تغذیه صندلی پاول به گزارش به کنگره در COVID-19 اقتصاد

فدرال رزرو صندلی جروم پاول شروع می شود و دو روز از کنگره شهادت سه شنبه. او را به نظر می رسد از راه دور قبل از

توسط AKHBAREMAAAA در 27 خرداد 1399

فدرال رزرو صندلی جروم پاول شروع می شود و دو روز از کنگره شهادت سه شنبه. او را به نظر می رسد از راه دور قبل از کمیته بانکی سنای بعد از این صبح است. پاول خواهد شد بحث در مورد سیاست پولی فدرال رزرو گزارش — مروری بر اقتصاد فدرال رزرو ارائه به کنگره دو بار در سال. و او را به دنبال وخیم پیش بینی ها از هفته گذشته نشست بانک فدرال.

انتظار پاول به استادانه درست شده خود را پیش بینی بدبینانه پس از هفته گذشته نشست فدرال ریزرو زمانی که او اشاره کرد که میلیون ها نفر از افرادی که شغل خود را از دست طول COVID-19 همه گیر ممکن است به کسانی که شغل بازگشت.

"بانک فدرال طرح ریزی برای بیکاری در پایان سال جاری به 9.3% که همه ما این باور است که یک چشم انداز تیره و تار" گفت: تیم Duy یک اقتصاددان در دانشگاه اورگان است.

فدرال رزرو نیز پیش بینی می کند که تولید ناخالص داخلی — کشور اقتصادی کل خروجی را تا پایان سال پایین 6.5 درصد از سه ماهه چهارم سال 2019. فرانسیس دونالد جهانی اقتصاددان ارشد در Manulife مدیریت سرمایه گذاری انتظار پاول به اصرار کنگره به تصویب یکی دیگر از امداد لایحه.

"احساس من این است که صندلی پاول که واقعا در رفتن به سعی کنید به برجسته کردن و تاکید آنجا که او می تواند که سیاست های خود را به تنهایی و به سادگی کافی نیست" دونالد گفت.

دونالد گفت: پاول تاکید خواهد شد که اقتصاد نمی جستن به سرعت به عقب و ما باید یک راه طولانی پیش رو است.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن