود را "خلق و خوی-تقویت" گرافیک تی شرت.

البته شما لازم نیست برای خرید لباس های جدید برای لباس پوشیدن. شما فقط می توانید گرفتن چیزی از گنجه خود را.

شاید نه خواب ،

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.