همه مشاهده: Netflix بکشد می بیند مشترک افزایش 16 میلیون با COVID-19 مستندات

نظر می رسد بسیاری از مردم صرف زمان بیش از حد با "ببر شاه" شد و در واقع اولین بار Netflix مشترکین. جریان های غو

توسط AKHBAREMAAAA در 4 اردیبهشت 1399

نظر می رسد بسیاری از مردم صرف زمان بیش از حد با "ببر شاه" شد و در واقع اولین بار Netflix مشترکین.

جریان های غول پیکر می گوید آن اضافه شده نزدیک به 16 میلیون مشتریان جدید در سه ماهه اول این سال بیش از دو برابر آنچه در آن بود در انتظار.

Netflix بکشد می گوید: بسیاری از خانه نشین, مصرف کنندگان در جستجوی سرگرمی رفتند به آن خدمات پس از اواسط ماه مارس منجر به 22 درصد رشد مشترک سال بیش از سال. اما این شرکت با احتیاط بیش از حد خوش بینانه در مورد پرش ناگهانی در اشتراک است.

این انتظار آینده چهارم را ببینید پایانی رشد اجتماعی فاصله اقدامات کاسته.

در ویدئو منتشر شده توسط Netflix, مدیر عامل شرکت Reed Hastings می گوید: بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز بسیاری از ناشناختهها که باعث می شود برنامه ریزی های آینده دشوار است.

"آن را فوق العاده سخت به می گویند اگر استراتژیک دراز مدت پیامدهای چرا که ما فقط به تقلا برای حفظ خدمات ما به خوبی در حال اجرا نگه داشتن محتوای ما پس از تولید انجام می شود" هیستینگز گفت.

Netflix بکشد تا به حال به توقف تولید در آینده برنامه نویسی, اما می گوید از آنجا که این فیلم از مواد بسیار پیش از آن است به اندازه کافی محتوای جدید برای سال آمده است — اگر نه به سال آینده.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن