سقوط شاخص قیمت تولید کننده طرفداران ترس از کاهش قیمت

شواهد بیشتری وجود دارد چهارشنبه, شدید, عجیب و غریب بودن و نوسانات این اقتصاد یک اقتصاد که تحت تاثیر COVID-19 د

توسط AKHBAREMAAAA در 25 اردیبهشت 1399

شواهد بیشتری وجود دارد چهارشنبه, شدید, عجیب و غریب بودن و نوسانات این اقتصاد یک اقتصاد که تحت تاثیر COVID-19 در حال حاضر.

کلید اندازه گیری تورم شاخص قیمت تولید کننده کاهش 1.3% در ماه آوریل است. این است که قیمت عمده فروشی — قیمت مواد غذایی زنجیره ای و مکان هایی مانند آمازون پرداخت به انبار قفسه های خود را با محصولات آنها به فروش به ما قیمت بيمارستان پرداخت به تامین مراقبت های ويژه.

این اندازه گیری تورم کاهش یافت و بیشتر از سال 2009 زمانی که اداره آمار نیروی کار آغاز شده ردیابی قیمت تولید در اوج رکود اقتصادی ، و از آن می آید در بالای شنبه گزارش که قیمت مصرف کننده کاهش یافت و در ماه آوریل بیش از حد 0.8%.

هنگامی که قیمت در حال سقوط است که کاهش قیمت نه یک کلمه خوب برای اقتصاددانان است.

حالا نه اینکه همه چیز است که رفتن به پایین در قیمت می باشد.

اگر شما در حال فروش ماسک و یا بیمارستان لباسهای شما می تواند شارژ دلار بالا این روزها. ایضا هر چیزی که پرواز کردن قفسه های مواد غذایی.

اما برای بسیاری از موارد — از لباس به سیگار به اتومبیل استفاده می شود — قیمت ها پایین رفتن.

"این تعریف بسیار از آتش-فروش وضعیت گفت:" یعقوب Kirkegaard ارشد همکار در موسسه پترسون. او گفت: در حال حاضر مردم تنها می خواهید به خرید چیزی است که آنها نیاز به مطلقا. برای خرده فروشان که یک مشکل است.

"چه چیزی شما را انجام دهید ؟ کاهش قیمت به طور چشمگیری و در واقع به مردم ارائه آنها را پیدا خواهد کرد آن را دشوار است به امتناع" Kirkegaard گفت.

هر چند کاهش قیمت ها واقعا خیلی بد است ؟ آن را سخت به استدلال می کنند با گاز زیر 2 دلار یک گالن.

اما کارن Petrou از بنیانگذاران و مدیر عامل شریک در فدرال تجزیه و تحلیل مالی گفت که کمک بزرگی باشد.

"گاز ارزان تر است اما مردم با استفاده از هر دلار آنها قادر به صرفه جویی در رسیدگی به آنها شوک اقتصادی به سعی کنید به پرداخت اجاره" Petrou گفت.

برای مصرف کنندگان که هنوز شغل و پول در بانک هنگامی که آنها شروع به انتظار قیمت های پایین تر می توانید آنها را جلوگیری از هزینه های بیش از حد با توجه به اریک فریدمن مدیر ارشد مدیر سرمایه گذاری در بانک ایالات متحده آمریکا.

"این می تواند تبدیل به بیشتر از یک نبوت خود انجام اگر شما خواهد شد" فریدمن گفت. "نگه داشتن مردم در ساخت خرید چون آنها فکر می کنند که به طور بالقوه قیمت ها سقوط خواهد کرد در نه چندان دور آینده است."

آن را راه اندازی مجدد اقتصاد پس از همه گیر و حتی سخت تر.

همه این نگرانی ها به صورت مداوم کاهش قیمت — کاهش قیمت ماه پس از ماه پس از ماه گفت: دانشگاه کلمبیا اقتصاددان و رئیس سابق فدرال رزرو رژیم صهیونیستی است. فرد Mishkin.

"این واقعا یک مشکل جدی به عنوان طولانی به عنوان آن را تنها بسیار موقت" روستوف گفت. او اضافه کرد که فدرال رزرو متوقف مختصری درباره کاهش قیمت ها در طول رکود اقتصادی و دارایی خود را برای خرید در نرخ بهره پایین و خیابان اصلی وام می تواند موثر باشد در معکوس کردن روند کاهش قیمت ها دوباره.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن