اجرایی به منظور تعلیق جدید و بسیار ماهر کارگر خارجی ویزا

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز دوشنبه گفت که آن را گسترش ممنوعیت کارت سبز صادر شده در خارج از ایالات متحده تا

توسط AKHBAREMAAAA در 3 تیر 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز دوشنبه گفت که آن را گسترش ممنوعیت کارت سبز صادر شده در خارج از ایالات متحده تا پایان سال و با اضافه کردن بسیاری از موقت ویزای کار به یخ, از جمله کسانی که استفاده می شود به شدت توسط شرکت های فن آوری و شرکت های چند ملیتی.

دولت بازیگران تلاش به عنوان یک راه برای آزاد کردن شغل در اقتصاد وضعیتی وخیم از coronavirus. یک مقام ارشد که صحبت می کرد به خبرنگاران خواست نامش فاش نشود برآورد محدودیت را رایگان به 525,000 شغل برای آمریکایی ها.

این ممنوعیت در حالی که موقت را به مقدار عمده بازسازی مهاجرت قانونی اگر دائمی یک هدف است که تا به حال بازداشته دولت قبل از همه گیر. گروه های کسب و کار فشرده و سخت به حد خود برسد گفت: بسیاری از این کارگران ضروری است.

ممنوعیت جدید ویزا امر به ویزای H-1B استفاده می شود که توسط آمریکا شرکت های فن آوری و خانواده آنها, H-2B ویزا برای nonagricultural کارگران فصلی, J-1 ویزای برای تبادل دانشجویان و L-1 ویزا برای مدیران شرکت های چند ملیتی.

وجود خواهد داشت معافیت برای پردازش مواد غذایی کارگران که حدود 15 درصد از H-2B ویزای رسمی گفت. کارکنان مراقبت های بهداشتی کمک به coronavirus مبارزه ادامه خواهد داد امان از سبز-کارت مسدود کردن هر چند معافیت را باریک تر می شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال 60 روز ممنوعیت کارت سبز صادر شده در خارج از کشور در ماه آوریل بود که مجموعه به پایان می رسد دوشنبه ، که اعلام که تا حد زیادی هدفمند اعضای خانواده خود جلب کرد جای تعجب سرد پذیرش از مهاجرت تندروها که گفت: رئیس جمهور نمی تواند به اندازه کافی دور.

جدید مراحل شامل ویزای غیر مهاجر را برآورده سازد اما در این مذاکرات بخواهد.

این یخ در ویزای صادر شده در خارج از کشور طراحی شده برای اثر را بلافاصله. تغییرات دیگری از جمله محدودیت در مجوز فعالیت برای پناهندگی متقاضیان را از طریق رسمی حکومت-روند ساخت که ماه طول می کشد.

دولت با پیشنهاد یک راه جدید برای اعطای ویزای H-1B که در پوش 85,000 یک سال و هند غول فن آوری و همچنین شرکت هایی مانند آمازون, Inc., شرکت مایکروسافت و Apple Inc., این مقام گفت. دولت می خواهد به جایزه آنها توسط بالاترین حقوق و دستمزد به جای قرعه کشی.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن