اقتصاددانان در حال اندازه گیری اثربخشی هزینه coronavirus مستندات

این است که بخشی از ما "اقتصاد اعتبار اضافی" پروژه که در آن می خوانیم مقدماتی اقتصاد کتاب درسی ارائه شده توسط س

توسط AKHBAREMAAAA در 6 اردیبهشت 1399

این است که بخشی از ما "اقتصاد اعتبار اضافی" پروژه که در آن می خوانیم مقدماتی اقتصاد کتاب درسی ارائه شده توسط سازمان های غیر انتفاعی هسته Econ همراه با شنوندگان ما.

همه ما نیاز به درک اصول اقتصادی در حال حاضر بیشتر از همیشه. دریافت یک یادآوری با ما Econ اعتبار اضافی عضویت در خبرنامه.


بسیاری از کشورهای مشتاق به محدودیت در غیرضروری عملیات کسب و کار به منظور کاهش تلفات اقتصادی از رمان coronavirus. در گرجستان بولینگ کوچه ها, آرایشگاه ها و سالن های ورزشی را شروع بازگشایی در روز جمعه با رستوران ها و سینما به دنبال دوشنبه. کارولینای جنوبی در حال حاضر شروع به بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی و سواحل عمومی.

به عنوان دولت های ایالتی و محلی تعیین می کند که چه زمانی و چگونه به رزومه, کسب و کار, هدف از محدود کردن ویروس آسیب به اقتصاد است که معمولا در برابر حفره دار, هدف از صرفه جویی در زندگی. اما برخی از کارشناسان می گویند که آنها لزوما در تقابل هشدار اقتصادی هزینه مرگ و میر است که خواهد آمد از لغو محدودیت های کسب و کار بیش از حد به زودی و اجازه می دهد این ویروس به گسترش کنترل نشده.

سرجیو Rebelo یک اقتصاددان در دانشکده مدیریت کلاگ در دانشگاه نورث وسترن با توسعه یک مدل اقتصادی برای ارزیابی هزینه اثربخشی این مستندات ما همه ماندگار دلار اندازه گیری و زندگی انسان است. او می گوید: حتی افراطی ترین سناریوهای -- می گویند سخت مستند است که طول می کشد یک سال — به طور کلی ارزان تر است هنگامی که شما در نظر گرفتن ارزش دلار از یک زندگی انسانی است.

ما با استفاده از بلانت مهار زیرا ما نمی دانیم که وضعیت سلامت مردم است. . . پس, ترکیب, تست, تماس, ردیابی — این فن آوری ما اجازه می دهد برای باز کردن اقتصاد به تدریج.

سرجیو Rebelo

Rebelo می گوید رکود اقتصادی است که تقریبا غیر قابل اجتناب در هر سناریو و رها کردن coronavirus مهار برنامه ثابت نیست ما اقتصادی.

"این مهم است که درک کنند که حتی اگر شما هیچ کاری انجام نمی [برای مهار این ویروس] شما هنوز هم رکود" گفت: "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio. "دلیل این است که شما هنوز هم یک بیماری همه گیر مواج و مردم را به اقدامات احتیاطی. آنها را به فروشگاه کمتر در فروشگاه های خرده فروشی. آنها سعی خواهد کرد به محدود کردن مقدار زیادی از زمان را صرف در محل کار. بهره وری پایین تر خواهد بود چرا که مردم را با فاصله از یکدیگر. بنابراین ما هنوز رکود اقتصادی حتی اگر شما هیچ مهار اما این ویروس را بسیار بیشتر است. و با گسترش مرگ و بالاتر خواهد بود."

او پروژه yearlong مستند به هزینه در حدود $4.2 تریلیون دلار یا 22 درصد از اقتصاد است. بلند کردن اجسام مهار اقدامات کمک خواهد کرد — اقتصاد خواهد تنها کوچک در حدود 7 ٪ -- اما می تواند منجر به 500,000 اضافی مرگ و میر و یا $6.1 تریلیون تمام گفت.

Rebelo توضیح داد که منظور از این اعداد چیست ایالات متحده بازگشایی برنامه. در زیر یک ویرایش متن مکالمه.

دیوید Brancaccio: اگر دولت فشار برای مهار استراتژی برای یک مدت طولانی در حالی که ما را نجات بسیاری از زندگی می کند اما اقتصاد در مدل خود را واقعا کاهش.

سرجیو Rebelo: درست است که آن طول می کشد ضرب و شتم. بنابراین من فکر می کنم تعداد کسانی که می گویند این است که ما نیاز به حرکت به جلو از این بلانت مهار.

"آیا مردم را به حساب آورد که اگر به آنها آلوده, آنها ممکن است دیگران را آلوده. . . که در آن دولت در می آید. این است که چرا خروج از اقتصاد به دستگاه های خود را تولید نمی کند یک راه حل بهینه. به دلیل وجود این درونها."

سرجیو Rebelo

به همین دلیل ما استفاده از این نوع بلانت مهار است که ما مدل است زیرا ما نمی دانیم که وضعیت سلامت مردم است. ما واقعا نمی باید خوب اداره کند چگونه بسیاری از مردم با آلوده چگونه بسیاری از مردم را بهبود و ایمنی نسبت به ویروس. پس, ترکیب, تست, تماس, ردیابی — این فن آوری ما اجازه می دهد برای باز کردن اقتصاد به تدریج و به اقتصاد بازگشت. دیگر اقتصاد است که در مستند بزرگتر زخم و سخت تر از آن است که به پشت.

در حال حاضر شما را به حساب این که این عفونت درونها. آیا مردم را به حساب آورد که اگر به آنها آلوده, آنها ممکن است دیگران را آلوده. این کمی مانند آلودگی شما می دانید — "من فقط یک نفر چه معامله بزرگ اگر من در اطراف درایو در ماشین من؟" اما از آنجا که همه ما فکر می کنم در همان راه وجود دارد به پایان می رسد تا راه بیش از حد آلودگی است. به همین دلیل وجود دارد اتاق را برای اقدام دولت.

Brancaccio: اما نیست که جالب است ؟ اقتصاد تمرکز زیادی بر روی این ایده از یک درونها — که هنگامی که شما را یک عمل است که شما در واقع نیست که به پرداخت هزینه برای. بنابراین آنچه شما می گویید این است, این است که در آن سیاست این است که دولت در می آید.

Rebelo: این که دولت در می آید. این است که چرا خروج از اقتصاد به دستگاه های خود را تولید نمی کند یک راه حل بهینه وجود دارد این درونها. شما می دانید "من یک کمی از تب و شاید من می تواند افراد دیگر را آلوده اما من مطمئن هستم که حتی اگر من آلوده من نیاز به چیزی از سوپر مارکت بنابراین من انجام سریع اجرا شود." و اگر هر کسی فکر می کند که راه وجود دارد راه بیش از حد عفونت رفتن و ما در نهایت داشتن بسیار بالا و مرگ و میر.

یکی از مولفه های خارجی است پزشکی آمادگی. ما باید ظرفیت محدود در بیمارستان. بنابراین اگر ما یک مقدار زیادی از افراد آلوده و سپس میزان مرگ و میر را نمی خواهد ثابت بمانند اما شلیک خواهد شد تا درست مثل ما در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر در ایتالیا. و این است دلیل که چرا این اقدامات اگر تنها ابزار شما این است بلانت مهار آن را ارزشمند قرار دادن آنها را در محل. چرا که شما واقعا می خواهید برای جلوگیری از آنچه که در یک وضعیت غم انگیز با میزان مرگ و میر آن بسیار بالا فقط به خاطر اینکه شما نمی توانید برای مراقبت از بیمار است.

Brancaccio: بازگشت به این ایده بلانت مهار (کل کشور تعطیل شاید برای یک سال) و یا رایگان برای همه (مردم فقط رفتن در مورد کسب و کار خود و تعداد زیادی از مردم می میرند) چه حال فکر است که چیزی در میان است. به عنوان مثال هوشمند, مستندات, مستندات برای دوره های موقت تا زمانی که خطر فوری عبور می کند. منظورم این است که آنچه در دنیای واقعی در حال رفتن برای ما به ارمغان بیاورد.

Rebelo: من فکر می کنم تا. من فکر می کنم ما در حال رفتن به حرکت به سمت هوشمند مهار که اجتناب ناپذیر است. چرا که در حالت ایده آل شما می خواهم به قرنطینه افرادی که آلوده دریافت. فرض کنید شما تست می تواند مردم بسیار اغلب. و سپس شما فقط می خواهم قرنطینه به آنهایی که آلوده شدم و به سرعت شما می توانید تعداد افراد آلوده به کوچک شدن به صفر است. اما که نیاز به enormous تست ظرفیت که در دسترس نیست در حال حاضر. اما ما می تواند تا سطح شیب دار به سمت آن است.

Brancaccio: من به شما بگویم آنچه که من آرزو می کنم در برخی از سطح ناگهانی نوآوری در فن آوری است که به ما کمک می کند درمان این ویروس است که خرابه های مدل خود را.

Rebelo: من دوست دارم که بیش از حد. من می خواهم بگویم که همچنین محاسبات در مدل ما برای بدترین سناریو. چرا که این مدل به حساب می گیرد که درمان می رسند و واکسن می رسند اما پس از آن ما در حال بحث در مورد این سناریو که در آن این نوآوری ها نمی رسند. بنابراین ما واقعا به دنبال این بدترین سناریو.

واکسن تفاوت به مطلوب سیاست از آنجا که واکسن به طور معمول انجام نمی کمک به کسانی تبدیل شده اند که در حال حاضر آلوده. و به همین دلیل زمانی که یک واکسن است که در آثار شما می خواهید برخی از اقدامات سخت در ابتدا به دلیل این که شما واقعا می خواهید به کاهش تعداد افراد آلوده. چرا که حتی اگر واکسن می رسد آلوده مردم را نمی توان کمک کرد.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im