Elon Musk می گوید او هجوم دولت دستور بازگشایی تسلا کارخانه مونتاژ

تسلا Elon Musk می گوید او هجوم دولت سفارشات و باز کردن این خودروساز را در کارخانه مونتاژ در کالیفرنیا است. مشک

توسط AKHBAREMAAAA در 23 اردیبهشت 1399

تسلا Elon Musk می گوید او هجوم دولت سفارشات و باز کردن این خودروساز را در کارخانه مونتاژ در کالیفرنیا است. مشک می گوید کسب و کار خود را یک مورد خاص است. همه چشم ها بر مقامات دولت محلی در دره سیلیکون و آنچه آنها انجام بعدی.

مشخصات بالا در مرحله نهایی مسابقات که آخرین نمونه از این معضل مواجه رهبران کسب و کار در سراسر کشور: زمانی که برای بازگشایی و چگونه ؟

پاسخ از مقامات دولتی شده است خاموش است. Californa رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به نظر می رسد گرفتار کردن گارد در یک کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه به خبرنگاران فلفلی او را با سوال در مورد مشک تصمیم که او در توییتر اعلام کرد. او گفت: اگر هر کسی باید دستگیر و برای هجوم سفارشات دولت باید آن را نه 10,000 افرادی که برای او کار می کنند.

مقامات شهرستان در بیانیه ای گفت: آنها امیدوار به همه چیز کار کردن. تسلا قرار بود برای ارائه یک طرح دیروز در پروتکل ها و یک جدول زمانی برای بازگشت به بهره برداری کامل در کارخانه مونتاژ. هیچ کلمه ای وجود دارد و در عین حال در صورتی که اتفاق افتاده است.

موقعیت خاص این کارخانه مونتاژ, Fremont, California, در آالمدا کانتی مهم است. آن را به یک نقطه داغ از COVID-19 عفونت. شده اند وجود دارد 70 مرگ و میر بنابراین مقامات بهداشتی شده اند محتاط در مورد بازگشایی بیش از حد به سرعت.

اما مشک شده است انتقادی از این بیماری همه گیر خاموش کردن به عنوان یک کل و از او شکایت کرد بیش از آخر هفته به بازگشایی کارخانه خود را.

تحلیلگر Wedbush دن ایوس می گوید مشک است احساس فشار به سر کسب و کار.

"با توجه به این که آنها را به اتومبیل مقابل, اجازه دهید بگویم, خدمات مانند Facebook — بسیار متفاوت مدل کسب و کار قرار می دهد که فشار بیشتری بر روی آنها به بازگشایی کارخانه فقط با توجه به سوختگی نقدی که هر روز اتفاق می افتد" ایوس گفت.

مشک و حتی تهدید به حرکت در عملیات خود از کالیفرنیا در دسترس نباشد. اما ایوس شک و تردید است — او می گوید که می تواند دشوار و وقت گیر است.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن