این آخرین ماه از 600 دلار در هفته مزایای بیکاری. چه اتفاقی می افتد ؟

در پایان این ماه میلیون ها نفر از بیکاران آمریکایی ها خود را دریافت کنید آخرین 600 دلار در هفته فدرال همه گیر

توسط AKHBAREMAAAA در 17 تیر 1399

در پایان این ماه میلیون ها نفر از بیکاران آمریکایی ها خود را دریافت کنید آخرین 600 دلار در هفته فدرال همه گیر بیکاری را بررسی کنید مگر اینکه کنگره عمل می کند به گسترش این برنامه است.

به طور کلی مزایای بیکاری هستند پمپاژ حدود 100 میلیارد دلار در هر ماه به اقتصاد ایالات متحده. آنچه را که به معنی برای مردم مبارزه با بیکاری با اسکناس به دلیل ؟

جودی Solell است 64 و با این نسخهها کار برای یک انرژی خورشیدی نصب در مریلند است. او furloughed در ماه مارس و به تازگی به نام پشت به صورت بسیار جزئی بازگشایی — فقط 2 1/2 ساعت يک هفته و 2 ساعت دیگر است.

Solell است که هنوز هم گرفتن $880 یک هفته در بیکاری که شامل 600 دلار در فدرال همه گیر مزایای.

چه خواهد خانواده اش را اگر که اجرا می شود در پایان ماه ژوئیه?

"آه من حتی فکر نکرده است که" او گفت:. "به همین دلیل آنها را به کارت های اعتباری است."

مشاوره مالی شرکت صعود به بررسی کارگران بیکار و تحلیلگر تحقیقات دان آلبرایت گفت: "تقریبا دو سوم می تواند کمتر از سه ماه بدون اضافی $600 دلار است. آنها قرض گرفتن پول بیشتر و بیشتر کاهش شدید در هزینه های خود را."

بررسی های اخیر توسط موسسه شهری می یابد بیش از 4 در 10 خانواده های آمریکایی دچار شغل یا درآمد-از دست دادن در طول این بیماری همه گیر.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب