Facebook کارکنان مرحله مجازی در اعتراض به انفعال در پست از مغلوب ساختن پیشی جستن

Facebook کارکنان برگزار مجازی اعتصاب صحبت کردن علنی و شروع دادخواست داخلی در اعتراض به مارک زوکربرگ مدیر عامل

توسط AKHBAREMAAAA در 13 خرداد 1399

Facebook کارکنان برگزار مجازی اعتصاب صحبت کردن علنی و شروع دادخواست داخلی در اعتراض به مارک زوکربرگ مدیر عامل تصمیم به عمل در یک پست از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

زوکربرگ تصمیم گرفتند به حذف و یا در غیر این صورت پرچم یک نظر با مغلوب ساختن پیشی جستن است که تکرار زبان مورد استفاده در سال 1967 توسط یک پلیس ارشد با سابقه ای طولانی از تعصب است. در همین حال توییتر پرچم آن را برای ستایش خشونت است.

آن را بسیار غیر معمول برای Facebook کارکنان به طور علنی مخالفت با این شرکت است. آنها احساس مورد حمله رسانه ها برای مدت زمان طولانی و آنها به دفاع از این شرکت نقش در آمریکا, انتخابات, رویدادهای جهانی و اطلاعات غلط. اما برای بسیاری از آنها این است که فقط بیش از حد.

این تا حدودی به دلیل Facebook, مانند بسیاری از شرکت های فن آوری به سادگی نمی باید یک رکورد خوب در تنوع است.

سیاه پوست و لاتین کارکنان بخش کوچکی از Facebook کارکنان. سیاه, کارگران شکایت کرده اند علنی و خصوصی در مورد نژاد پرستی و تبعیض در داخل شرکت.

و جالب اینجاست که سیاه و کاربران و فعالان نیز شکایت سال است که Facebook اغلب حذف پست که بحث نژاد پرستی و برچسب آنها را به عنوان حاوی سخنرانی نفرت.

در این لحظه زوکربرگ است که بین یک سنگ و یک محل سخت اما او به احتمال زیاد به سمت با کارکنان خود را.

Facebook مشغول به کار سخت برای ایجاد یک رابطه خوب با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و رسانه های محافظه کار. آن را تلاش برای جلوگیری از مقررات پس از دیدن عواقب توییتر اقدام به یا واقعیت-بررسی و یا tamp پایین جمهور توييتها.

این احتمال وجود دارد که Facebook نمی خواهید به انجام در مورد چهره و در حال حاضر خطر عصبی مغلوب ساختن پیشی جستن و حتی بیشتر.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن