گسترش مزایای بیکاری کمک به کسب و کارهای کوچک هم

هنگامی که سوفی بلیک بسته او فروشگاه طلا و جواهر در ویرجینیا در آغاز همه گیر او گفت که او تا به حال برخی از مشک

توسط AKHBAREMAAAA در 7 مرداد 1399

هنگامی که سوفی بلیک بسته او فروشگاه طلا و جواهر در ویرجینیا در آغاز همه گیر او گفت که او تا به حال برخی از مشکل مکالمات با چهار کارکنان. دو او furloughed و دو نفر دیگر او قطع به پاره وقت.

زمانی که او برای اولین بار شنیده در مورد گسترش مزایای بیکاری از دولت فدرال به او و او را تشویق کارکنان به اعمال می شود.

"اول من پاسخ اولیه بود جلو بروید و آن را به دلیل این است که پشتیبانی اضافی برای شما" بلیک گفت. "از آنجا که من نمی دانم وقتی که من قادر خواهد بود به rehire شما."

بلیک کاربردی برای چک برنامه حفاظت از وام در زمان اما مطمئن نیستم که آیا او می خواهم یک. او همچنین می دانست که یکی از کارکنان مبتلا به آسم و انتظار یک کودک و احتمالا باید دور ماندن از کار.

"برای او تصمیم بسیار روشن" بلیک گفت.

وضوح گسترش مزایای کمک به کسب و کار تصمیم گیری در مورد آینده خود را در اوایل بیماری همه گیر.

"در ابتدا آن را یک نجات دهنده زندگانی" گفت: علامت Frier که دارای سه رستوران در ورمونت و تا به حال به اخراج حدود 130 نفر که COVID رسید.

Frier گفت: گسترش مزایای بیکاری که شامل پرداخت های اضافی از 600 دلار در هفته به او اجازه دهید تمرکز بر روی ساخت برنامه ای برای ماندن در کسب و کار در حالی که اطمینان حاصل کرد که کارکنان خود را می تواند مراقبت از گرفته شده در ضمن.

"ما می خواهیم آنها را برای موفقیت و ما می خواهیم برای کمک به آنها را رشد حرفه خود را و ما امیدواریم که در ادامه به استخدام آنها را به خوبی به آینده" Frier گفت.

کسب و کارهای کوچک که آیا آنها در رستوران ها و یا فروشگاه طلا و جواهر همچنین باید بدانید که مشتریان خود را می توانید استطاعت به در آمده و صرف پول گفت: Nathan Tankus مدیر تحقیق و پژوهش برای پول مدرن شبکه و نویسنده یادداشت در بحران.

"که کل ایده در اطراف این نوع از برنامه است که قرار است برای حفظ تقاضا" Tankus گفت. "که آنها همه این غیر مستقیم حذفی اثرات مثبت."

تجدید حیات از عفونت در بخش هایی از کشور است که با داشتن یک اثر منفی بر روی تقاضا. بلیک بازگشایی شد او فروشگاه طلا و جواهر, اما فروش کاهش یافته است در این ماه. Frier به ارمغان آورده است حدود 100 نفر از کارکنان او گذاشته اما گفت او می خواهد که قوی تر خالص ایمنی وجود داشته باشد اگر او را به دوباره.

"این فیل در اتاق به طور مداوم با دیگر صاحبان رستوران که من به صحبت" Frier گفت. "این ترس است که ما در حال رفتن به به دوباره نزدیک سقوط می آیند و پس از آن چه اتفاقی می افتد؟"

Frier کردم PPP وام اما گفت که آن را به احتمال زیاد به زودی اجرا. و از او سه رستوران که انجام این کار بهتر است یک صندلی در فضای باز. اما در پاییز آن را به سرد. Frier گفت که او نگران است که او نمی خواهد بود قادر به ایجاد پول به اندازه کافی برای نگه داشتن درهای خود را باز کنید.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن