اضافی بیکاری در طول همه گیر افزایش هزینه های

وزارت کار گزارش روز شنبه که یکی دیگر از 1.3 میلیون نفر در زمینه بیکاری در هفته گذشته برای اولین بار. حدود 14 م

توسط AKHBAREMAAAA در 27 تیر 1399

وزارت کار گزارش روز شنبه که یکی دیگر از 1.3 میلیون نفر در زمینه بیکاری در هفته گذشته برای اولین بار. حدود 14 میلیون بیکاری کارگران در حال حاضر گرفتن اضافی 600 دلار در هفته در منافع. که بخشی از مراقبت قانون به تصویب رسید در اوایل این سال است.

اما این پول اضافی تنظیم شده است برای پایان دادن به در یک زن و شوهر از هفته. یک مطالعه جدید از روز شنبه از موسسه جی پی مورگان چیس به نظر می رسد در چگونه بیکار هستند صرف پول اضافی که — و آنچه را که اتفاق می افتد بدون آن.

فیونا Greig می خواستم به دانستن آنچه اتفاق می افتد به اضافه 600 دلار در هفته کارگران بیکار شدن هستند. Greig مدیر تحقیقات مصرف کننده در موسسه جی پی مورگان چیس یک مخزن فکر می کنم وابسته به بانک. به طور معمول Greig گفت: بیکاری کارگران دریافت نرخ بیکاری کاهش هزینه های خود را حدود 7 درصد. بنابراین این چیزی است که او انتظار داشتم. اما او اشتباه بود. بسیار اشتباه است.

"آنچه واقعا شگفت آور در مورد این است که ما شاهد هزینه های خود را افزایش می یابد" Greig گفت. "این افزایش در حدود 10 درصد است."

این مطالعه با استفاده از جی پی مورگان چیس اطلاعات حساب برای حدود 61,000 ناشناس خانوار دریافت بیکاری است. Greig گفت: آن دسته از خانوارها صرف تقریبا 73 سنت از هر دلار دریافت کردند. میشل همیشه با ملی قانون استخدام پروژه گفت که هزینه های نگه داشتن برخی از بخش های اقتصاد شناور.

"فروشگاه سخت افزار محلی اجاره. من نگران بازار مسکن محلی اگر 600 دلار از بین می رود" همیشه گفت.

پول اضافی تنظیم شده است به ناپدید می شوند در پایان این ماه مگر اینکه کنگره تجدید آن است. جدیدترین Tedeschi, یک اقتصاددان در Evercore ISI شده است به دنبال در چگونه کل اقتصاد خواهد کرایه بدون آن.

او گفت: اگر آن رفت به طور کامل "خواهد بود که مانند گرفتن 80 میلیارد دلار در ماه در حمایت از اقتصاد است. تا پایان سال اقتصاد خواهد بود 2 درصد کوچکتر است."

Tedeschi گفت: اگر کنگره برش 600 دلار سود در نیمه و شروع به دادن بیکار 300 دلار اضافی در هفته اقتصاد هنوز قرارداد -- 1٪.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im