برای اولین بار این ویروس سپس روغن, تصادف, ضربه میدلند تگزاس

میدلند تگزاس است ground zero برای تولید نفت و گاز در ایالات متحده و بسیاری از اقتصاد محلی در برخی از راه یا دی

توسط AKHBAREMAAAA در 5 اردیبهشت 1399

میدلند تگزاس است ground zero برای تولید نفت و گاز در ایالات متحده و بسیاری از اقتصاد محلی در برخی از راه یا دیگری به این صنعت است. زمانی که قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت رفت منفی برای اولین بار در روز دوشنبه همه در میدلند احساس آن را در بالای coronavirus.

صبح امروز در حدود 7 ساعت کیت شماره گیری رفت و خود را به محلی Albertson را به انتخاب کنید تا مواد غذایی. او گفت: حدود 25 نفر وجود دارد جوراب زنانه ساقه بلند. شماره گیری رشد در میدلند شده است و از طریق تعدادی از رونق و رکود.

"من حدس می زنم ما باید یک نرخ بیکاری تعدادی محلی است که می تواند به خوبی بالاتر از 35%" او گفت:.

شماره گیری یک شریک در یک Doubletree hotel در مرکز شهر میدلند. او گفت: این هتل در حال حاضر furloughed بسیاری از کارکنان — حدود 80 نفر — از آنجا که نرخ اشغال کرده اند کاهش یافت.

"در شب چهارشنبه دو ماه پیش ما را اجاره 260 اتاق احتمالا در حدود 250 دلار, نرخ" شماره گیری گفت. "دیروز من فکر می کنم ما اجاره ای 20 اتاق در حدود 89 رای دادن."

او گفت: بسیاری از مردم اجاره اتاق در طول هفته بودند نفت و گاز — مردم در حال کار بر روی سکوهای یا مدیران در میدلند به بحث در مورد امور مالی.

دیوید Blackketter گفت شرکت او اغلب مکالمات در مورد چه باید بکنید اگر پایین می افتد روی قیمت نفت اما هیچ کس آماده برای روز دوشنبه شیب به اعداد منفی. او معاون رئیس جمهور از حصول و divestitures تگزاس استاندارد نفت است.

"این نوع از شوک آن را تقریبا بیش از حد حقیقی" Blackketter گفت. "این نوع مانند تماشای یک قطار خراب است."

او در میدلند و گفت: این مجسمه نیم تنه است و بر خلاف هر که او را دیده می شود. زمانی که بازار خارج از ضربت سخت زدن به دلیل عرضه بیش از حد نفت شرکت به طور معمول تنظیم توسط کاهش هزینه ها.

"اما coronavirus تعطیل تقاضا برای نفت شما نمی توانید قطع راه خود را به شادی" Blackketter گفت.

شرکت در صنعت خدمات — هالی برتون بیکر هیوز و مانند آن — آمار شده اند سخت ترین دلیل تولید کنندگان در حال بستن چاه به عنوان سریع به عنوان آنها می توانند Blackketter گفت.

بسیاری از کسانی که پیمانکاران در حال ترک شهر. که خبر بد برای بچه ها مثل ری بلانچارد صاحب باقلا و انگور قهوه و شراب نوار در میدلند.

"شما می دانید چه می کنیم ؟ که در آن ما می توانیم درآمد آینده" ؟ بلانچارد گفت.

آنها در حال ارائه گوشت و پنیر تخته برای رفتن و فروش شراب در قیمت های خرده فروشی در حال حاضر به رقابت با مواد غذایی و فروشگاه ها مشروب. او گفت: هیچ کس از پرداخت به یک تجربه کنه.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن