نشانه های اولیه از بهبود اقتصاد اما مصرف کنندگان نیست باز کیف پول خود را

آن را تایید کرد: پایین سقوط کرد و در هزینه های مصرف کننده در طول پناه در محل مارس. دولت می گوید هزینه های کاهش

توسط AKHBAREMAAAA در 9 خرداد 1399

آن را تایید کرد: پایین سقوط کرد و در هزینه های مصرف کننده در طول پناه در محل مارس. دولت می گوید هزینه های کاهش 13.6%. در ضمن پس انداز های شخصی رای دادن آمار تاریخی 33% در ماه آوریل تا از 12.7 درصد در ماه مارس است.

برای ممکن است نشانه هایی وجود دارد که هزینه های ممکن است برداشت تا به آرامی. مصرف کنندگان در حال حاضر احساس کمی اعتماد به نفس بیشتری در مورد اقتصاد به طور کلی. دانشگاه میشیگان شاخص ممکن است, اما نشان می دهد ضریب اطمینان مصرف کننده تا حد زیادی بدون تغییر باقی مانده است.

و مردم را از اضطراب در مورد خود امور مالی شخصی است که هنوز هم آسمان بالا می گوید: اقتصاددان جان لیر در رای گیری شرکت صبح مشورت کنید.

"میلیون ها نفر از آمریکایی ها برای پرونده های بیمه بیکاری که مشخص نیست که آیا یا نه آن دسته از کارگران هستند که هنوز قادر به پاسخگویی اولیه خود را صرف نیازهای" لیر گفت.

و لیر می گوید: در حدود نیمی از کسانی که از دست داده ام شغل و یا خود را به حال ساعت قطع نیست حتی گرفتن مزایای.

هایدی Shierholz در موسسه سیاست اقتصادی می گوید که کاهش اعتماد به نفس بیش از حد.

"این بدان معنی است که آنها در حال تلاش برای گذران زندگی در شرایط بسیار پایین تر درآمد. آنها در حال رفتن به مجبور به کاهش هزینه های خود را و آن را از رکود اقتصادی بدتر" Shierholz گفت.

مصرف کنندگان باقی می ماند بسیار نگران COVID-19 ادامه به گسترش است. به عنوان یک نتیجه "ما نمی خواهد هر نوع مخارج مصرف کننده در کوتاه مدت," لیر گفت.

که حداقل تا زمانی که مصرف کنندگان تمایل بیشتری به بیرون رفتن به شام خوردن و فروشگاه دوباره.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن