FHA برای خریداران بار اول صفحه اصلی: چرا استفاده از FHA وام ؟

چرا اولین بار خریداران خانه عشق FHA وام خریداران بار اول صفحه اصلی تمایل به نفع FHA وام زیرا آنها حل بسیاری از

توسط AKHBAREMAAAA در 23 خرداد 1399

چرا اولین بار خریداران خانه عشق FHA وام

خریداران بار اول صفحه اصلی تمایل به نفع FHA وام زیرا آنها حل بسیاری از مشکلات خریداران جدید به احتمال زیاد به صورت.

نمره های اعتباری کم? FHA وام های اعتباری اجازه می دهد با شروع در فقط 580.

مقدار زیادی از بدهی ؟ FHA وام اجازه می دهد تا بالاتر از سطح بدهی نسبت به سایر وام های مسکن.

ندارد و تن از پول ذخیره شده برای پرداخت? حداقل پرداخت پایین برای FHA فقط 3.5 درصد.

البته وجود یک معاوضه برای این پردازش در قالب افزایش هزینه های استقراض. اما برای بسیاری از خریداران خانه فقط از شروع, معاوضه به ارزش آن است.

بررسی خود را FHA وام واجد شرایط (Jun 12th 2020)

در این مقاله (جست و خیز به...)


چگونه FHA بیمه وام کار

اولین چیزی که به درک این است که FHA وام مسکن بیمه — نه وام دهنده. این تمایز مهم. این بدان معنی است که شما می توانید یک بیمه FHA وام از فقط در مورد هر وام دهنده وام مسکن شما می خواهید.

به عبارت دیگر شما نمی 'رفتن به FHA' به FHA وام. به جای آن شما می توانید وام مسکن از یک وام دهنده به طور منظم و اداره مسکن فدرال (FHA) نقش نقش آن در پس زمینه.

FHA وام مسکن بیمه گر و نه وام دهنده. شما می توانید یک FHA وام از فقط در مورد هر وام دهنده شما می خواهید.

FHA نقش است که برای محافظت از وام دهندگان وام مسکن. یک FHA بیمه وام به معنی FHA خواهد بازپرداخت وام دهنده خود را اگر شما تا کنون قصور در وام مسکن خود را.

این اجازه می دهد تا وام دهندگان وام مسکن به وام است که به طور معمول در نظر گرفته شود 'ریسک' (به دلیل کاهش اعتبار کوچکتر پرداخت و غیره.) بدون هیچ گونه نگرانی در مورد از دست دادن پول اگر وام گیرنده نمی تواند بازپرداخت آنها است.

این مهم است به یاد داشته باشید که اگر چه FHA بیمه محافظت از وام دهندگان و وام گیرندگان برای پرداخت آن است.

FHA بیمه محافظت از وام دهندگان وام مسکن. وام گیرندگان پرداخت هزینه این بیمه در قالب وام مسکن بیمه (MIP).

اگر شما یک FHA وام شما پوشش هزینه FHA بیمه در پرداخت وام مسکن بیمه حق بیمه' (MIP).

MIP شامل هزینه های چشمگیر معادل 1.75 درصد از مبلغ وام است که می تواند پرداخت در بسته شدن و یا نورد به وام. و وجود سالانه هزینه برابر با 0.85% از مبلغ وام است.

برای پرداخت MIP است اشکال اصلی استفاده از FHA وام. اگر شما اقامت در خانه به اندازه کافی بلند شما می توانید به تشکیلات جدید بکار تجاری وام با هیچ MIP. بنابراین شما گیر با این هزینه اضافی برای همیشه لطفا برای.

بررسی خود را FHA وام واجد شرایط (Jun 12th 2020)

FHA به عنوان اولین بار خانه خریدار وام

به دلیل FHA وام مسکن بیمه خریداران خانه می توانید FHA-حمایت وام مسکن با عنوان کمی تا 3.5 درصد پایین پرداخت و تایید کنید می توانید با نمرات اعتباری 500 یا بهتر است. FHA وام نیز تمایل دارند که در زیر به طور متوسط نرخ وام مسکن.

این شرایط به خصوص دوستانه برای اولین بار خریداران خانه که اغلب لازم نیست بزرگ حساب های پس انداز و یا شناخته شده اعتبار.

تحت چنین انعطاف پذیر وام قوانین می توان آن را بسیار آسان تر به واجد شرایط برای تامین مالی با FHA وام مورد حمایت از هر گونه وام مسکن.

تحت FHA انعطاف پذیر وام قوانین می توان آن را بسیار آسان تر به واجد شرایط برای تامین مالی با FHA وام مورد حمایت از هر گونه وام مسکن.

اما FHA وام نیست فقط برای اولین بار خریداران خانه.

تکرار خریداران خوش آمدید به FHA تامین مالی بیش از حد تحت شرایط است که آنها برنامه ریزی برای زندگی در منزل آنها در حال خرید. (FHA وام نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خانه های تعطیلات و یا سرمایه گذاری در خواص. تنها محل اقامت اولیه.)

اگر شما یک خریدار برای اولین بار با اعتبار بسیار عالی (در اواسط ماه به بالا-700s) و 5% -10% ذخیره برای پرداخت شما ممکن است ترجیح می دهند وام های معمولی بیش از FHA.

در غیر این صورت, FHA وام است که قطعا به دنبال ارزش.

FHA mortgage calculator

شما می توانید با استفاده از این ماشین حساب به منظور برآورد ماهانه وام مسکن خود را پرداخت خواهد بود با FHA وام. بررسی امروز FHA نرخ برای دریافت دقیق تر محاسبه

مزایای FHA وام مسکن

وجود دارد تعدادی از دلایل که چرا پس از 80 به علاوه سال FHA وام مسکن در برنامه باقی می ماند محبوب ترین پایین-پایین-پرداخت وام در بازار است.

در اینجا فقط تعداد کمی از آنها.

FHA وام مسکن نرخ اغلب "پایین بازار"

FHA وام مسکن نرخ به طور معمول 12.5 اساس امتیاز (0.125%) یا بیشتر در زیر این نرخ برای یک مقایسه معمولی 30 سال ثابت نرخ وام مسکن.

برای وام با پرداخت 10 درصد کمتر و برای وام گیرندگان با کمتر از اعتبار کامل این شکاف می تواند حتی گسترده تر است.

آن را غیر معمول نیست برای اولین بار خریداران خانه که نمرات اعتباری اغلب پایین تر از میانگین به FHA وام مسکن نرخ نقل قول بیش از 100 واحد (1.00%) در زیر یک مقایسه معمولی هستند.

FHA وام اجازه می دهد تا 3.5 درصد پایین پرداخت

FHA وام اجازه می دهد برای پرداخت از 3.5 درصد برای خریداران حتی با کمتر از میانگین نمره های اعتباری است. هیچ دیگر برنامه های وام مسکن حتی می آید نزدیک.

اگر چه دیگر کم و صفر-پایین-پرداخت وام وام مسکن وجود دارد بسیاری نیاز دارد و حداقل دمای اعتباری. FHA هیچ گونه محدودیت.

FHA وام اجازه می دهد تا زیر-میانگین نمرات اعتباری

FHA خواهد مطمئن شویم که وام گیرندگان با نمرات اعتباری 500 یا بالاتر. اکثر وام دیگر برنامه های اجرا حداقل نمره اعتباری مورد نیاز از 620.

توجه داشته باشید FHA وام تنها اجازه می دهد تا یک نمره اعتباری 500-579 با پرداخت 10 ٪ یا بیشتر. اگر شما می خواهید کوچکتر پرداخت — 3.5 درصد به 9.9% — شما نیاز به حداقل یک 580 نمره های اعتباری.

برای بسیاری از خریداران خانه به خصوص آنهایی که در پایان پایین تر از نمره های اعتباری طیف FHA بهترین و تمیزترین راه به مالکیت خانه.

FHA وام بدون "قوانین ویژه ای" برای احراز صلاحیت

بر خلاف دیگر کم و بدون پرداخت برنامه های وام مسکن وجود ندارد, ویژه, مدارک مورد نیاز برای استفاده از FHA وام مسکن.

برای مثال صفر-پایین وام نیاز به وام گیرندگان به اعضای نظامی. و صفر پایین USDA وام نیاز به خریداران خانه به زندگی می کنند در کمتر متراکم محله در حالی که ماندن در برخی از درآمد آستانه.

حتی معمولی HomeReady™ وام مسکن است که اجازه می دهد تا 3 درصد پایین مکان محدودیت بر اساس درآمد خانوار یا سرشماری دستگاه.

FHA نیاز به هیچ گونه تایید.

شما می توانید با استفاده از FHA وام مسکن بدون در نظر گرفتن که در آن شما زندگی می کنند چه شما و آنچه شما کسب درآمد. FHA وام برای همه هستند.

بررسی خود را FHA وام واجد شرایط (Jun 12th 2020)

شما می توانید با استفاده از یک FHA وام برای خرید یک دلال بالا

FHA به رسمیت می شناسد که همه خانه های آماده حرکت. به خصوص برای اولین بار خریداران خانه به دنبال خرید در ارزان پایان از طیف. به همین دلیل FHA ایجاد FHA 203k وام.

FHA 203k وام کمک می کند تا خریداران خانه است که برنامه ریزی برای به روز رسانی لوازم خانگی جایگزین کفپوش جای سقف رنگ اتاق و مانند آن. هزینه این تعمیرات را می توان تامین مالی همراه با وام مسکن.

این به این معنی است که خانه تعمیرات لازم نیست که به پرداخت با استفاده از پول نقد خود را. آنها را می توان با استفاده از وام مسکن خود را به جای. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد چگونه 203k برنامه با این نسخهها کار در اینجا.

اشکالاتی از FHA وام مسکن

FHA وام نیست و بدون اشکال است. اگر چه آن را دارای مزایای منحصر به فرد برای مالکان وجود دارد چند چیز شما می خواهید به در نظر قبل از انتخاب FHA وام مسکن.

نه پایین-پایین-پرداخت وام

کمترین پیش پرداخت شما می توانید برای FHA وام 3.5 ٪ از قیمت خرید. وام های معمولی کمی پایین تر — شروع در فقط 3 درصد است.

که ممکن است صدا مانند یک تفاوت کوچک. اما 0.5% از 250.000 دلار وام 1250 $است. که می تواند تفاوت را اگر شما در حال کار در بودجه تنگ است.

بیمه وام مسکن نمی تواند لغو شود

FHA وام مسکن بیمه (MIP) الزامی است. اگر شما را به پرداخت کمتر از 10 درصد شما گیر با وام مسکن بیمه عمر وام. و اگر شما را پرداخت بزرگتر از 10% به شما پرداخت MIP برای 11 سال است.

با یک وام معمولی از سوی دیگر بیمه وام مسکن می تواند لغو شود که هنگامی که شما وام می رسد 80 درصد وام به نسبت ارزش. به عبارت دیگر, آن از بین می رود و به راحتی هنگامی که شما ساخته شده است به اندازه کافی حقوق صاحبان سهام در خانه است.

شما همچنین می توانید خلاص شدن از FHA وام مسکن بیمه در 80% وام به ارزش. اما برای انجام این کار شما نیاز به تشکیلات جدید بکار تجاری. که هزینه پول و شروع به وام خود را از ابتدا.

اگر وام مسکن بیمه یک نگرانی عمده برای شما, شما ممکن است ترجیح می دهند پایین-پایین-پرداخت وام های معمولی به جای FHA وام.

واجد شرایط برای FHA وام به عنوان اولین بار خانه خریدار

این روند به واجد شرایط برای یک FHA وام مسکن است که چگونه شما ممکن است واجد شرایط برای هر نوع وام وام مسکن.

پس از ارائه درخواست وام مسکن به قرض دهنده — یا از طریق تلفن از طریق اینترنت و یا توسط برنامه — شما خواسته خواهد شد که به ارائه اسناد و مدارک است که پشتیبانی از اطلاعاتی که شما ارائه کرده ایم.

به تایید شما برای FHA وام دهندگان به طور معمول به دنبال:

  • پرداخت حداقل 3.5 ٪ از قیمت خرید
  • نمره های اعتباری از 580 یا بالاتر
  • بدهی به نسبت درآمد بالاتر از 45 درصد (50% در برخی موارد)
  • دو سال سابقه اشتغال و درآمد ثابت
  • اندازه وام بزرگتر از $331,760 در بسیاری از مناطق
  • یک FHA-تایید بازرسی اموال
  • شما حرکت در ظرف 60 روز از بسته شدن

اسناد و مدارک برای اثبات وضعیت مالی خود را شامل W-2s پرداخت های اینترنتی و اظهارنامه مالیاتی فدرال; و همچنین به عنوان حساب بانکی و اثبات اشتغال است.

شما نمی نیاز به اثبات است که شما یک خریدار خانه اولین بار به منظور استفاده از FHA وام مسکن, چرا که این برنامه در دسترس برای همه است.

با این حال از شما خواسته می شود برای تایید است که شما در حال خرید خواهد بود جدید خود را به محل اقامت اولیه ظرف 60 روز از بسته شدن خود را.

هنگامی که شما ساخته شده خود را تأیید خود را وام دهنده وام مسکن را بررسی مستندات خود را در برابر FHA رسمی حداقل استاندارد. شناخته شده به عنوان "FHA دستورالعمل" این استانداردهای تعیین اینکه آیا وام خود را واجد شرایط برای FHA وام مسکن بیمه.

وام واجد شرایط برای FHA وام مسکن بیمه دریافت تایید و بودجه برای بسته شدن.

بررسی خود را FHA وام واجد شرایط (Jun 12th 2020)

باید به شما استفاده از یک پایین-پایین-پرداخت وام مسکن ؟

هنگامی که شما خرید یک خانه, پیدا کردن پول برای پرداخت را می توان به چالش کشیدن. و حتی اگر شما یک مقدار زیادی از پول برای قرار دادن در یک خانه, شما ممکن است تصمیم می گیرید که شما نمی خواهید به.

یک دلیل بزرگ برای نگه داشتن خود را پرداخت پایین است هزینه های اختتامیه. هزینه های بسته به طور معمول 2-5 ٪ از مبلغ وام و یا به 10.000 $در $200,000 وام.

این هزینه ها معمولا نیاز به پرداخت از جیب در جدول بسته شدن همراه خود را پرداخت.

به عنوان مثال: اگر شما $20,000 بودجه برای خرید خانه, شما فقط ممکن است قادر به استفاده از حدود 10,00-$15,000 از آن برای پرداخت. بقیه را به هزینه های اختتامیه.

وجود دارد دیگر صدای دلایل را کوچکتر پرداخت بیش از حد.

برای مثال بیایید می گویند شما در حال خرید نیاز به تعمیرات. شما ممکن است بخواهید برای صرفه جویی در پول خود را برای بهبود صفحه اصلی.

و یا اگر شما در مورد به یک کودک ارسال یک کودک به خرید یک ماشین جدید ، شما ممکن است بخواهید به استفاده از پول خود را پس انداز پرداخت برای یک خانه.

وجود دارد بسیاری از دلایل چرا شما ممکن است بخواهید به پرداخت بزرگ و FHA وام فقط یکی از کم و بدون هیچ پرداخت وام مسکن گزینه های در اختیار شما است.

آنچه امروز FHA وام مسکن نرخ ؟

خریداران خانه اولین بار دسترسی به تعداد زیادی از کم و صفر-پرداخت وام مسکن وام. همه در دسترس برنامه های وام, اگر چه, FHA وام فراگیر است و در دسترس برای خریداران امروز را.

FHA نرخ بهره به طور معمول کمتر از سایر وام های مسکن. آنها به خصوص یک معامله خوب امروز که نرخ وام مسکن در حال معلق در هوا در نزدیکی تمام وقت پایین.

بررسی نرخ جدید (Jun 12th 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب