انتظار بیشتر staycations این تابستان

اجازه می دهد تا واقعی — بسیاری از مردم در این کشور می تواند با استفاده از تعطیلات و در آن زمان واقعا دشوار سعی

توسط AKHBAREMAAAA در 14 تیر 1399

اجازه می دهد تا واقعی — بسیاری از مردم در این کشور می تواند با استفاده از تعطیلات و در آن زمان واقعا دشوار سعی کنید به یک طرح.

ایالت ها و استان ها است که باز ممکن است بسته شدن دوباره. قوانین در مورد ماسک-پوشیدن متفاوت هستند و متفاوت اجرا بسته به جایی که شما بروید. و البته تعداد COVID-19 موارد اساسا بازدید یک رکورد جدید در هر روز است.

تعطیلات تابستان هزینه — هر دو نسخه و اقتصادی راننده —در برزخ. برای بسیاری از آمریکایی ها در تعطیلات خواهد بود "stay-at-home" یا حداقل "اقامت نزدیک به خانه" در این تابستان.

جانت Casselano امور عمومی مدیر در AAA, پیش بینی سفر را کاهش 15 درصد از سال گذشته است.

"هوا, کروز, اتوبوس و راه آهن را واقعا نابود شده است," او گفت:. آنها پایین 75% تا 85%.

آنچه را به سختی پایین در همه جاده دام. Casselano گفت: مردم در انتظار هستند تا آخرین لحظه برای تصمیم گیری مبتنی بر COVID-19 اعداد ساحل دهانه و مانند آن. این کمک می کند که گاز ارزان است.

"مردم واقعا عطف شخصی خود را به وسایل نقلیه و یا وسایل نقلیه اجاره و چون [به] ماشین فراهم می کند بسیار انعطاف پذیری" Casselano گفت.

همانطور که برای شرایط پس مسافران می رسند — به استثنای بزرگ شهری کنوانسیون سالن — اکثر هتل ها باز خواهد شد هر چند با کاهش اشغال تر از قبل همه گیر با توجه به تراشه راجرز رئیس جمهور آمریکا هتل و محل سکونت ارتباط است.

راجرز گفت: مهمان را ببینید ramped تا تمیز کردن در فضاهای عمومی و استقبال خواهد شد با گزینه های جدید مانند "این فرصت را به انجام تعدادی از چیزهایی که از چک کردن در به دریافت مواد غذایی در یک تماس-کمتر شیوه است."

"در مکان هایی مانند عرشه استخر, میله, رستوران ها تمرین مناطق — اگر آنها در حال باز شما را ببینید صندلی و یا تجهیزات از هم جدا شده و در فضا به طوری که مردم می تواند نگه داشتن شش پا از فاصله" راجرز گفت.

برخی از مردم هنوز در حال پرواز — بیشتر به دیدن دوستان و یا خانواده و یا برای عشق.

سارا Sumner, 27, یک معلم یوگا در بروکلین زندگی می کنند.

"من با کسی آنلاین بود و مانند" آه خدای من من نیاز به دیدار با آنها را در فرد'" سامنر گفت. "بنابراین من به پایان رسید تا پرواز به پورتلند."

او پرواز در ماه مه و ژوئن خوب بود, او گفت:.

"آنها گرفته شده بود از وسط صندلی," او گفت:. "همه واقعا انتظار و محتاط بودن و تمایل به نه تنها رعایت ماسک بلکه داشتن اجتماعی فاصله."

جدید و عاشقانه ؟ او را به برنامه ریزی سفر دیگری بعد از این تابستان.

اما بیشتر شرکت های هواپیمایی در حال تلاش برای فروش آن وسط صندلی کاهش فاصله بین مسافران است.

"برای مثال آمریکا [Airlines] نیاز در برخی از مسیرهای 75% بار-عوامل سودآور باشد" گفت: پیتر McNally یک تحلیلگر در پل سوم. "در این صورت شما احتمالا رفتن به وسط صندلی استفاده می شود."

و تابستان سفر تصمیم گیری در حفظ و گرفتن پیچیده تر است.

نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات در حال حاضر دستور 14 روز قرنطينه برای برخی از خارج از کشور مسافران به عنوان COVID-19 مورد افزایش در بخش هایی از ایالات متحده آمریکا

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن