Elon Musk و تسلا گزارش سود سه ماهه اول سال با وجود COVID-19

تسلا در زمان تحلیلگران با تعجب و گزارش سود برای سه ماه اول از سال است. ایلان ماشین الکتریکی شرکت ساخته شده $16

توسط AKHBAREMAAAA در 11 اردیبهشت 1399

تسلا در زمان تحلیلگران با تعجب و گزارش سود برای سه ماه اول از سال است. ایلان ماشین الکتریکی شرکت ساخته شده $16 میلیون. که با وجود آنچه که این بیماری همه گیر در حال انجام است به کارخانه ها و توانایی مردم برای خرید و پرداخت برای خودروهای جدید است.

شروع سال 2020 بود تسلا سوم سود سه ماهه در یک ردیف.

گرت نلسون تحلیلگر در CFRA می گوید که به این دلیل که زمان این همه گیر شده است می تواند بدتر برای تسلا. این شرکت تا به حال فقط به پایان رسید هزینه های زیادی از پول در راه اندازی مدل Y SUV کوچک و ساخت یک کارخانه در چین.

"این واقعیت که آنها در حال سوختن مقدار زیادی از پول نقد و یا هزینه های زیادی در پروژه های واقعا کمک می کند تا آنها را در این محیط" نلسون گفت.

یک کارخانه در آلمان و یک کارخانه جدید در آمریکا هنوز هم در مراحل اولیه و نلسون می گوید تسلا می تواند تسلیم هزینه های آن در صورت لزوم. اما در نمونه Elon Musk سبک, مدیر عامل شرکت گفت: سرمایه گذاران در یک تماس پنج شنبه که این شرکت خواهد فشار جلوتر است.

"ما کاملا پدال به فلز در محصولات جدید و در حال گسترش شرکت" مشک گفت.

تسلا می گوید هنوز خیلی زود به می گویند که چگونه بعد چهارم و بقیه سال 2020 خواهد شد. بسیاری بستگی دارد که چگونه به زودی آن را می توانید از سرگیری تولید از مدل Y دیده می شود به عنوان مهم به آینده این شرکت است.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن