کارکنان خود را نگاه کنید شرکت اقدامات نه فقط اظهارات

شرکت ها شده است از آمدن به جلو در 10 روز گذشته با پیام حمایت — Nordstrom توییتی, سیاه, زندگی, ماده, Zillow نوش

توسط AKHBAREMAAAA در 16 خرداد 1399

شرکت ها شده است از آمدن به جلو در 10 روز گذشته با پیام حمایت — Nordstrom توییتی, سیاه, زندگی, ماده, Zillow نوشته شده که مخفف آن با جامعه سیاه و سفید در مبارزه با خشونت و برابری. آمازون توییتی که مخفف آن در همبستگی با جامعه سیاه و سفید.

به عنوان شرکت پست, این, پیام, کارکنان خود را به وزن آنچه را کارفرمایان می گویند به مردم در برابر آنچه خود را به کارفرمایان می گویند به آنها.

زمانی که Chaedria LaBouvier دیدم یک کارفرمای سابق پست در رسانه های اجتماعی است که در آن می ایستد در همبستگی با کسانی که خواستار عدالت و پایان دادن به نژاد پرستی او پاسخ فوری بود و کل کفر. که چگونه آن را احساس زمانی که او در آنجا کار می کرد, او گفت:. آنچه که یک شرکت می گوید و یا نوشته های عمومی می تواند بسیار متفاوت از چگونه آن را در واقع معاملات خود را با کارکنان.

"این بیانیه به معنی هیچ چیز نیست مگر اینکه آنها عقب بیانیه ای که با نوعی از عمل گفت:" کاتلین Fearn-یک استاد ارتباطات در دانشگاه واشنگتن که نوشته شده یک کتاب درسی در شرکت ارتباطات بحران. او به نقل از نمونه های مثبت مانند استارباکس به طور خلاصه به بستن بخشی از یک روز در سال 2018 به صورت نژادی و تعصب آموزش و شرکت متعهد به استخدام بیشتر مردم از رنگ در موقعیت های رهبری و سپس از طریق زیر در آن وعده.

جان بروس تریسی, استاد مدیریت در دانشگاه کورنل گفت: برخی از شرکت ها در حال تحقق "چگونه آنها به درمان مردم در این وضعیت بسیار دشوار است برای رفتن به تأمل در چگونه به خوبی آنها قادر به انتخاب کنید تا قطعات یک بار مختلف اضطراب تنش و عدم قطعیت در گذر است."

تریسی اضافه شده است که این تاثیر شرکت توانایی جذب و حفظ کارکنان در آینده است.

"می توانم کار برای یک شرکت است که به نظر نمی رسد به همان ارزش به عنوان من پرسید:" امی Kline, که با این نسخهها کار برای حامی فن آوری است. در خاموشی جمعه او شرکت به کارکنان روز به منعکس کننده و یا اعتراض. کلاین گفت که در حال حاضر به عنوان مهم به عنوان هر گونه سود او دریافت.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن