مبارزه مسکن ناامنی یک ویدئو کنفرانس در یک زمان

آن صبح روز شنبه اما Michael Arndt هنوز لباس برای کار در یک دکمه پایین پیراهن و ژاکت. "اگر شما می آیند و شما هر

توسط AKHBAREMAAAA در 23 اردیبهشت 1399

آن صبح روز شنبه اما Michael Arndt هنوز لباس برای کار در یک دکمه پایین پیراهن و ژاکت.

"اگر شما می آیند و شما هرگز ملاقات وکیل و او می گوید:" شما می دانید, شنبه روز من خاموش, بنابراین در اینجا مورد علاقه من حیاط-درو پیراهن و شورت "که به نوعی به این تصور غلط" او گفت:.

Arndt یک وکیل با هاوکینز Parnell و جوان در آتلانتا و به طور معمول او در دفاع از شرکت در مسئولیت محصول مناسب. اما در این روز او اهدا وقت خود را به آتلانتا داوطلب وکلای پایه و اساس است.

برای 40 سال این بنیاد روز شنبه وکیل برنامه متصل کم درآمد Atlantans با وکلای داوطلب برای کمک به مبارزه با فقیر شرایط مسکن یا اخراج غیر قانونی. این یکی از بسیاری از نرم افزار رایگان مسکن کمک برنامه ها در سراسر کشور. با اکثر چهره به چهره کسب و کار تعطیل با توجه به همه گیر وکلای مجبور به وفق دهند. به جای سفر به بنیاد مرکز شهر دفتر, Arndt اخراج کردن — چه چیز دیگری زوم — به ملاقات با یک مشتری بالقوه.

معلوم ژاکت نبود لازم است. مشتری آلیسا جونز به حال گرفته شده توسط تلفن.

"من نه خود را وکیل" Arndt آغاز شد. "من فقط در اینجا به منظور تسهیل این فرایند و امیدوارم ما می توانیم پیدا کردن کسی که می تواند کمک به شما در مورد شما اگر آن را که در آن یک اقدام قانونی و مناسب است."

پس از آن جونز کبوتر به داستان خود را.

در ماه اکتبر گذشته گفت: Arndt, او می خواهم یک خانه برای اجاره با استفاده از یک بخش 8 کوپن فدرال یارانه کم درآمد اجاره. او می خواهم انجام تمام مدارک و آغاز شده بود در حال حرکت در مسائل خود را زمانی که او نشان داد و بدون هشدار در بر داشت درب مسدود شده است.

"من می توانم در همه," جونز گفت.

Alisa Jones, 43, sought help from the Saturday Lawyer Program after she was locked out of the house she had rented.
آلیسا جونز, 43, به دنبال کمک از شنبه وکیل برنامه پس از او بود بیرون از خانه او اجاره کرده بود.

ظاهرا صاحبخانه حال تغییر ذهن خود را.

"بنابراین نه تنها او را به پول و اجرای آن با او انداخت همه بچه های من همه چیز دور و من هنوز هم نمی شنید به این بعد از او" جونز 43 گفت: مبارزه با اشک است.

او نه تنها او را از دست بدهند $500. جونز به حال مهلت استفاده از مسکن کوپن. هنگامی که صاحبخانه حمایت از او از دست رفته است که بیش از حد.

"من ماندم من ماندم در هتل" او گفت:. "من بی خانمان در حالی که برای."

برگشت و او را در کار به عنوان یک راننده تحویل برای آمازون. در نهایت یک همکار او اجازه ماندن در محل خود اما جونز نمی تواند او را چهار نوجوان پسر.

"من و خانواده من تا به حال به پراکنده. همه پسران من, ما پراکنده در حال حاضر," او گفت: شکستن. "آن لطمه می زند و خیلی بد است."

Arndt بیشتر گوش می دهد. برای بسیاری از مشتریان این است که خود را در اولین فرصت به واقعا شنیده می شود. سپس او می دهد جونز برخی از گزینه های. او می تواند با ارسال یک "تقاضا نامه" به صاحبخانه به دنبال خسارت. در صورتی که نتواند او می تواند مالک به دادگاه. این است که آنچه در حال حاضر سخت و سخت تر می شود. دادگاه بسته حداقل تا اواسط ماه ژوئن.

"و حتی زمانی که اورژانس برداشته مدنی موارد احتمالا حرکت بسیار کندتر از آنجا که وجود دارد رفتن به یک جمع" Arndt به او گفت.

عدم اساسی ارتباط انسان کمک نمی کند. Arndt داوطلب شده است با روز شنبه وکیل برنامه در گذشته است.

"فقط وجود دارد بسیاری از مزایای به راه رفتن با آنها را به قهوه اتاق و سپس راه رفتن به عقب و فقط نوع حرکات و همه آن چیزهایی است که نوع آمده از جلسه در فرد من فکر می کنم در حال از دست رفته از طریق زوم" او گفت:.

جونز همچنین نگران چیزی بودن از دست داد.

"من فقط امیدوارم که آن را نمی بلوک هر چیزی را از آنها شاهد است که من نه فقط یک فرد تنبل و تمام اطلاعات و اسناد که من ارائه ارزش وقت خود را," او در مصاحبه ای گفت: پس از تماس است. "شاید آنها احساس نمی پرنیان و یا چیزی."

این است که در آن فن آوری می تواند کمک کند. تماس های ویدئویی می تواند به وکلای تصویر کامل گفت: Erica Taylor مدیر شنبه وکیل برنامه با اشاره به یکی از خانم ها که می خواهم در مورد شکایت ترک در دیوار و سقف.

"سپس او ایستاد و او را به آنها نشان داد آنچه در آن بود و من قادر به نگاه در آن و رفت, 'OK که نیست فقط کمی ترک" تیلور گفت. "کسانی که در حال بزرگ سوراخ است که او داشت و ما نمی توانست به طور کامل قادر به درک کنند که اگر او تا به حال شده است قادر به در واقع آنها را نشان می دهد" این چیزی است که من صحبت کردن در مورد.'"

این برنامه نیز کمتر تا به حال هیچ-نشان می دهد که او گفت: از آنجا که مشتریان می توانید از هر نقطه بدون چالش هایی مانند حمل و نقل و مراقبت از کودک.

هنوز متزلزل شرایط زندگی در حال رفتن به دریافت حتی بدتر به عنوان اقتصاد بدتر و بیشتر مردم دچار مشکل پرداخت اجاره خود را. در حال حاضر قانونی اخراج در انتظار نگه داشته در گرجستان و بسیاری از کشورهای ولی تیلور گفت که متوقف نشده تاکتیک های غیر قانونی مانند خاموش کردن قدرت و یا تغییر قفل. و هنگامی که محدودیت میکند ؟

"ما عمیقا نگران" تیلور گفت. "ما اساسا فرح در حال حاضر آنچه ما انتظار داریم این است که برای رفتن به یک سیل از براده."

همانطور که برای آلیسا جونز, بنیاد تصمیم گرفت تا او را مورد. اما از آنجا که او را اخراج او تا به حال با یک ماشین تصادف در کار و دیگر نمی تواند کار کند. او را برای اعمال کارگران برای جبران حادثه و همچنین به عنوان مزایای بیکاری است اما هنوز در انتظار. او فدرال امداد بررسی نشده آمده است یا نه.

او موفق به پیدا کردن یک آپارتمان فقط در حال حاضر او نمی داند که چگونه او خواهیم پرداخت این اجاره ماه ترک او را در معرض اخراج دوباره.

"این فقط من را در یک موقعیت بد, او گفت:. "و من نمی دانم که در آن برای رفتن از اینجا."

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن