تغذیه امریکا مدیر عامل شرکت انتظار دارد برای خدمت به 17 میلیون اضافی مردم

ناگهانی از دست دادن شغل برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها منجر به افزایش سریع در ناامنی غذایی. "بازار" میزبان

توسط AKHBAREMAAAA در 26 فروردین 1399

ناگهانی از دست دادن شغل برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها منجر به افزایش سریع در ناامنی غذایی. "بازار" میزبان کای Ryssdal صحبت با کلر Babineaux-Fontenot مدیر عامل تغذیه امریکا گرسنگی-امداد, موسسه خیریه مورد آنچه COVID-19 معنی برای سازمان و صدها مواد غذایی بانک ها آن را با این نسخهها کار میکند.

زمانی که Ryssdal و Babineaux-Fontenot آخرین صحبت در ماه دسامبر تغذیه امریکا خدمت شد و در حدود 40 میلیون نفر در سال است.

"ما انتظار افزایش به دلیل COVID-19 از 17 میلیون نفر بیش از شش ماه است که ما باید برای خدمت" Babineaux-Fontenot گفت. "این واقعا بی سابقه است."

با وجود ابراز پشتیبانی در میان این بحران Babineaux-Fontenot گفت: تغذیه امریکا هنوز هم نداریم و تمام منابع آن نیاز دارد.

"ما نیاز به بودجه غذا و داوطلبان در سراسر سازمان ما," او گفت:. "اکثریت قریب به اتفاق ما از 2 میلیون داوطلب در زمان عادی بیش از 70 سال, بنابراین ما نمی خواهد می خواهید آنها را به قربانی خود را سلامت و ایمنی برای انجام این کار در حال حاضر."

تغذیه امریکا تغییر کرده است, چگونه آن را ارائه مواد غذایی به مردم برای اضافه کردن فاصله فیزیکی بین داوطلبان و مردم نیاز به مواد غذایی است. Babineaux-Fontenot گفت: اگر تغذیه امریکا دریافت نمی کند بیشتر کمک از جمله کمک های فدرال وضعیت "می تواند تبدیل به واقعا مهم است."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مصاحبه.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن