Facebook در حال رفتن به اجازه دهید کاربران غیرفعال کردن تبلیغات سیاسی

Facebook می گوید آن را فعال کردن یک ویژگی جدید است که اجازه می دهد تا کاربران برای جلوگیری از دیدن تبلیغات سیا

توسط AKHBAREMAAAA در 28 خرداد 1399

Facebook می گوید آن را فعال کردن یک ویژگی جدید است که اجازه می دهد تا کاربران برای جلوگیری از دیدن تبلیغات سیاسی. این حرکت در می آید که چندین های حقوق مدنی خواستار عمده تبلیغ برای تحریم شبکه های اجتماعی است.

بازار را Nova Safo آخرین. او در گفتگو با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio و زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

دیوید Brancaccio: بیایید شروع با Facebook جدید blinders چیز — چگونه این سیاسی جدید تبلیغ ویژگی کار می کند ؟

نوا Safo: آن را برای رفتن به نورد در اینجا در ایالات متحده برای اولین بار به تعداد کمی از کاربران و سپس به هر کس و آن را اجازه می دهد تا مردم را به خاموش کردن همه تبلیغات سیاسی به طوری که آنها نمی خواهد آنها را ببینید زمانی که آنها در Facebook. شرکت و مارک زوکربرگ شخصا آمده اند تحت انتقاد از همه طرف طیف سیاسی. برخی می خواهند این شرکت به انجام بیشتر به پلیس محتوا در آن پلت فرم در حالی که دیگران می گویند باید آن را یک دست کردن روش. در حال حاضر Facebook ترک آن را به کاربران زمانی که می آید به تبلیغات سیاسی, حداقل. آنها می توانند تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواهم برای دیدن هر گونه تبلیغات سیاسی و یا فقط به نوبه خود همه آنها را.

Brancaccio: بنابراین اگر یک نامزد نهفته است و شما هیچ چیز شما می تواند هنوز هم دروغ است. و این ممکن است نه جلب رضایت منتقدان?

Safo: آن را نمی کند و Facebook است و شنیدن از دو طرف طیف سیاسی این صبح است. اولین NAACP ضد افترا لیگ و دیگر حقوق مدنی گروه ها می خواهند به اعمال فشار مالی به Facebook به متوسط بیشتر از محتوا بر روی پلت فرم آن است. آنها ادعا می کنند آنها تا به حال موفقیت کمی در مذاکرات با این شرکت است.

در حال حاضر آنها در حال رفتن بعد از عمده تبلیغ. آنها می خواهند آنها را به جلو و تبلیغات خود را از Facebook در ماه جولای به اصل آمار شرکت که در آن لطمه می زند.

و وال استریت ژورنال گزارش امروز صبح که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تنظیم شده است به پیشنهاد قانون — که کنگره را به تصویب — که نوار دور به اصطلاح بخش 230 حمایت که سپر رسانه های اجتماعی شرکت ها با توجه به محتوای سایت خود را و چگونه آنها را انتخاب کنید به پلیس که محتوا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن