بهبود اقتصادی "ممکن است برخی از زمان برای به دست آوردن شتاب تغذیه" صندلی می گوید

فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفت: CBS' "60 دقیقه" که او فکر می کند آن را ممکن است تا پایان سال آینده 2021 برای ب

توسط AKHBAREMAAAA در 29 اردیبهشت 1399

فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفت: CBS' "60 دقیقه" که او فکر می کند آن را ممکن است تا پایان سال آینده 2021 برای برای بهبود اقتصاد با تعداد زیادی بسته به زمان از یک واکسن.

قبل از اقتصاد ایالات متحده می تواند خزیدن از این سوراخ های اقتصادی برای اولین بار پاول انتظار سوراخ خواهد شد عمیق تر. او گفت: بیکاری به احتمال زیاد افزایش خواهد از طریق ژوئن با به عنوان بسیاری به عنوان 1 در 4 کار آمریکایی ها به طور بالقوه از کار در اوج این.

پاول گفت: ما باید شروع به دیدن یک وارونگی در نیمه دوم سال — اما نه به اصطلاح به شکل V بازیابی, یا بازگشت سریع به حالت عادی.

"من می گویند نکته اصلی این است به عقب بر گردیم در مسیر بهبودی است. و من فکر می کنم که می تواند اتفاق می افتد نسبتا به زودی" پاول گفت. "به احتمال زیاد به رخ می دهد در نیمه دوم سال است. که انتظارات معقول. پس از آن راه رفتن بستگی به طیف وسیعی از چیزهایی است."

پاول همچنین گفت که جدول زمانی بستگی به کشور و اجتناب از موج دوم از عفونت های ویروسی و بیشتر خاموش شدن ناگهانی.

فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره و تزریق تریلیون دلار نقدینگی به اقتصاد خرید شرکت های بزرگ اوراق قرضه و وام به کسب و کار.

اگر چیزهایی که نمی توانید بهتر و سریع است که وجود دارد بیشتر به تغذیه می تواند انجام دهد ؟ پاول گفت: وجود دارد مانند افزایش اعطای وام به کسب و کار.

"ما از مهمات توسط یک شات طولانی. هیچ, واقعا وجود دارد هیچ محدودیتی برای آنچه که ما می توانید انجام دهید با این برنامه های وام دهی که ما," او گفت:.

یک چیزی که فدرال رزرو احتمالا نمی خواهد انجام دهد ؟ رفتن به منفی نرخ بهره با توجه به پاول. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی از این ایده اما پاول بود و بی اعتنا گفت: وجود مخلوط شواهد آنها مفید است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن