FDA مسائل هشدار در مورد دقت ابوت سریع COVID-19 آزمون

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند یک کلید برای مدیریت این بیماری همه گیر است تست مکرر و مجدد برای COVID-19. اما

توسط AKHBAREMAAAA در 26 اردیبهشت 1399

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند یک کلید برای مدیریت این بیماری همه گیر است تست مکرر و مجدد برای COVID-19. اما تنظیم کننده فدرال مطرح کرده اند یک سوال در مورد دقت و صحت یک آزمون جدید است که به تولید نتایج سریع.

آن را به عنوان اتفاق می افتد که Abbott Laboratories, تست استفاده می شود در کسانی که کار در کاخ سفید ، ابوت سهام پایین بود 3 درصد در قبل از معاملات بازار در روز جمعه.

"نگرانی از این است که آن می تواند بازگشت نتايج منفی کاذب," بازار را Nova Safo گفت. "نیویورک محققان دانشگاه در زمان یک نگاه و گفت: در اوایل این هفته که تست شد بازگشت منفی کاذب که در آن گم شده بود نزدیک به نیمی از تمام نمونه های مثبت جمع آوری شده با خشک سواب بینی."

در روز پنج شنبه صادر شده FDA هشدار گفت: این که به دنبال پیدا کردن. ابوت ID در حال حاضر تست سریع تشخیصی که قرار است به بازگشت نتایج در چند دقیقه.

در ضمن FDA می گوید نتایج منفی از ابوت آزمون تایید شود باید با دیگر حساس تر, تست, Safo گفت: "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

منفی کاذب هستند نه یک مشکل جدید در طول این بیماری همه گیر. زمانی که چین آزمایش جمعیت در ووهان وجود دارد نیز گزارش های بسیاری از نتايج منفی کاذب وجود دارد.

ابوت آیا اختلاف NYU مطالعه است. این شرکت می گوید مطالعات دیگر نشان داده اند سریع آن سیستم تشخیصی بهتر می شود نتایج حاصل از آزمون های دیگر که در خارج وجود دارد.

FDA تایید کرده است ده ها تن از اورژانس مجوز به COVID-19 تشخیصی منابع به بازار هر چند دیگران را دیگر به بازگشت به نتایج از ابوت تست می کند.

تا کنون با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, بیش از 10 میلیون ویروسی آزمایشات انجام شده در ایالات متحده و 15 درصد باید دوباره مثبت است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن