در طول خاموش کردن آیا ایالات متحده آمریکا و یا مواد غذایی چینی تحویل برنامه های دارای لبه ؟

به عنوان COVID ترس نگه داشتن خریداران مواد غذایی در خانه, بازار, را, جنیفر پاکستان در شانگهای و اسکات تانگ در

توسط AKHBAREMAAAA در 28 تیر 1399

به عنوان COVID ترس نگه داشتن خریداران مواد غذایی در خانه, بازار, را, جنیفر پاکستان در شانگهای و اسکات تانگ در واشنگتن دی سی منطقه نمونه هر کشور e-مواد غذایی و رستوران تحویل نرم افزار. بله سختی مرزی انتساب.

به عنوان همه گیر بدتر رکورد تعداد آمریکایی ها اجتناب از سوپر مارکت و سفارش مواد غذایی آنلاین, فشار فروش داخلی به رکورد 7 میلیارد دلار در ماه ژوئن به یک آجر در دیدار با کلیک بر/Mercatus بررسی.

مخاطرات بالا هستند به عنوان e-commerce تیتان مانند آمازون تازه و بارگذاری می خورد در آمریکا رقابت برای مشتریان جهانی در برابر امثال چینی عظیم راهنمایی و Tencent.

"آنچه ما امروز شاهد وجود دارد که حدود هفت یا هشت شرکت های جهانی که در حال ایجاد مگا اکوسیستم است که شامل هر بخشی از یک فرد در زندگی بیداری" گفت: Michael Zakkour بین المللی تجارت و خرده فروشی مشاور در 5 جدید دیجیتال. "Amazon, Alibaba, [, چینی, خرده فروش,] JD, Tencent و به یک رشته خاص خارج شده و هدف باید تمام مواد غذایی و آشامیدنی و مواد غذایی نوک نیزه برای ساختمان خود اکوسیستم."

بازار را Jennifer پاکستان در شانگهای و اسکات تانگ در واشنگتن هر های دیجیتال استفاده می شود نرم افزار به سفارش دو وعده غذا: یکی برای مواد غذایی و تحویل غذا.

چالش #1: مواد غذایی تحویل: Instacart مقابل Hema

اسکات لیست خریدجنیفر در لیست خرید
codfish فیله: $19.41زنده بوستون خرچنگ دریایی (2): $25.00
سفید چیپس ذرت: $2.59پیاز بهار: $0.80
ذرت در چوب بلال (4): $2.49زنجبیل: $0.50
کلم بروکسل (1 lb.): $4.89 چینی کلم بروکلی: $1.00
کلم قرمز: $1.59
تحویل هزینه ها: $18.00تحویل هزینه: رایگان
زمان تحویل: 2.5 ساعتزمان تحویل: 30 دقیقه

تانگ خرید برای یکی از خود را (و دخترش آدری) وعده های غذایی مورد علاقه: کباب codfish tacos. در طول همه گیر تانگ خانواده شده است خرید به طور مشترک با همسایه لورن Eskovitz و خانواده اش. با هم, آنها یافت آمریکایی تحویل برنامه های مانند آمازون تازه و Instacart ضعف و غیرمنتظره زمانی که این ویروس برای اولین بار آمد به طوری که آنها به پایان رسید تا گرفتن خطر و خرید در فرد است.

"در ابتدا, آن را واقعا دشوار است برای پیدا کردن حتی یک [زمان] حافظه برای مواد غذایی تحویل" Eskovitz گفت. "شما می خواهم به Instacart و یا هر کجا که شما بروید و شما می خواهم قرار داده و در همه مسائل خود را به انتخاب یک زمان وجود دارد مانند هیچ چیز برای دو هفته."

سیستم اقتباس به سرعت به عظیم تقاضا در ماه مارس زمانی که coronavirus شروع به گسترش در ایالات متحده است. Instacart در حال حاضر ارائه سفارشات در عرض چند ساعت حتی به عنوان U. s. e-مواد غذایی فروش رسید.

منبع: آجر در دیدار با کلیک بر/Mercatus

"ما به انجام بررسی های ما در پایان [مارس] و آنچه ما در بر داشت تقریبا یک 2½ برابر افزایش در تعداد فعال خانواده ها خرید آنلاین گفت:" دیوید اسقف شریک در آجر دیدار کلیک کنید. "و که نشان دهنده حدود 30 ٪ از تمام خانواده های ایالات متحده. شما فقط می توانید ببینید که چگونه به سرعت آن را بالا رفت."

"آنچه ما در بر داشت تقریبا 2½ برابر افزایش در ... فعال خانواده ها خرید آنلاین."

دیوید اسقف آجر در دیدار کلیک کنید

بنابراین تانگ و Eskovitz خانواده وارد مشترک خود را سفارش (codfish tacos و بسیاری از موارد دیگر از جمله مرغ, استیک, توت فرنگی, لیمو تمشک Oreos) در Instacart که وعده داده شده تحویل در دو ساعت.

و آنها صبر کردم.


هم بزنید سرخ شده با زنجبیل و پیاز بهار خرچنگ در یک بستر از رشته فرنگی

در شانگهای آن را آسان تر برای جنیفر برای پیدا کردن غذاهای دریایی زندگی می کنند, بنابراین او را خرچنگ هم بزنید سرخ شده با زنجبیل و پیاز بهار در رشته فرنگی.

چین e-مواد غذایی چشم انداز بسیار پیچیده است که وجود دارد برنامه های متمرکز فقط در "تازه" محصولات میوه و سبزیجات و گوشت و تخم مرغ و نانوایی محصولات و ماهی و صدف.

چرا که مصرف کنندگان چینی معمولا ترجیح می دهند به خرید مواد غذایی روزانه خود را از مواد غذایی محلی بازار که در آن مشتریان می توانند خود را انتخاب کنید و ماهی را در آن سوخته یا filleted و خرید میگو با سبیل کمرنگ بدون هیچ هزینه اضافی.

غول تکنولوژی Alibaba است Hema برنامه تلاش می کند به تکرار این تجربه خرید با یک پیچ و تاب. آن آغاز شده در سال 2015 به پایان سه ماهه اول سال جاری بیش از 220 سوپر مارکت فروشگاه در 23 شهرستانها در سراسر چین است. این فروشگاه به رخ کشیدن آب تانک پر از ماهی و صدف و خرچنگ. مشتریان می توانند خود را انتخاب کنید غذاهای دریایی آنلاین و آن را تحویل داده به طوری که آنها می توانید طبخ و خوردن آن. و یا آنها می توانند در فرد به سوپر مارکت را در آن پخته شده وجود دارد به طوری که آنها می توانید آن را در نقطه ای.

یک تور از Hema سوپر مارکت از پدر و مادر شرکت Alibaba است.

این Hema سوپر مارکت ها نیز به عنوان انبار به طوری که تحویل می شود به عنوان سریع که 30 دقیقه در عرض 2-شعاع مایل.

Alibaba است Hema چهره بسیاری از رقبا از جمله Dmall, Dingdong Maicai JD Daojia و MissFresh است که با حمایت دیگر چینی غول فن آوری Tencent.

در مجموع آنها اختصاص حدود 289 میلیارد یوان ($41 میلیارد دلار) در سال 2019 با توجه به تحقیقات بازار و مشاوره شرکت iResearch.

اضافه کردن سنتی در سوپر مارکت ها که همچنین فراموش تحویل آنلاین و محصولات تازه e-commerce بخش می تواند به ارزش تقریبا دو برابر به 545 میلیارد یوان ($78 میلیارد دلار) گفت: یکی دیگر از چینی شرکت تحقیقاتی Analysys.

زمانی که پاکستان سفارشات ویژه در Alibaba است Hema, بوستون, خرچنگ و این نشان می دهد آنها از کانادا آمد و نیز ارائه می دهد دستور العمل توصیه هایی, مانند, طرز تهیه زنجبیل و پیاز بهار خرچنگ هم بزنید سرخ.

همچنین Hema ارائه می شود به صورت رایگان.


مانع: تاخیر تحویل

در امریکا تحویل است نه 30 دقیقه. و از آن رایگان نیست.

یک تصویر از تانگ تلفن نشان می دهد حدود 18 دلار در هزینه های اضافی.

برای تانگ را $140 برگه 18 دلار بود یش برای تحویل هزینه Instacart هزینه و پیشنهاد نکته برای Instacart خریدار که کشیده تانگ موارد را از یک فروشگاه مواد غذایی محلی و سوار آنها را بیش از.

اما برای اولین بار وجود دارد متون و تعویض از Instacart خریداران به نام ماریا است. موضوع: بسیاری از اقلام در دسترس نیست. پیام های شبیه به این:

ماریا: کارخانه دست ساز, چیپس, خارج از بورس,
اسکات: انتخاب یکی دیگر از
ماریا: Driscoll توت فرنگی جایگزین با توت فرنگی تازه
اسکات: تایید کند. 
و.... بی شماری به عقب و forths بعد با ماریا اسکات دریافت آخرین پیام است که خود را تحویل خواهد بود به تعویق افتاد. 
دیگر ناامید کننده تصویر: اسکات تحویل با تاخیر

یکی از دلایل تعویض: در کلید گره های مواد غذایی در امریکا زنجیره تامین وجود ندارد به اندازه کافی سالم کارگران است.

"در برخی از نقاط کشور ما از داشتن به برداشت محصولات کشاورزی گفت: Sylvain Perrier, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت مواد غذایی آنلاین مشاوره Mercatus. "اگر شما نمی توانید اضافی مزرعه دست و یا شما در حال برخورد با شیوع آن را یک موضوع مهم."


این به طور معمول یک مشکل بزرگ در Alibaba است Hema. شرکت هایی مانند آن سرمایه گذاری زیادی در انبارها به مشتریان و دیجیتال تدارکات برای اطمینان از برنامه های خود را تا تاریخ در مورد آنچه که در انبار. این فراهم می کند یک پیشرفته "آخرین مایل شبکه" در زبان ویژه تحویل صنعت که تست شده و خوب انجام شده در طول روز اوج از چین گیر با توجه به Chengyi Lin, فرانسه-بر اساس استاد استراتژی در کسب و کار جهانی مدرسه INSEAD.

"کلید واژه 'آمادگی' " Lin گفت: چین e-مواد غذایی در بخش. "سرعت انتقال دیجیتال در خرده فروشی است که راه جلوتر از آمریکا" در یک نظرسنجی اخیر از اروپا مدیران Lin یافت که حدود نیمی از آنها معتقدند چین منجر خواهد شد جهانی تجارت الکترونیکی تحول است.

هنگامی که وجود دارد یک تحویل تاخیر بود و با توجه به بارش شدید باران Alibaba است Hema برنامه اطلاع و پاکستان و او می تواند پیگیری تحویل محل فرد در یک زمان واقعی نقشه در داخل برنامه.

تحویل مواد غذایی رانندگان چیدن سفارشات در یک روز بارانی در شانگهای.
(چارلز ژانگ/بازار)

"سفارش مواد غذایی آنلاین بسیار پیشرفته تر در چین نسبت به ایالات متحده و وقتی که من می گویند 'پیشرفته' آن نفوذ در بازار. من می خواهم می گویند بیش از دو برابر مقدار از مواد غذایی هستند دستور داد در چین برای تحویل در مقابل آمریکا گفت: ویلیام بائو لوبیا جهانی شرکت سرمایه گذاری SOSV در شانگهای.

با توجه به iResearch مشتریان آن را مورد بررسی با استفاده از مواد غذایی خدمات تحویل یک تا دو بار در هفته در سال 2019.

گاهی اوقات انتخاب بهتر است از در مغازه های خرده فروشی. JD.com حمایت Tencent ارائه می دهد Oreos در طعم گیلاس شکوفه matcha و سفید هلو و چای اولانگ.

چالش #2: تحویل غذا: Postmates مقابل Meituan-Dianping

 • اسکات سفارش
 • گوشت: گوشت سینه مرغ شکم گوشت خوک, گوشت خوک, شانه, دنده, بال, سوسیس
 • طرف: مک و پنیر سیب زمینی سرخ کرده, کلم بروکسل, سبز, لوبیا, سالاد کلم, سالاد سیب زمینی
 • قیمت (غذا برای 5): $64
 • تحویل هزینه: $20
 • زمان تحویل: 50 دقیقه
 • جنیفر سفارش
 • وعده غذایی برای یک: Haidilao hotpot – hotpot سیچوان آبگوشت فلفل قرمز خام بره برش شلغم, لوبیا, کشک, میگو, کیک قارچ enoki, minipot, minipot ایستاده سوخت
 • توجه داشته باشید: Haidilao نیز انداخت در دانه آفتابگردان و ذرت بو داده تنقلات, جدول پلاستیکی, کیسه زباله, دهانشویه مو, روابط, رفع بوی بد خلال دندان دستمال مرطوب.
 • قیمت (غذا برای 1): $24
 • تحویل هزینه: $2
 • زمان تحویل: 40 دقیقه

چالش بعدی: رستوران مواد غذایی و تحویل حدود 33 میلیارد دلار در بازار ایالات متحده در این سال با توجه به مورگان استنلی. با توجه به همه گیر, برخی از تحلیلگران پیش بینی فروش دو برابر خواهد شد این سال است.

نکته این است که حتی قبل از همه گیر آمار چین تحویل غذا بخش بود و در حال حاضر تخمین زده می شود ارزش 654 میلیارد یوان ($93 میلیارد دلار) یا 14.2 درصد از فروش در رستوران در سال 2019 با توجه به یک مطالعه مشترک توسط Meituan-Dianping و مهمان نوازی چین انجمن.

این برنامه حتی می توانید تحویل hotpot — یک وعده غذایی مشتریان خود را کوک قرار دادن گوشت و سبزیجات را در یک قابلمه جوش آبگوشت را در میز شام. آن چیزی است که پاکستان تصمیم به سفارش.

پاکستان را hotpot وعده غذایی برای یک.
(جنیفر Pak/بازار)

اگر مشتریان ندارد و تجهیزات برای hotpot رستوران Haidilao ارائه می دهد یک minipot به علاوه سوخت برای اضافی $4.

این امر می تواند مانند سفارش کباب کردن و گرفتن یک minigrill برای مشتریان به انجام آن خود را.


صحبت از کباب که چه تانگ خانواده دستور داد برای این داستان از رستوران Federalist خوک. برنامه Postmates تحویل ضمیمه در 20 دلار در هزینه $64 سفارش برای یک خانواده پنج.

تانگ کباب غذا برای پنج.
(آدری تانگ)

این هزینه ها که در جلوگیری از بسیاری از خانواده های آمریکایی از جمله انبرک از سفارش در اغلب.

با توجه به تحقیقات شرکت iiMedia 85 درصد از مردم این نظر سنجی در سال 2018 دستور غذا تحویل حداقل یک بار در هفته در چین است.

تحویل برنامه های مانند Meituan-Dianping ارائه بسیاری از تخفیف گاهی اوقات ارائه مواد غذایی به صورت رایگان که سفارش در گاهی اوقات می تواند ارزان تر از پخت و پز.

چرا تحویل چینی خیلی ارزان ؟ کم هزینه های نیروی کار ارزان گزینه های حمل و نقل و هوش مصنوعی بازده.

نگاهی لیو Guangrong یک مرد تحویل برای برنامه Ele (که در زبان چینی به معنی "گرسنه نشده است؟"). او همواره یک کم هزینه موتورگازی به جای یک ماشین. درآمد خود را به مراتب پایین تر از همسالان در اقتصادهای پیشرفته. و عناصر AI تکنولوژی برنامه به مراتب بیشتر تحویل در یک زمان از آنچه میباشیم در بسیاری از کشورهای دیگر.

"در اوج ساعت ناهار برنامه می توانید به من ارسال تا 15 سفارشات در تحویل یک اجرا" لیو گفت.

تحویل بسیار مقرون به صرفه در چین که پاک و دستیار او چارلز ژانگ در شانگهای می توانید شیر را سفارش فقط دو فنجان چای حباب. به طور خاص یک توت-ماست با طعم حباب چای و میوه اژدها چای با نارگیل ژله در Meituan-Dianping برنامه آمد و در کمتر از 5 دلار در کل. تحویل هزینه شد $0.40 اما این قسمت بخشیده بود توسط این برنامه است.

سریع شمارش از آنچه که آن را هزینه برای سفارش یک قهوه در آمریکا: $4 برای قهوه 8 دلار برای تحویل و نکته. به هیچ وجه.

این تفاوت مهم با توجه به این که آمریکا مواد غذایی و مواد غذایی برنامه های در حال حاضر رقابت در برابر غول چینی برای مشتریان در آمریکای لاتین و هند است. این یک جهانی مبارزه با مواد غذایی.

"هنگامی که شما نگاه در هند, آنها قطعا رفتن بیشتر به سمت چین مدل" گفت: Bao, لوبیا, سرمایه گذاری سرمایه داری در شانگهای. "در حالی که ایالات متحده جعبه بزرگ با فرمت, با پارکینگ بزرگ و همه رانندگی ماشین شما به سادگی نمی خواهید برای دیدن است که در جنوب شرقی آسیا و جنوب آسیا است."

او گفت: آمازون در حال انجام است و همچنین در هندوستان در مقایسه با چینی شرکت فنی و چینی پول پشتوانه هند راه اندازی است. گزارش MacroPolo فکر می کنم تانک در بر داشت که برنامه های چینی پیشی گرفت و ایالات متحده در برنامه های 2019.

هر چند برنامه های چینی در حال حاضر در سیاسی crossfire بین چین و هند است.


ما در پایان این داستان که در آن شروع: با تانگ بی پایان سفارش مواد غذایی که در نهایت وارد در 8:30 pm. در میان بسیاری از Instacart تعویض کوچک بسته مرغ همسایه خود لورن Eskovitz دستور داده بود در کلمات "با جایگزین 8,000 دستگاه کلرزنی."

در پایان کاخون codfish tacos معلوم افسانه همراه با انبه سالسا کلم قرمز و اختصاصی aioli هم قرار دادن توسط دختر, Audrey. در سمت: ذرت و سرکه سرخ کرده کلم بروکسل.

انبرک' codfish تاکو وعده غذایی. (آدری تانگ)

اما پس از سفارش مواد غذایی در زمان 2½ ساعت می رسند. در آن زمان پاکستان در حال حاضر پخته شده و خورده زنجبیل پیاز بهار خرچنگ رشته فرنگی.

تحقیقات بیشتر توسط چارلز ژانگ

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب