کارگران مواد غذایی رنج می برند به عنوان COVID-19 عفونت رسیدن به روستایی امریکا

عفونت COVID-19 در حال رشد در غرب و این می تواند اثرات چشمگیری بر روی کارگران که روند کشور را به عنوان به خوبی

توسط AKHBAREMAAAA در 28 فروردین 1399

عفونت COVID-19 در حال رشد در غرب و این می تواند اثرات چشمگیری بر روی کارگران که روند کشور را به عنوان به خوبی به عنوان زنجیره تامین به عنوان یک کل.

Smithfield مواد غذایی خود را بسته گوشت خوک پردازش گیاه در Sioux Falls, داکوتای جنوبی, در تاریخ 14 آوریل به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 گسترش در تاسیسات. این شرکت می گوید که این کارخانه فراهم می کند در حدود 4 درصد به 5 درصد از گوشت تولید شده برای مصرف کنندگان ایالات متحده و استخدام 3,700 مردم است.

در نامه ای از داکوتای جنوبی فرماندار کریستی Noem به Smithfield رئیس جمهور/مدیر عامل شرکت کن سالیوان فرماندار گفت که 54 درصد از 438 تایید coronavirus موارد در میننهها شهرستان مرتبط هستند Smithfield گوشت گیاه. این شرکت موافقت کرده است که به این گیاه به طور نامحدود.

آن است که نه تنها برای پردازش گوشت گیاه به نزدیک است. شرکت کارگیل بسته یک بسته بندی گوشت و تسهیلات در پنسیلوانیا و تایسون بسته یک کارخانه در آیووا. JBS نیز خود را بسته گریلی, کلرادو, گیاه پس از دو نفر از کارکنان کشته شده اند به عنوان یک نتیجه از COVID-19.

معاون رئیس جمهور مایک پنس خطاب به کارگران مواد غذایی در هفته گذشته و تشکر از آنها را برای خدمات خود را. او التماس کارگران به ادامه "نشان می دهد و کار خود را انجام دهد."

این ممکن است آسان تر از انجام گفت.

محدودیت برای مواد غذایی کارگر حقوق و مزایای آشکار هستند

شرکت هورمل و تایسون غذاهای ارائه پاداش به کارگران که در کار باقی بماند. تایسون ارائه کرده است 60 میلیون دلار در "متشکرم" پاداش به 116,000 خط مقدم کارگران و لغو پنج روز متوالی دوره انتظار برای کوتاه مدت از کار افتادگی اجازه می دهد کارگران برای دریافت پرداخت در حالی که آنها بیمار است. این شرکت گفت که "کارگران می تواند واجد شرایط برای یک بار 500 دلار پاداش قابل پرداخت در طول هفته اول جولای."

اگر چه این ارائه می دهد تشویق کارگران به ماندن در کار است که ممکن است یک شمشیر دو لبه در آب و هوای فعلی. گوشت هکرها که در ادامه به کار شانه به شانه در خطوط پردازش زمانی که آنها ممکن است بیمار یا در حال حاضر آلوده می تواند به افزایش خطر گسترش ویروس به دیگران — هر دو در محل کار و در خانه.

"گیاهان را به کار گیرند تا زمانی که آنها به اندازه کافی مردم به کار گیرند" گفت: استفان مایر یک صنعت گوشت خوک اقتصاددان برای کرنس و همکاران. "اما بافت اجتماعی بسیاری از این شهرهای کوچک که در آن این کارگران زندگی می کنند و شیوه های فرهنگی از این کارگران که ممکن است در زندگی چند خانواده گروه هنوز هم خیلی ترسناک به عنوان coronavirus شناور در اطراف."

بسته بندی گوشت — مانند farmworkers — ضروری در نظر گرفته شده کارگران اما این بالا پرداخت می شود شغل با مزایای سخاوتمندانه. با توجه به دفتر کار و آمار متوسط گوشت بسته بندی در سال 2018 ساخته شده $28,450 در هر سال و یا در اطراف $13.50 در هر ساعت.

"ما لازم نیست که دیگر افرادی که در حال پریدن به انجام این مشاغل" گفت: Mary Jo دادلی مدیر کرنل کارگر برنامه و عضو هیات علمی در بخش توسعه جهانی در دانشگاه کرنل. "یک بار از آن بازدید کارگر و یا بسته بندی گوشت و جامعه آن را گسترش مانند آتش سوزی از آنجا که همه زندگی در محله های نزدیک. اجتماعی فاصله است فقط ممکن نیست."

بسیاری از مواد غذایی کارگران ثبت نشده و اصلا دسترسی به بیمه درمانی یا مرخصی استعلاجی. خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل (FFCRA) تصویب شده توسط کنگره را پوشش می دهد همه مردم از جمله کارگران ثبت نشده — قادر به کار به عنوان یک نتیجه از ویروس ها با استفاده از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی. این ممکن است به اندازه کافی برای حمایت از این کارگران و خالص ایمنی در این نقطه نمی گسترش بسیار بیشتر برای این کارگران.

موضوع دیگری برای این مناطق روستایی اساسی این است که دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

"در داکوتای جنوبی, ما 18 شهرستان است که لازم نیست یک کلینیک یا بیمارستان در آنها گفت:" سوزان Strobel استادیار بهداشت عمومی در دانشگاه داکوتای جنوبی. "برخی از مردم هستند که مانند دو ساعت از بیمارستان در مناطق روستایی است."

Strobel همچنین گفت که برخی از بیمارستان ها نمی به اندازه کافی در کسب و کار به طوری که پزشکان و پرستاران بودند که گذاشته که می تواند ترک یک سوراخ بزرگ در پوشش بهداشت و درمان وجود دارد شیوع در مناطق روستایی که در آن گوشت هکرها کشاورزان و farmworkers اغلب زندگی می کنند.

چه این به این معنی برای آینده سیستم غذایی ما

اثر موج دار شدن از این تعطیلی کارخانه هنوز در حال ارزیابی شده است. صنعت واکنش نشان داد به سرعت به شیوع بیماری در برخی از امکانات. تایسون مواد غذایی است که با استفاده از اسکنر حرارتی به انجام کارمند متوسط چک پلکسی گلاس پارتیشن ها نصب می شود برای جدا کردن کارگران و حتی خطوط تولید شده اند آهسته و تغییرات مبهوت به حساب کارگران کمتر در کار است.

بیشتر اقدامات احتیاطی مانند این همچنین به عنوان به روز رسانی سیستم های تهویه در گیاهان می تواند به کاهش غلظت هوابرد عوامل عفونی گفت: محمد Elfaramawi دانشیار و رئیس MPH برنامه اپیدمیولوژی در دانشگاه آرکانزاس. "قوانین و مقررات برای حفاظت از این کارگران باید استاندارد شده و به طور کامل اجرا شود نه فقط صادر شده است."

بازنگری ما تولید مواد غذایی سیستم می تواند در دراز مدت اثر این بیماری همه گیر کوروناویروس. مارتین Wiedmann یک ایمنی مواد غذایی استاد در دانشگاه کورنل گفت: ممکن است سنگین تر از اتکا به اتوماسیون. آن را ممکن است احساس بیشتر به کمتر مردم در کارخانه ها و یا حتی گسترش تولید بیش تر کوچکتر کارخانه کمتر بزرگ امکانات, او گفت:.

Wiedmann با اشاره به این که شرکت های مواد غذایی نیز ممکن است شروع نیاز به مواد غذایی کارگران واکسینه شود برای انتقال بیماری هایی مانند هپاتیت A و یا گونه ای از coronavirus.

این همه می تواند به ناچار به افزایش هزینه مواد غذایی گفت: Wiedmann. ما در حال حاضر دیده می شود این تغییرات در خالی کردن قفسه های سوپر مارکت و یک کاهش در دسترس بودن برخی مواد غذایی و کالاهای اساسی. برخی از هزینه های این ویروس ادامه خواهد داد به سقوط در تولید مواد غذایی کارگران خواهد شد که حمل بار از نگه داشتن مواد غذایی مناسب روی میز خود را در هر دو حقوق و در حال حاضر حتی با زندگی خود را.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن