برای هندوراس کارخانه نساجی این بیماری همه گیر به معنی عدم قطعیت

زنجیره تامین می تواند بیمار بیش از حد. به عنوان خرده فروشان ایالات متحده آمریکا بسته فروشگاه در طول زمستان به

توسط AKHBAREMAAAA در 24 تیر 1399

زنجیره تامین می تواند بیمار بیش از حد. به عنوان خرده فروشان ایالات متحده آمریکا بسته فروشگاه در طول زمستان به سرعت گسترش COVID-19 امواج رفت و از طریق نساجی کل زنجیره تامین است. با توجه به وزارت بازرگانی به طور کلی نساجی واردات در ماه مه کاهش یافته است 24.8% از سال قبل است. برخی از مناطق تحت تاثیر قرار گرفتند و حتی بیشتر.

"همه چیز شده اند به چالش کشیدن به حداقل می گویند" گفت: Eric Joo مدیر کل در ایالات پارچه آمریکا, یک نخ پلی استر تولید کننده واقع در چلما هندوراس. به هندوراس صنعت نساجی را دیدم به خصوص شیب کاهش در ایالات متحده-واردات در ماه مه بیش از 42 درصد از سال قبل است.

اما برای Joo مسائل آغاز شده و حتی قبل از زمانی که خود شرکت بزرگترین تامین کنندگان قفل شد پایین.

"ما در بسیاری از مواد خام ما از آسیا" Joo گفت: در مصاحبه با بازار میزبان کای Ryssdal. "در ابتدا چین در مستند بنابراین ما نمی قادر به دریافت محصولات ما در. و بقیه از صنعت در اطراف ما بود و درخواست ما به عجله کردن و نگه داشتن ارائه به عنوان خرده فروشان و علامت های تجاری در ایالات متحده آغاز شده وحشت در تلاش برای حفظ کالا در جریان است."

زمان اقتصاد چین آغاز شده بود به نیروی تازه یافتن فروشگاه ها در ایالات متحده بسته شد. Joo کارخانه تغییر به تولید مواد برای بیمارستان لباس و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی.

"ما در واقع در حال افزایش که در آن ما استخدام کاملا چند به طور موقت, کارکنان," Joo گفت. "دولت ایالات متحده از طریق FEMA قرار داده شده یک سفارش بزرگ برای بیمارستان روپوش و ماسک های صورت که واقعا رو این صنعت در اینجا."

که FEMA برنامه بود و غروب و معلوم نیست اگر وجود خواهد داشت بیشتر و سفارشات خود را برای کارخانه Joo گفت. "جدید وجود دارد مناقصه بیرون رفتن اما همه چیز بسیار نامشخص است."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن