FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری: نرخ و دستورالعمل برای سال 2020

FHA ساده سرمایهاضافهاندوختن (persian) اگر شما در حال حاضر FHA وام FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری است ساده تر

توسط AKHBAREMAAAA در 5 اردیبهشت 1399

FHA ساده سرمایهاضافهاندوختن (persian)

اگر شما در حال حاضر FHA وام FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری است ساده ترین راه برای دریافت یک نرخ پایین تر و ماهانه پرداخت.

FHA ساده است "کم doc" تشکیلات جدید بکار تجاری با محدود مدارک مورد نیاز; دهنده ندارد به درآمد خود را بررسی و یا اعتبار و هیچ ارزیابی خانه. که به معنی ساده تشکیلات جدید بکار تجاری بسته سریع تر از وام های دیگر است و کمی ارزان تر هزینه های اختتامیه.

با تشکر از FHA ساده کسانی که با FHA وام دسترسی آسان تر به امروز نرخ پایین تر از بسیاری از مالکان است.

بررسی خود را FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری واجد شرایط بودن. (May 24th, 2020)

در این مقاله:


چه FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری?

FHA ساده ویژه تشکیلات جدید بکار تجاری محصول متعلق به صاحب خانه با موجود FHA وام مسکن. FHA ساده است که سریعترین و ساده ترین راه برای FHA-بیمه صاحب خانه به تشکیلات جدید بکار تجاری وام مسکن خود را به امروز کم نرخ وام مسکن.

مزایای FHA ساده برنامه عبارتند از:

 • پایین نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری — FHA وام نرخ به طور متوسط 3.94% در ماه اکتبر 2019 (داده های اخیر در دسترس). این سرعت فوق العاده کم نسبت به تاریخ اخیر
 • پایین تر MIP نرخ — اگر شما یک FHA وام بین سال های 2010 و 2015, شما ممکن است قادر به کاهش سالانه خود را وام مسکن بیمه حق بیمه با استفاده از FHA ساده
 • MIP بازپرداخت – مالکان که با استفاده از FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری ممکن است مسترد تا 68 ٪ از وام پیش پرداخت بیمه در قالب یک MIP تخفیف در وام جدید
 • هیچ ارزیابی — شما می توانید با استفاده از FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری حتی اگر وام مسکن فعلی خود را زیر آب است
 • هیچ تایید و یا درآمد — شما ممکن است واجد شرایط برای FHA ساده حتی اگر شما به تازگی خود را از دست داده و یا در زمان قطع پرداخت
 • هیچ اعتباری چک — نمره های اعتباری کم نمی خواهد شما را از استفاده از FHA ساده برنامه است. این است که تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن با دیگر تشکیلات جدید بکار تجاری وام

اگر شما در حال حاضر FHA وام خانه و شما می خواهید به تشکیلات جدید بکار تجاری به یک نرخ پایین تر FHA ساده باید اول خود را متوقف کند. مزایای آن در حال نزدیک-بی نظیر توسط هر برنامه سرمایهاضافهاندوختن.

بررسی خود را FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری واجد شرایط (May 24th, 2020)

FHA ساده نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری

امروز به طور متوسط 30 سال FHA نرخ 2.75% (3.73% آوریل). اما به یاد داشته باشید وجود دارد FHA وام مسکن بیمه هزینه است که می افزاید: 0.85% سود سالانه. این امر همچنین به ساده refinances. بنابراین اگر شما با توجه به FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری در حال حاضر زمان مناسبی برای تصرف یک پایگاه زیر نرخ 4% و دیدن بزرگتر صرفه جویی بیش از زندگی از وام خود را.

فروشگاه پایین FHA ساده نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری در اینجا (May 24th, 2020)

FHA MIP بازپرداخت نمودار

برای FHA-حمایت مالکان refinancing در عرض 3 سال از وام موجود است, تاریخ شروع, FHA فراهم می کند بازپرداخت خود را که قبلا پرداخت در صف مقابل MIP.

FHA Streamline Refinance Mortgage Insurance MIP Refund

اندازه بازپرداخت کاهش می یابد به عنوان 3-پنجره سال گذشت.

برای مثال صاحب خانه که refinances FHA وام مسکن پس از 11 ماه اعطا شده است 60 ٪ بازپرداخت اولیه خود را FHA UFMIP. 30 روز بعد بازپرداخت قطره به 58 درصد است. پس از 30 روز از آن قطره به 56 درصد ،

ماه پس از بسته شدن MIP بازپرداخت ماه پس از بسته شدن MIP بازپرداخت ماه پس از بسته شدن MIP بازپرداخت
7 68% 17 48% 27 28%
8 66% 18 46% 28 26%
9 64% 19 44% 29 24 درصد
10 62% 20 42% 30 22%
11 60% 21 40% 31 20%
12 58% 22 38% 32 18%
13 56% 23 36% 33 16%
14 54% 24 34% 34 14%
15 52% 25 32% 35 12%
16 50% 26 30% 36 10%

توجه داشته باشید: FHA مالکان تنها واجد شرایط برای ساده کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian) برنامه پس از شش ماه. بنابراین واجد شرایط بودن برای یک MIP بازپرداخت شروع می شود در هفت ماه.

این است که چرا به ندرت یک ایده خوب را به "صبر کنید به تشکیلات جدید بکار تجاری" با FHA. با FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری برنامه هر چه زودتر شما تشکیلات جدید بکار تجاری بزرگتر خود را بازپرداخت و کمتر خود را در کل حجم وام. این باعث کاهش پرداخت های ماهانه و حفظ عدالت خانه — بزرگ مثبت.

FHA وام مسکن بیمه بازپرداخت بررسی همراه با هر میزان نقل قول. درخواست که در اینجا. (May 24th, 2020)

چگونه FHA ساده کار می کند

برای بیشتر قسمت ها, FHA ساده کار می کند مانند هر دیگر برنامه سرمایهاضافهاندوختن. آن را در دسترس به عنوان یک نرخ ثابت یا قابل تنظیم وام مسکن; آن را می آید به عنوان 15 یا 30 سال است; و هیچ FHA مجازات پیش پرداخت به نگرانی در مورد.

FHA ساده نمی توان به تشکیلات جدید بکار تجاری 30 سال وام مسکن به 15 سال وام مسکن. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به گسترش 15 سال وام به 30 سال است. انجام این کار باعث کاهش پرداخت های ماهانه و حتی بیشتر برای صاحب خانه.

یکی دیگر از مزیت بزرگ است که نرخ FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری همان است که نرخ وام مسکن برای یک "به طور منظم" FHA وام. هیچ مجازات برای بودن در زیر آب و یا برای داشتن بسیار کمی حقوق صاحبان سهام.

هیچ ارزیابی خانه

بزرگترین تفاوت بین FHA ساده و سنتی ترین تشکیلات جدید بکار تجاری برنامه های است که در آن نیازی به ارزیابی خانه.

در عوض, FHA اجازه خواهد داد که شما را به استفاده از خود را اصلی قیمت خرید به عنوان ارزش فعلی خانه خود را بدون در نظر گرفتن آنچه در خانه شما است که در واقع با ارزش است.

FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری نیست و نیاز به ارزیابی بنابراین شما می تواند تشکیلات جدید بکار تجاری به یک نرخ پایین تر حتی اگر مدیون شما بیشتر بر روی وام خود را از صفحه اصلی در حال حاضر ارزش.

در این راه با آن FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری برنامه FHA مراقبت می کند اگر شما در حال زیر آب در وام مسکن خود را. بلکه این برنامه را تشویق می کند وام مسکن زیر آب.

حتی اگر شما مدیون دو برابر آنچه خانه خود را در حال حاضر ارزش, FHA خواهد تشکیلات جدید بکار تجاری خانه شما بدون هزینه اضافه و یا پنالتی.

این "ارزیابی چشم پوشی" شده است یک ضربه بزرگ ایالات متحده با مالکان اجازه می دهد نامحدود وام به ارزش (LTV) صفحه اصلی وام از طریق FHA ساده برنامه سرمایهاضافهاندوختن.

بررسی نرخ جدید (May 24th, 2020)

کاهش اسناد و مدارک

یکی دیگر از مزیت بزرگ است که FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری است که نسبتا آسان است که برای واجد شرایط.

در اوایل این دهه در تلاش برای کمک به ایالات متحده مالکان, FHA لغو بسیاری از نمونه تاییدیه های مورد نیاز برای دریافت وام مسکن. امروز آن را به عنوان نوشته شده در FHA رسمی وام مسکن دستورالعمل :

 1. تایید استخدام مورد نیاز است با FHA ساده سرمایهاضافهاندوختن (persian)
 2. تایید درآمد مورد نیاز است با FHA ساده سرمایهاضافهاندوختن (persian)
 3. نمره های اعتباری تایید لازم نیست با FHA ساده سرمایهاضافهاندوختن (persian)

وجود دارد بدون نیاز به ارزیابی خانه یا تا زمانی که شما آن را همه با هم شما می توانید (1) از کار (2) بدون درآمد (3) حمل وحشتناک رتبه بندی اعتباری و (4) هیچ عدالت خانه. در عین حال شما می توانید هنوز هم تایید شود برای FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری.

که به عنوان دیوانه به عنوان آن را برای تلفن های موبایل ،

به درک که چرا FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری یک برنامه هوشمند برای FHA ما باید به یاد داشته باشید که FHA ارشد نقش بیمه وام مسکن — ندارد "را" آنها را.

آن را در FHA بهترین بهره را به کمک به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است واجد شرایط برای وام مسکن نرخ پایین. کاهش نرخ وام مسکن به معنای کاهش پرداخت های ماهانه است که در تئوری منجر به کمتر پیش فرض وام.

این خوب است برای مالکان که کاهش نرخ وام مسکن و برای FHA — اما بیشتر برای FHA.

بررسی امروز FHA ساده نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری در اینجا. (May 24th, 2020)

آیا شما واجد شرایط برای یک FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری?

اگر چه FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری شانه خالی "سنتی" وام مسکن استاندارد مانند درآمد و تایید اعتبار این برنامه اجرای استانداردهای حداقل برای متقاضیان.

 • 3 ماه از زمان پرداخت وام مسکن
 • حداقل 210 روز پس از آخرین سرمایهاضافهاندوختن (persian)
 • وجود دارد باید روشن بهره مند شوند
 • معمولا شما باید خود را کاهش, میزان حداقل 0.50%

رسمی FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری دستورالعمل به شرح زیر است. توجه داشته باشید که نه همه وام دهندگان وام مسکن تعهد خواهد به دستورالعمل های رسمی از اداره مسکن فدرال.

برخی از وام دهندگان ممکن است اجرای اعتباری نمره حداقل و یا محدودیت های دیگر برای FHA وام مسکن ساده.

بررسی خود را FHA ساده واجد شرایط (May 24th, 2020)

کامل 3 ماه سابقه پرداخت مورد نیاز است

FHA هدف اصلی است برای کاهش آن به طور کلی وام استخر خطر است. این شماره یک مدرک استاندارد است که صاحب خانه با استفاده از ساده تشکیلات جدید بکار تجاری برنامه باید کامل سابقه پرداخت کشش پشت 3 ماه. 30 روزه و 60 روزه و 90 روزه lates امکان پذیر نیست.

یک وام مسکن پرداخت اواخر مجاز است در 12 ماه گذشته. وام باید در زمان بسته شدن.

210 روز "انتظار" پس از خرید و یا refinancing

FHA مستلزم آن است که وام را 6 پرداخت وام مسکن خود را در زمان بیمه FHA وام و 210 روز عبور از جدید ترین تاریخ بسته شدن به منظور واجد شرایط برای ساده کردن تشکیلات جدید بکار تجاری.

این تشکیلات جدید بکار تجاری باید "هدف"

ساده کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian) متقاضیان باید نشان دهد که وجود یک شبکه ملموس سود در تشکیلات جدید بکار تجاری; یک دلیل مشروع برای refinancing.

آزادانه خالص ملموس سود تعریف شده است به عنوان کاهش "ترکیب رای" توسط حداقل نیمی از یک درصد است.

مثلا صاحب خانه FHA وام باز در مارس 2013 با نرخ 5.00% و سالانه وام مسکن بیمه حق بیمه برابر با 1.35%. ترکیب نرخ 6.35%.

صاحب خانه دریافت نقل قول نرخ در رقم 4.75% با MIP 0.85%. او موجب صرفه جویی در نرخ وام مسکن و بیمه از FHA MIP کاهش یافته بود در ماه ژانویه 2015.

جدید در ترکیب رای خواهد بود 5.60% یا سه چهارم از یک درصد پایین تر از موجود در ترکیب رای دادن. FHA تشکیلات جدید بکار تجاری واجد شرایط است.

یکی دیگر مجاز خالص ملموس بهره مند است به تشکیلات جدید بکار تجاری از یک تنظیم بازو به یک وام نرخ ثابت است. در نظر گرفتن "پول نقد" به پرداخت صورتحساب است نه مجاز خالص ملموس بهره مند شوند.

اینجا را کلیک کنید برای بررسی خود را FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری واجد شرایط در حال حاضر. (May 24th, 2020)

اشتغال و درآمد در حال تایید نشده

FHA نیازی به تایید قرض اشتغال یا درآمد سالانه به عنوان بخشی از FHA ساده کردن فرآیند.

هیچ تایید اشتغال و نه در حال وجود دارد paystubs W-2s و یا اظهارنامه مالیاتی مورد نیاز برای تصویب.

شما می توانید بیکار و دریافت تایید شده برای FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری تا زمانی که شما هنوز هم در دیدار با دیگر برنامه های مورد نیاز.

نمرات اعتبار تایید نشده

FHA نیست بررسی نمرات اعتباری به عنوان بخشی از FHA ساده برنامه سرمایهاضافهاندوختن. آن را با استفاده از تاریخ پرداخت به عنوان یک اندازه گیری برای آینده وام عملکرد.

این به این معنی است که نمره FICO زیر 640 زیر 620 زیر 580 و زیر 500 واجد شرایط برای ساده کردن Refis.

برخی از وام دهندگان با این حال خود را ایجاد کنید حداقل. بررسی وام دهنده خود را دستورالعمل قبل از استفاده از.

اینجا را کلیک کنید خود را به منظور بررسی FHA کاهش نرخ. (May 24th, 2020)

وام توازن ممکن است افزایش به پوشش هزینه های وام

FHA ممنوع افزایش یک ساده تشکیلات جدید بکار تجاری وام تعادل به پوشش همراه هزینه وام. جدید تعادل وام محدود است ریاضی فرمول (جریان اصلی تعادل + چشمگیر وام مسکن بیمه حق بیمه). تمام هزینه های دیگر — منشاء اتهامات عنوان اتهامات سپردن جمعیت — یا باید (1) پرداخت توسط وام گیرنده به عنوان پول نقد در بسته شدن و یا (2) اعتبار توسط وام افسر در کامل است.

دومی به نام "صفر-هزینه FHA ساده".

هیچ نقدی از

شما می توانید پول اضافی هنگامی که refinancing با FHA ساده کردن وام. این تشکیلات جدید بکار تجاری است که عمدتا هدف از انداختن رای خود را و پرداخت.

اما FHA نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian) یکی دیگر از محصولات ارائه شده توسط FHA. این اجازه می دهد تا شما را به باز کردن یک وام تا 80 درصد از ارزش خانه خود را. در صورتی که مقدار بزرگتر از وام فعلی خود تعادل شما را به تفاوت در پول نقد.

با استفاده از این بودجه برای هر هدف: پرداخت بدهی خود را بهبود و یا ایجاد یک صندوق اضطراری.

ارزیابی لازم نیست

FHA نیست نگران ارزش خانه — آن را بیمه وام خود را بدون در نظر گرفتن.

بنابراین, FHA نیست و نیاز به ارزیابی خود را برای ساده کردن برنامه سرمایهاضافهاندوختن. آن را با استفاده از قیمت خرید اولیه از خانه خود و یا جدید ترین ارزش ارزیابی به ارزیابی آن نقطه است.

خانه هایی که زیر آب هنوز FHA ساده-واجد شرایط.

شما باید با استفاده از FHA ساده?

Is An FHA Streamline Refinance Right For You - Infographic | The Mortgage Reports

چه اتفاقی می افتد به FHA وام مسکن بیمه اگر شما ساده تشکیلات جدید بکار تجاری?

مانند دیگر FHA وام FHA ساده نیاز به تشکیلات جدید بکار تجاری وام گیرندگان برای پرداخت وام مسکن بیمه.

حتی اگر شما ساخته شده سهام در خانه پس از خرید آن FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای از بین بردن وام مسکن بیمه (MIP).

FHA وام نیاز به دو نوع از وام مسکن بیمه پرداخت: چشمگیر وام مسکن پرداخت بیمه پرداخت می شود در پایان به علاوه یک پرداخت سالانه تقسیم به 12 اقساط, پرداخت, با پرداخت وام مسکن خود را هر ماه.

 • چشمگیر وام مسکن بیمه (UFMIP) = 1.75% از مبلغ وام برای جدید ترین FHA وام و refinances
 • سالانه وام مسکن بیمه حق بیمه (MIP) = 0.85% از مبلغ وام های اخیر FHA وام و refinances

با توجه به وام مسکن و بیمه صاحب خانه با استفاده از FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری برنامه های در حال تقسیم به دو کلاس:

 1. مالکان جدید که جایگزین وام FHA وام مسکن مورد حمایت و تایید قبل از ژوئن 1, 2009
 2. مالکان جدید که جایگزین وام FHA-حمایت وام مسکن تایید شده در/بعد از 1 ژوئن 2009.

صاحبخانه در طبقه اول -- کسانی که با "پیر" FHA وام مسکن — اختصاص وام مسکن های مختلف بیمه از جدیدتر FHA مالکان است.

به طور خاص, این, مسن, FHA وام مسکن واجد شرایط برای یک کاهش چشمگیر حق بیمه فقط 0.10 ٪ از مبلغ وام و یا 10 $برای هر $100,000 قرض گرفته شده.

علاوه بر این ماهانه وام مسکن بیمه فقط 0.55% از مبلغ وام سالانه در مقایسه با "منظم" MIP 0.85% در هر سال است.

FHA ساده MIP برای وام تایید شده در/بعد از 1 ژوئن 2009

اگر شما refinancing FHA وام مسکن از طریق FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری و برنامه های موجود خود را FHA وام مسکن تایید شد یا پس از ژوئن 1, 2009, وام مسکن خود را بیمه حق بیمه, برنامه های جدید خود را FHA وام به شرح زیر است.

چشمگیر وام مسکن بیمه (UFMIP)

برای FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری به جای یک وام تایید شده یا پس از ژوئن 1, 2009, FHA چشمگیر وام مسکن بیمه حق بیمه برابر با 1.75 درصد از وام خود را اندازه یا 175 اساس امتیاز.

این است $1,750 برای هر 100.000 دلار قرض گرفته شده. FHA به طور خودکار می افزاید: $1,750 حق بیمه خود را به تعادل وام برای شما — آن را نه پرداخت به صورت نقدی.

نه همه refinancing خانواده ها خواهد پرداخت مبلغ کامل.

به عنوان نشان داده شده در نمودار بالا کسانی که با استفاده از FHA ساده در عرض 3 سال از وام اصلی ایستاده به صف مقابل MIP بازپرداخت را انجام دهید.

این می تواند به طور قابل توجهی پایین تر مقدار UFMIP اضافه شده به وام جدید خود را در نتیجه کاهش مقدار شما مجبور به پرداخت به طور کلی.

سالانه وام مسکن بیمه (MIP)

سالانه MIP برنامه برای FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری که جایگزین وام از در یا بعد از 1 ژوئن 2009 به شرح زیر است :

 • 15- & 30 سال شرایط وام با LTV بیش از 90%: 0.85 درصد سالانه MIP قابل پرداخت برای زندگی از این وام
 • 15- & 30 سال شرایط وام با LTV تحت 90%: 0.85 درصد سالانه MIP قابل پرداخت برای 11 سال

توجه داشته باشید که این MIP هزینه ها ممکن است کمتر از آنچه که شما پرداخت در حال حاضر.

در ژانویه 2015, FHA کاهش وام مسکن بیمه حق بیمه در 30 سال وام ساخت آن کمتر از گران قیمت برای حمل FHA home.

اگر شما زمان FHA MIP بالاتر از آنچه در بالا نشان داده شده در نظر بگیرید و شروع یک تشکیلات جدید بکار تجاری بلافاصله به بهره مندی از جدید پایین تر FHA MIP.

FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری MIP (برای وام تایید شده قبل از ژوئن 1, 2009)

اگر موجود خود را FHA وام مسکن تایید شد قبل از ژوئن 1, 2009, وام مسکن خود را بیمه شده اند "پدربزرگ".

شما می توانید به تشکیلات جدید بکار تجاری از طریق FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری برنامه و پرداخت کاهش نرخ برای هر دو صف مقابل MIP و سالانه خود را وام مسکن بیمه.

چشمگیر وام مسکن بیمه (UFMIP)

برای FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری است که جایگزین وام تایید شده قبل از ژوئن 1, 2009 جدید FHA وام مسکن را در صف مقابل بیمه وام مسکن برابر است با 0.01 درصد از اندازه وام و یا 1 اساس نقطه.

برای مثال اگر شما جدید FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری است برای $100,000 وام FHA را ارزیابی $10 چشمگیر وام مسکن بیمه (MIP) پرداخت می شود در بسته شدن. FHA به طور خودکار می افزاید: 10 دلار پرداخت به وام جدید خود را تعادل می باشد.

سالانه وام مسکن بیمه (MIP)

سالانه MIP مشابه ارزان برای FHA وام. برای FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری جایگزین FHA وام تایید شده قبل از ژوئن 1, 2009 سالانه MIP است 0.55% سالانه یا 55 اساس امتیاز.

کامل سالانه MIP برنامه به شرح زیر است :

 • 15- & 30 سال شرایط وام با LTV بیش از 90%: 0.55 درصد سالانه MIP قابل پرداخت برای زندگی از این وام
 • 15- & 30 سال شرایط وام با LTV تحت 90%: 0.55 درصد سالانه MIP قابل پرداخت برای 11 سال

FHA MIP سیاست لغو

FHA نیاز به برخی از مالکان به پرداخت وام مسکن بیمه تا زمانی که وام خود را در اثر است.

اگر خود را FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری جایگزین وام از در یا بعد از 1 ژوئن 2009, قوانین خود را FHA MIP لغو می شوند به شرح زیر است:

 • LTV از 90 درصد یا کمتر در زمان بسته شدن: MIP مورد نیاز است برای 11 سال
 • LTV بیشتر از 90% در زمان بسته شدن: MIP مورد نیاز برای زندگی از وام

FHA MIP لغو سیاست امر به 15 سال شرایط وام و 30 سال شرایط وام به همان اندازه.

توجه داشته باشید که refinancing مالکان به انجمن خوش آمدید آوردن پول نقد برای بسته شدن به منظور کاهش وام خود را و تعادل خود را تغییر دهید MIP منش. اما هر کس نمی خواهد باید پول نقد به چنین حرکت می کند.

این است که چرا زمانی که بررسی FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری شما همچنین باید نگاه دیگر تشکیلات جدید بکار تجاری از جمله برنامه های معمولی وام از طریق فانی می و فردی مک در دسترس است که با تقریبا هر وام دهنده وام مسکن.

FHA آن اجازه می دهد تا صاحب خانه به تشکیلات جدید بکار تجاری به لغو FHA MIP.


FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری پرسش و پاسخ

چه FHA ساده کردن برنامه ؟

FHA ساده است که یک تشکیلات جدید بکار تجاری برنامه ای است که تنها زمان FHA صاحب خانه می توانید استفاده کنید. آن را سریع تر و آسان تر از اکثر تشکیلات جدید بکار تجاری برنامه با هیچ اسناد و مدارک مورد نیاز برای درآمد یا ارزیابی خانه. FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری می تواند کمک به صاحبان خانه های خود را پایین تر سالانه وام مسکن بیمه (MIP) و یا حتی دریافت و بازپرداخت بخشی از خود را در صف مقابل MIP پرداخت.

چگونه FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری کار می کند ؟

FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری خود را بازنشانی وام مسکن با کاهش نرخ بهره و پرداخت های ماهانه. اگر شما 30 سال FHA وام مسکن شما می توانید با استفاده از FHA ساده به تشکیلات جدید بکار تجاری به ارزان تر از 30 سال وام. 15-سال FHA وام گیرندگان می تواند تشکیلات جدید بکار تجاری به 15 یا 30 سال وام. FHA ساده نیست انصراف از وام مسکن بیمه (MIP) برای کسانی که پرداخت آن است. اما سالانه MIP میزان ممکن است بسته به زمانی که وام سرچشمه گرفته بود.

آیا من مجبور به پرداخت هزینه های بسته در FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری?

وام گیرنده به پرداخت هزینه های بسته در FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری. بر خلاف انواع دیگر refinances شما می توانید رول آنها را به مبلغ وام خود را. FHA ساده بستن هزینه ها به طور معمول همان است که دیگر وام مسکن: 2-5 ٪ از مبلغ وام و یا 3000 $به $7,500 در یک 150.000 دلار وام. تنها تفاوت این است که شما لازم نیست که به پرداخت هزینه برای یک ارزیابی در FHA ساده. که می تواند به شما صرفه جویی در حدود $500-$1,000 در بسته شدن.

آیا FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری خلاص شدن از شاخص مدیران خرید بخش?

بدون, FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری نمی خلاص شدن از وام مسکن بیمه. FHA وام Refinanced هنوز هم سالانه وام مسکن بیمه به عنوان به خوبی به عنوان جدید و چشمگیر وام مسکن بیمه هزینه برابر با 1.75% از مبلغ وام است. این هزینه در صف مقابل اضافه شده است به مبلغ وام خود را. اگر شما با استفاده از FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری در عرض 3 سال از افتتاح وام خود شما خواهید بود مسترد بخشی از اصلی خود را UFMIP هزینه — نتیجه کاهش مبلغ وام است.

آیا من واجد شرایط برای FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری?

برای واجد شرایط برای FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری وام مسکن فعلی خود را باید بیمه FHA. اگر شما مطمئن نیستید که آیا آن است که وام دهنده خود را بپرسید. FHA همچنین نیاز به سه ماه از پرداخت در زمان و 210 روز دوره انتظار پس از آخرین تاریخ بسته شدن (یا خرید و یا تشکیلات جدید بکار تجاری). در نهایت, FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری باید یک "هدف است." که معمولا به معنی نیاز به تشکیلات جدید بکار تجاری خود را کمتر در ترکیب بهره و نرخ بیمه حداقل 0.50%.

آیا FHA ساده نیاز به چک کردن اعتبار?

مشخصات فنی, FHA ساده نیست و نیاز به چک کردن اعتبار. این بدان معناست که صاحب خانه به طور بالقوه می تواند با استفاده از ساده کردن سرمایهاضافهاندوختن (persian) حتی اگر نمره اعتباری خود را کاهش یافته است در زیر 580 آستانه FHA وام. برخی از وام دهندگان ممکن است نیاز به چک کردن اعتبار به هر حال. بنابراین اگر شما اعتباری است که در پایان پایین تر حتما به اطراف مغازه.

شما می توانید پول نقد در FHA ساده?

شما می توانید پول نقد در FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری.

چه مدارکی لازم برای FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری?

FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری یک "کم doc" تشکیلات جدید بکار تجاری وام; آن نیاز به کاغذ بازی کمتر نسبت به سایر وام های مسکن. اما هنوز هم وجود دارد برخی از اسناد مورد نیاز است. برای FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری شما هنوز هم نیاز:

– درخواست وام
– یک وام مسکن فعلی بیانیه نشان دادن 6 ماه سابقه پرداخت
– اطلاعات تماس با کارفرما (وام دهنده ممکن است به بررسی اشتغال اما نه درآمد)
– دو ماه ارزش از بانک اظهارات نشان شما می توانید پوشش های خارج از جیب هزینه های بسته
– صورتحساب ابزار نمایش شما با استفاده از خانه به عنوان محل اقامت اولیه

زمانی که می توانم انجام FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری?

FHA مالکان واجد شرایط برای ساده کردن تشکیلات جدید بکار تجاری 210 روز پس از آخرین بسته شدن. این بدان معناست که شما باید 6 متوالی پرداخت وام مسکن از آنجا که شما خریداری و یا آخرین refinanced صفحه اصلی.

شما می توانید FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری دو بار ؟

بله شما می توانید با استفاده از FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری بیش از یک بار. شما فقط نیاز به دیدار با FHA دستورالعمل — به معنی آن است حداقل 210 روز پس از گذشته خود تشکیلات جدید بکار تجاری شما ساخته شده است سه خود را پرداخت در زمان و شما می توانید به کاهش نرخ خود را در اطراف 0.50%.

چه هستند مزایای FHA ساده?

از مزایای بزرگ از FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری است که شما می توانید خود را FHA وام به یک نرخ پایین تر و پرداخت ماهانه با حداقل بدون هیچ زحمتی. ساده Refinances را محدود به اسناد و مدارک پس از مراحل آسان تر است و معمولا سریعتر است. یکی دیگر از مزایای FHA ساده است که هیچ ارزیابی خانه – بنابراین شما می تواند تشکیلات جدید بکار تجاری به پایین FHA وام مسکن نرخ حتی اگر شما بسیار کمی سهام یا وام خود را در زیر آب است.

است FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری به ارزش آن ؟

FHA ساده تشکیلات جدید بکار تجاری است که احتمالا ارزش آن اگر شما می توانید خود را کاهش نرخ وام مسکن و پرداخت ماهانه یک مقدار قابل توجهی. آن را به خصوص یک معامله خوب برای مالکان که خریداری شده و یا refinanced از 2010-2015 چون FHA از کاهش سالانه خود را از وام مسکن نرخ بیمه. توسط refinancing قبل از 2015 وام مسکن با FHA ساده, شما ممکن است قادر به رها کردن سالانه خود را بیمه وام مسکن نرخ از بیش از 1% فقط 0.85%.

چگونه می توانم خلاص شدن از شاخص مدیران خرید در FHA وام ؟

FHA وام مسکن بیمه (MIP) طول می کشد تا 11 سال — اگر شما یک پرداخت 10 درصد یا بیشتر یا کامل زندگی از این وام اگر شما پرداخت کمتر از 10 درصد است.
تنها راه برای خلاص شدن از FHA وام مسکن بیمه من است refinancing فعلی خود را FHA وام به یک وام معمولی بدون PMI. برای انجام این کار شما نیاز به حداقل 20 درصد حقوق صاحبان سهام در خانه خود را و نمره های اعتباری حداقل 620 یا بالاتر.

آنچه امروز FHA ساده میزان ؟

FHA وام مسکن نرخ پایین هستند و مالکان به طور معمول در کمتر از 30 روز. به یاد داشته باشید: سریعتر شما بزرگتر خود را FHA MIP بازپرداخت را انجام دهید.

دریافت به امروز زنده و نرخ وام مسکن در حال حاضر. شماره امنیت اجتماعی خود را مورد نیاز نمی باشد برای شروع و تمام نقل قول ها آمده است با دسترسی به زندگی می کنند خود را وام مسکن نمره های اعتباری است.

اینجا را کلیک کنید برای تا به دقیقه به دقیقه FHA ساده نرخ تشکیلات جدید بکار تجاری در حال حاضر. (May 24th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن