وام دانشجویی فدرال نرخ بهره افت به کف تاریخی

اگر شما گرفتن وام های دانشجویی برای سال آینده شما در شانس هستید — در یک راه است. نرخ بهره در وام های فدرال کاه

توسط AKHBAREMAAAA در 24 اردیبهشت 1399

اگر شما گرفتن وام های دانشجویی برای سال آینده شما در شانس هستید — در یک راه است. نرخ بهره در وام های فدرال کاهش خواهد یافت و به رکورد پایین شروع ژوئیه 1.

برای 2020-2021 سال تحصیلی نرخ خواهد بود 2.75% برای کارشناسی استافورد وام 4.3% برای فارغ التحصیل استافورد وام و 5.3 درصد گراد به علاوه و پدر و مادر به علاوه وام.

"این است که رها کردن و من فکر می کنم آن را بازتابی از کاهش نرخ بهره با توجه به همه گیر" گفت: علامت Kantrowtiz که منتشر منبع آنلاین برای صرفه جویی در کالج.

وزارت آموزش ایالات متحده هنوز به طور رسمی اعلام نرخ های جدید اما آنها بر اساس عملکرد بالا از آخرین 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید حراج در ماه مه صورت گرفت که روز سه شنبه.

در حالی که نرخ بهره جدید در مقطع کارشناسی استافورد وام است و نه خیلی پایین تر از رکورد قبلی از 2.875% بود که 15 سال پیش.

"که در واقع مربوط به 9/11," Kantrowitz گفت. "از آنجا که پس از 9/11 نرخ بهره شروع به رفتن به پایین, پایین, پایین, تا زمانی که آنها ضربه پایین در سال 2005 است."

پس از آن نرخ بهره در وام های دانشجویی فدرال شده اند بالاتر گرفته تا 6.8 درصد برای وام استافورد و 8.5% برای فارغ التحصیل و پدر و مادر به علاوه وام.

این 2020/2021 نرخ Kantrowitz انتظار خواهد بود "بالاترین در طول عمر است."

هر چند او فکر هیچ چیز می تواند نرخ پایین تر از آنها در سال 2005 "دیگر از بیگانگان فضایی فرود در کاخ سفید چمن. که اتفاق افتاده است اما ما یک بیماری همه گیر."

در حالی که نرخ بهره پایین را نجات دهد دانش آموزان و والدین پول هزینه کالج و چشم انداز تحمیل ده ها هزار دلار در بدهی است دلهره آور برای بسیاری از خانواده ها است. درست است که حتی در یک اقتصاد قوی اما حتی بیشتر از آن در حال حاضر یک بیماری همه گیر در حال انجام قطعیت در بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها در مورد اینکه آیا ترم پاییز خواهد بود در فرد و یا آنلاین, رکود بزرگ-دوره سطح بیکاری و یکی از سخت ترین بازارهای کار در سال است.

"اگر شما نمی توانید یک کار" Kantrowitz گفت: "شما در حال رفتن به مبارزه برای بازپرداخت وام های آن."

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب