ضروری کارگران حکومت جدید اضافه کنید استرس

بسیاری از شهرستانها در سراسر این کشور تحمیل کرده اند حکومت — سفارشات که منع مردم از بودن در ملاء عام پس از هر

توسط AKHBAREMAAAA در 14 خرداد 1399

بسیاری از شهرستانها در سراسر این کشور تحمیل کرده اند حکومت — سفارشات که منع مردم از بودن در ملاء عام پس از هر نقطه از اواخر بعد از ظهر تا 11 بعد از ظهر

مردم مجاز به رفتن به و از شغل خود اما این اختلالات از هفته گذشته تنها به اضافه استرس برای بسیاری از کارگران ضروری است که در حال حاضر شده است در برخورد با نگرانی در مورد COVID-19.

برای سال در حال حاضر, پرستار, Andrea صافی تا به حال به اقدامات احتیاطی اضافی برای انجام کار خود را در یک خانه سالمندان در نزدیکی Hazelton, Pennsylvania.

"این یک مبارزه فقط برای رفتن به محل کار دلیل این که شما نیاز به درجه حرارت خود را گرفته شما نیاز به پوشیدن خود را PPE. این بسیار ناراحت کننده" صافی گفت.

در حال حاضر او دارای یک 8 بعد از ظهر حکومت نظامی به نگرانی در مورد به عنوان به خوبی. او معمولا در محل کار فقط یک ساعت قبل از.

"من نیاز به رفتن به فروشگاه ها قبل از این حکومت. من باید مطمئن شوید که من پشت ساعت هشت" صافی گفت.

کریس تورس سر به کار یک شبه تغییر در یک هوافضا قطعات تولیدی کارخانه در خارج از لس آنجلس راست مقررات منع رفت و آمد پس از بازدید. در حال حاضر در بالا نگه داشتن 6 پا از همکاران او نگرانی در مورد درایو خود را به کار می کنند.

"اگر من توسط پلیس متوقف می دانید چه چیزی نیاز دارم ؟" او پرسید. "آیا من نیاز به نشان می دهد درست مستندات نشان می دهد که من ضروری کارگر؟"

برخی از شهرستانها مانند لوس آنجلس و شیکاگو و میامی نیز تعطیل حمل و نقل عمومی در طول حکومت نظامی ساعت ساخت آن را حتی پیچیده تر برای کارگران به جایی که آنها نیاز به رفتن.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب