اقتصادهای در حال بازگشایی است اما مراقبت از کودک سوال همچنان ادامه دارد

ساخت و ساز و تولید و خرده فروشی برخی از عملیات پاکسازی شده اند برای از سرگیری دوشنبه در شهر نیویورک, سخت ترین-

توسط AKHBAREMAAAA در 20 خرداد 1399

ساخت و ساز و تولید و خرده فروشی برخی از عملیات پاکسازی شده اند برای از سرگیری دوشنبه در شهر نیویورک, سخت ترین-آمار و طولانی ترین shut-down محل در امریکا است. در حالی که بسیاری از مناطق دیگر کشور شده اند باز برای یک ماه یا بیشتر این موضوع چه ربطی به کودکان به عنوان سر ما به کار است که هنوز هم نوع یک علامت سوال بزرگ.

برنامه های مدرسه باقی می ماند بسته به عنوان اردوگاه در بسیاری از مکان ها و در حالی که بعد از ارائه دهندگان مراقبت در اکثر ایالت مجاز به باز کردن دوباره آن را آسان تر از انجام گفت.

تام چوب اجرا می شود خود شرکت تولید در لس آنجلس — و یا حداقل او قبل از همه گیر بسته مراقبت از او و او را تمام وقت مراقب خود دوقلو 2 ساله.

او نیاز به قرار دادن در کودکان و نوجوانان به مراقبت روز به سر کار خود را و او را پرداخت شده برای نجات خود, نقاط, اما او نگران است.

"هر متخصص بهداشت است گفت: مطمئن شوید که همه چیز می تواند دوباره به عنوان طولانی به عنوان شما 6 فوت و شما به پوشیدن یک ماسک و نمی رفتن در داخل خانه," او گفت:. "مراقبت از مخالف آن است."

در تصمیم گیری های شخصی مانند او می تواند تصمیم سلامت یک صنعت در حال حاضر صدمه زدن قبل از همه گیر و در حال حاضر در یک نقطه شکستن.

پائولا به خود جلب کرد که با این نسخهها کار با مراقبت از برنامه های ویسکانسین در اوایل دوران کودکی ارتباط گفت: ارائه دهندگان — که کار بر روی تیغ حاشیه نازک در بهترین زمان ها — نمی توانیم به ماندن بسته شده است. اما بازگشایی می آید با مسئولیت هزینه های اضافی و به ظاهر غیر ممکن است استانداردهای ایمنی.

"در میلواکی شما می توانید تنها 25 درصد از ظرفیت خود را" درو گفت. "هیچ راهی وجود دارد که آنها می توانید استطاعت به کار گیرند."

او پیش بینی می کند تا نیمی از برنامه های او با این نسخهها کار میکند می تواند در ماه های آینده.

یک نظرسنجی که توسط انجمن ملی برای آموزش و پرورش کودکان یافت می شود اکثر ارائه دهندگان مراقبت از کودکان بودند و از دست دادن درآمد و نمی تواند زنده ماندن یک بسته از یک ماه یا کمتر.

"برخی از امکانات است که باید توقیف درهای خود را به رویم باز دوباره گفت: Caitlyn Collins, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

خطر است بخصوص او گفت: در میان سیاه و سفید متعلق به ارائه دهندگان مراقبت از کودکان و کسانی که در خدمت خانواده های کم درآمد است که می تواند باعث تشدید جنسیتی و نژادی و نابرابری.

کالینز اشاره کرد که ایالات متحده تنها ثروتمند غربی کشور بدون نوعی از ملی برنامه مراقبت از کودک و این که "کار مراقبت از افراد دیگر در ایالات متحده است که از لحاظ تاریخی بی ارزش."

اما او گفت که این بیماری همه گیر می تواند یک نقطه عطف است. کنگره است که با توجه به پیشنهادهای متعددی برای تزریق میلیاردها دلار به صنعت به عنوان پیوند بین کودک و مراقبت و رشد اقتصادی می شود سخت تر به چشم پوشی است.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن