احساس دیوانه کار از خانه ؟ در اینجا برخی از مشاوره

ناکامی قدرت پردازش و ابتذال گیر بودن در داخل شروع به مصرف مقدار از زندگی آمریکایی. اما در چین کارگران شده اند

توسط AKHBAREMAAAA در 26 فروردین 1399

ناکامی قدرت پردازش و ابتذال گیر بودن در داخل شروع به مصرف مقدار از زندگی آمریکایی. اما در چین کارگران شده اند تحت مستند برای دو ماه و فقط در آغاز ظهور از محدوده خانه های خود.

پیتر مارتین سیاسی است که خبرنگار خبرگزاری بلومبرگ که مستقر در پکن. او در توئیتر خود نوشت برخی از مشاوره در مورد چگونه به کار از خانه بیشتر قابل تحمل است.

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن مارتین مشاوره و حرکت در زیر به عنوان خوانده شده توییتر خود موضوع.

اگر شما را دیده ام خوب موضوع در توییتر که شما می خواهم برای شنیدن در هوا یا در مورد در وب سایت ما صدای جیر جیر آن را به @بازار.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن