تغذیه می گوید نیست به نگرانی در مورد بدهی در حال حاضر. اما ما باید در نهایت.

فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفت: در حال حاضر نیست که به نگرانی در مورد بدهی های دولت است که racking تا به عنوان

توسط AKHBAREMAAAA در 11 اردیبهشت 1399

فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفت: در حال حاضر نیست که به نگرانی در مورد بدهی های دولت است که racking تا به عنوان یک نتیجه از COVID-19 محرک بسته است.

"این است که زمان عمل در این نگرانی به" پاول گفت. "این زمان برای استفاده بزرگ مالی قدرت ایالات متحده را به انجام آنچه ما می توانیم برای حمایت از اقتصاد و سعی کنید از طریق این با آسیب به دیگر اجرا ظرفیت تولیدی اقتصاد به عنوان امکان پذیر است."

اما خورخه برو یک همکار در امور مالی در موسسه بیکر در دانشگاه رایس است با این استدلال که سیاستگذاران نمی تواند چشم پوشی از عواقب طولانی مدت از بدهی های دولت ایالات متحده است که racking تا.

"من فکر نمی کنم ما فقط می خواهید آن را دور" برو گفت. "این نه فقط میخوام خودی خود ناپدید می شوند. در برخی از نقطه ما و دوباره می شیم به جمع آوری مالیات و یا برخی از دردناک کاهش هزینه به تعادل بودجه. و هنگامی که زمان می آید وجود دارد در حال رفتن به هزینه های مرتبط با آن است."

سیاستمداران هرگز می خواهم بگویم که رای دهندگان در مورد نیاز به تعادل بودجه از طریق افزایش مالیات یا کاهش هزینه. برایان Riedl ارشد همکار در منهتن موسسه اشاره شده است که این مشکل برای مدت زمان طولانی.

"مشکل در حال اجرا نیست کسری در حال حاضر به این دلیل که اقتصاد نیاز به نگه داشتن کسب و کار و خانواده شناور" Riedl گفت. "مشکل این بود که ایالات متحده ساخته شده است تا اضافی $9 تریلیون دلار بدهی در طی چه بود طولانی ترین رونق اقتصادی در تاریخ آمریکا است. کاملا وجود دارد هیچ بهانه ای. آن اقتصادی قصور برای کنگره و رئیس جمهور به ما مالی خانه به منظور طی دهه گذشته" او گفت:.

به جای پرداخت بدهی, کنگره, تصویب کاهش مالیات و هزینه های اضافی صورتحساب.

برخی استدلال می کنند که ایالات متحده نیست که به نگرانی در مورد بدهی تا زمانی که وجود دارد رشد اقتصادی است. دیوید پریمو در دانشگاه روچستر در نیویورک فکر می کند که ساده و بی تکلف.

"اگر دولت به چاپ پول برای پرداخت بدهی های خود را و آن را نه تنها عملی برای افزایش مالیات برای انجام این کار نرخ بهره تا به حال, که بدان معنی است که تورم در حال رفتن به یک مشکل" پریمو گفت.

نرخ های بهره بالاتر به معنی بدهی خوردن تا بخش بزرگی از بودجه فدرال.

"هزینه های حتی بسیار کوچک افزایش در نرخ بهره بسیار بالا است چرا که ما بار بدهی بالا است گفت:" مایا MacGuineas رئیس کمیته مسئول بودجه فدرال یک حزبی فکر می کنم تانک در واشنگتن ،

MacGuineas گفت که فشار بر فدرال رزرو به پایین نگه داشتن نرخ بهره.

"هر دو در یک زمان مثل این که آنها کم باشد اما حتی زمانی که اقتصاد شروع به گرم کردن دوباره چون هر چشم انداز مثبت در نرخ خواهد شد که اثرات عمیقی بر ما پرداخت بهره و واقعا گسترش بخش های دیگر بودجه است و می تواند یک اثر منفی بر روی اقتصاد است."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن