فدرال ریزرو بژ کتاب در تمرکز بر عنوان گفتگو در مورد تنوع در ادامه

آن را در بالای لیست پرفروش اما فدرال رزرو بژ کتاب به طور معمول تولید سرفصل. بژ کتاب های یک تجزیه و تحلیل از اق

توسط AKHBAREMAAAA در 18 تیر 1399

آن را در بالای لیست پرفروش اما فدرال رزرو بژ کتاب به طور معمول تولید سرفصل. بژ کتاب های یک تجزیه و تحلیل از اقتصاد مبتنی بر اطلاعات حدیثی از 12 منطقه ای بانک فدرال پراکنده در سراسر کشور است. آن بیرون می آید هشت بار در سال و آن را پرچین خواندن اگر شما یک اقتصاددان.

"وجود دارد یک نقطه که در آن من شد مصرف آن را به عنوان اگر آن را یک شبکه تلویزیونی گفت:" لیزا طبخ یک اقتصاددان در دانشگاه ایالتی میشیگان.

اما حتی اگر آشپزی را دوست دارد به خواندن کتاب بژ, او گفت: آن را می توان بهبود یافته است.

"من فکر می کنم آن است که یک نمای اقتصاد," او توضیح داد. "من فکر می کنم این می تواند یک نماینده بیشتر از نظر منطقه ای اقتصاد ... با تنوع بیشتری از منابع."

طبخ است صحبت کردن در مورد مردم محققان در منطقه ای بانک فدرال رسیدن به عنوان آنها سعی کنید به گرفتن نبض خود را در اقتصاد محلی است. بژ کتاب شروع می شود با یک مرور کلی از اقتصاد ملی است. پس از آن وجود دارد یک فصل از هر یک از 12 منطقه ای بانک فدرال — خلاصه ای از اقتصاد محلی از جمله خرده فروشی و فروش خودرو در اشتغال و دستمزد. اگر شما تا کنون از طریق گذاشتم بژ کتاب — و من می دانم که شما — شما متوجه خواهید شد که بسیاری از منابع صاحبان کسب و کار و مدیران اجرائی و یا تماس با ما در تولید کنندگان ماشین نمایندگی و خرده فروشان.

"این نوشته از منظر مردم فروش محصولات نه مردم به خرید این محصولات مصرف کنندگان گفت:" اندرو لوین سابق بانک فدرال اقتصاددان در حال حاضر تدریس اقتصاد در کالج دارتموث است. "این واقعا منعکس مردم رنگ — فقط آن را از دست رفته بسیاری از واقعیت آنچه اتفاق می افتد به مردم واقعی در دنیای واقعی عادی در جوامع است."

لوین گفت: اخیر اداره آمار بررسی نشان داد که یک چهارم از خانواده ها در اجاره مسکن نگران بودند آنها ممکن است قادر به پرداخت ماه آینده را اجاره. در مقابل, بژ کتاب فقط در مورد صحبت صاحبخانه نگران مستاجران خود را از دست اجاره پرداخت. من رسیده به 12 منطقه ای بانک فدرال برای دریافت خود را در این. برخی هرگز پاسخ داده است. دیگران گفت: بدون نظر. دو به من داد مصاحبه. من برای اولین بار صحبت کرد با جو مهن منطقه اقتصاددان در بانک فدرال رزرو مینیاپولیس.

"اول از همه من می خواهم بگویم این است که هنوز یک کار در حال پیشرفت" مهن توضیح داد. "ما همیشه می دانیم که ما می توانید انجام یک کار بهتر در این زمینه است."

مهن گفت: مینیاپولیس, تغذیه انجام یک بار جداگانه بررسی از زنان و اقلیت متعلق به کسب و کار تا حدودی در اسپانیایی. او گفت اگر شما را به صحبت می گویند فروشندگان شما می توانید خواندن تمام مشتریان خود را در یک بار. اما بررسی مصرف کنندگان فردی برای بژ کتاب ؟ او می گوید که به منظور بلند.

"اگر شما در حال صحبت کردن در مورد یک گروه متمرکز از چند ده نفر را از یک اقتصاد چگونه بسیاری از میلیون ها نفر از خانواده ها آن را یک چالش دلهره آور" او گفت:. "این قطعا چیزی است که می تواند ارزش انجام می دهند."

بیش از در ریچموند, ویرجینیا, تغذیه, منطقه اقتصاددان سونیا Ravindranath Waddell گفت: آنها نیز با تمرکز بر صحبت کردن به کسب و کار خود را برای بخشی از کتاب بژ و آنها نیز در تلاش برای گسترش کسب و کار خود را تماس با ما. آنها به دنبال تنوع در میزگردها استفاده از آنها به عنوان منابع برای Beige Book.

"من می دانم که ما باید برخی از جامعه, کالج, نمایندگی," او گفت:. "ما باید توسعه اقتصادی مقامات. ما باید اتاق — و یا مانند کسب و کار منطقه اتحاد است."

فدرال رزرو نیست و چشم پوشی از مصرف کنندگان است. وجود دارد یک ملی بررسی مصرف کننده اما نمی آید به عنوان اغلب به عنوان بژ کتاب آن را ندارد همان محلی جزئیات. اگر منطقه ای بانک فدرال می خواستم برای رسیدن به مصرف کنندگان لوین سابق بانک فدرال اقتصاددان گفت: آنها می توانند با یکدیگر برای ایجاد یک نظرسنجی از خانوارها برای Beige Book. و ایالتی میشیگان اقتصاددان کوک گفت: اگر این کار را بیش از حد بزرگ آن می تواند همیشه subcontracted ،

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب