نوجوانی, گل, مدیر عامل شرکت در مورد نحوه PPP "شکست خورده" کسب و کار مانند او

در میان اعتراض عمومی و اصرار کوچک مدیریت کسب و کار برخی از شرکت های که دریافت کمک های مالی در دور اول چک حفاظت

توسط AKHBAREMAAAA در 9 اردیبهشت 1399

در میان اعتراض عمومی و اصرار کوچک مدیریت کسب و کار برخی از شرکت های که دریافت کمک های مالی در دور اول چک حفاظت از برنامه وام — از جمله Shake Shack, کریس روت خانه استیک و Potbelly فروشگاه ساندویچ — توافق کرده اند که برای بازگشت به پول است.

در ضمن بسیاری از شرکت های کوچکتر که از دست رفته وام در دور اول هنوز هم به دنبال کمک.

کریستینا Stembel مدیر عامل و بنیانگذار مستقیم به مصرف کننده گل شرکت نوجوانی به نام گل. او گفت: "بازار" میزبان کای Ryssdal که چک حفاظت از برنامه "شکست خورده" شرکت های مانند او با جلوگیری از شرکت هایی که تا به حال دیگر منابع مالی از گرفتن وام.

"من فکر می کنم این شکست تمام راه را در اطراف" او گفت:. نه تنها دولت قادر به جلوگیری از شرکت ها که ممکن است مورد نیاز آن را از گرفتن وام "آن نیز شکست و در بخشی از مدیران اجرائی که به اندازه کافی ندارند یکپارچگی بدانید که این تنظیم نشده بود تا برای آنها" او گفت:.

Stembel گفت Ryssdal که نوجوانی, گل تنها هشت هفته از باند هنگام سان فرانسیسکو (که در آن شرکت برآورده 85% تا 90% از سفارشات خود را) صادر شده و یک پناهگاه در محل سفارش.

"با تنها 12 ساعت به تعطیل تمام امکانات شما می دانید که ما تا به حال به پرتاب از 150.000 دلار ارزش از گل ما تا به حال کردند تقریبا 200 نفر و پس از آن من تا به حال به شکل بسیار سریع چگونه به محوری" او گفت:.

برای Stembel که به معنای تلاش برای باز توزیع جدید و تحقق مراکز خارج از سان فرانسیسکو به نگه داشتن عامل شرکت پیش از آن مهم ترین تعطیلات سال — روز مادر.

"این تعطیلات ما را از طریق بسیار آهسته ماه های تابستان" او گفت:. "به خصوص از آنجایی که ما نمی PPP وام ما نمی هر گونه خالص ایمنی ندارند."

در یک پیام ویدئویی ارسال شده به شرکت های یوتیوب و Instagram حساب Stembel دقیق چرا bootstrapped کسب و کار تجارت الکترونیکی مانند او اغلب لازم نیست که روابط نزدیک با بانک ها. که ممکن است آن را سخت تر برای آنها را به گرفتن PPP وام در ابتدا به عنوان بانک ها اولویت بندی مشتریان فعلی است.

اگر نوجوانی گل نمی دریافت کمک های مالی از کسب و کار کوچک مدیریت Stembel گفت Ryssdal او امید او خواهید بود به اندازه کافی خلاق برای پیدا کردن یکی دیگر از راه را از طریق.

اما مانند بسیاری از کسب و کار شرکت خود را به موفقیت و بقا نیز بستگی به سلامت اقتصاد گسترده تر.

"من احتمالا در 18 محور در حال حاضر," او گفت:. "اما شما می دانید من نمی دانم چه نوع از رکود ما ممکن است رفتن به آنجا بسیار خارج از کنترل من است که من می توانم طرح از آنجا که من نمی دانم آنچه در آن است."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مکالمه کامل.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im