برای یک بار تغذیه می کند بر نرخ وام مسکن. اینجا چرا

ما باید این تغذیه به خاطر سابقه نرخ وام مسکن کم "وجود دارد هیچ رابطه مستقیم بین تغذیه و نرخ وام مسکن" شما گفته

توسط AKHBAREMAAAA در 28 خرداد 1399

ما باید این تغذیه به خاطر سابقه نرخ وام مسکن کم

"وجود دارد هیچ رابطه مستقیم بین تغذیه و نرخ وام مسکن" شما گفته شود توسط افسران وام کارگزاران و دیگر وام مسکن حرفه ای است.

این یک خط تکرار اغلب به دلیل هر بار که فدرال رزرو کاهش منافع خود نرخ وام گیرندگان گله به کسانی که حرفه ای به دنبال کاهش نرخ وام مسکن.

تا به حال بانک فدرال نرخ بهره را به معنای کم و یا هیچ چیز برای وام مسکن.

اما این تغییر به شدت در اواخر ماه مارس سال 2020 است.

برای شکستن رکورد نرخ وام مسکن ما باید تغذیه برای تشکر. در اینجا به همین دلیل است.

پیدا کردن و قفل کم نرخ وام مسکن (Jun 17th, 2020)

در این مقاله (جست و خیز به...)


چگونه بازار به طور معمول تعیین نرخ وام مسکن

چند وام دهندگان می خواهید برای قرار دادن پول خود را به اعطای وام به شما برای 30 سال است. به عنوان طولانی به عنوان آنها خود را با وام مسکن خود را, آنها نمی تواند به من قرض بدهید که پول به هر کس دیگری.

بنابراین آنچه که اکثر وام دهندگان انجام دهید این است که وام مسکن خود را در یک بسته نرم افزاری از "وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار" (MBS). این مادربورد سپس فروخته شده به سرمایه گذاران که پول در نرخ بهره وام مسکن وام گیرندگان پرداخت.

فروش وام مسکن در این مد دهندگان تولید پول نقد به جدید وام مسکن وام.

خرید و فروش MBSs اتفاق می افتد در یک "بازار ثانویه" که متفاوت از اوراق قرضه یا سهام بازار. در واقع MBS هستند نوعی از اوراق قرضه.

هنگامی که شما خرید و یا refinancing خانه رفتن قیمت مادربورد بسته های نرم افزاری در بازار ثانویه خود را تا حد زیادی تعیین نرخ وام مسکن.

و اگر شما در حال حاضر خرید و یا refinancing خانه آن را تا حد زیادی رفتن قیمت این بسته نرم افزاری که در ثانویه بازار است که تعیین کننده آینده خود نرخ وام مسکن.

همانطور که شما کشف به زودی MBS قیمت اصلی هستند و نه تنها تعیین کننده است.

زمانی که تعداد زیادی از سرمایه گذاران می خواهید برای خرید مادربورد با قیمت بالا می رود و عملکرد خود را و خود را وام مسکن نرخ پایین. اما زمانی که تقاضا کم است مخالف اتفاق می افتد و خود را در نرخ وام مسکن بالا می رود.

که ممکن است به نظر می رسد counterintuitive. اما آن را یک ریاضی یقین است. و ما توضیح دهد که چرا بعد.

چرا فدرال رزرو است که با داشتن یک بزرگتر تاثیر بر نرخ وام مسکن

رابطه بین تغذیه و نرخ وام مسکن تغییر در مارس سال 2020 است. در پاسخ به کروناویروس همه گیر فدرال رزرو اعلام کرد که تا اطلاع ثانوی خرید مقدار نامحدود از MBS.

تصور کنید آنچه که به بازار ثانویه در MBSs. یک بازیکن جدید با منابع نامحدود خوراکی بود تا محصول ایجاد تقاضای جدید است.

ناچار است که تحت فشار قرار دادند تا قیمت مادربورد — تحت فشار قرار دادند و وام مسکن نرخ پایین به بی سابقه ای پایین.

و منظور ما بی سابقه است. ما دیده ایم جدید تمام وقت پایین مجموعه ای در تعدادی از موارد از تغذیه شروع مداخله.

بررسی نرخ امروز (Jun 17th, 2020)

چالش های بانک فدرال نرخ بهره پایین سیاست

فدرال رزرو در حال انجام بهترین خود را به نگه داشتن نرخ بهره پایین در سراسر هیئت مدیره با ترکیب نزدیک به نرخ بهره صفر اهداف و نامحدود MBS خرید.

پس چطور ما هنوز وام مسکن افزایش نرخ از زمان به زمان ؟ وجود دارد بسیاری از رفتن در اینجا. اما یک دلیل بزرگ ممکن است یک تجدید حیات در سرمایهاضافهاندوختن وام مسکن فعالیت است.

هیچ شگفتی وجود دارد. به عنوان شما می خواهم انتظار استثنایی پایین برای نرخ وام مسکن وسوسه مالکان بیشتر به تشکیلات جدید بکار تجاری. اما یک مشکل بزرگ ...

سرمایه گذاران نفرت refinances

سرمایه گذاران نفرت refinances به خصوص برای های اخیر وام های مسکن. هر تشکیلات جدید بکار تجاری می بیند وام مسکن کشیده از یک مادربورد بسته نرم افزاری — و کاهش درآمد و سود از پرداخت سود که MBS. در واقع برخی از سرمایه گذاران در واقع ضرر و زیان زمانی که وام مسکن refinanced بیش از حد به سرعت.

آخرین چیزی که سرمایه گذاران می خواهید به از دست رفته جایگزین وام مسکن با آنهایی که در حتی یک نرخ پایین تر و عملکرد. طبعا بسیاری از شروع shying دور از MBS.

قانون عرضه و تقاضا به این معنی است که کاهش تقاضا به ناچار هل می دهد تا نرخ وام مسکن.

با خرید مادربورد خود تغذیه در تلاش است به مقاومت در برابر نیروهای بازار است که بوجود می آیند که سرمایه گذاران رای بدین قاطعانه با پای خود.

نرخ های بالاتر ممکن است بیارتباط به MBS قیمت

و دیگری مسئله عرضه می افتد بیشتر پایین وام مسکن خط تولید — یکی از تغذیه نمی توانید لمس کنید.

در کوتاه مدت وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم به دنبال وام مسکن. وام دهندگان نمی تواند نگه داشتن.

وام دهندگان که نمی تواند مقابله با سونامی ناگهانی تقاضا سعی کنید برای مدیریت وظایف سنگین خود را با جلوگیری می شود وام از طریق نرخ بالاتر است. به عبارت دیگر آنها نقل قول نرخ های بالاتر فقط برای جلوگیری از هجوم کسب و کار.

شما هم اکنون می توانید درک کنند که چرا ما گفت: در بسیاری از رفتن در اینجا.

فدرال رزرو و نرخ وام مسکن: چگونه سیستم معمولا با این نسخهها کار

ما شروع به صحبت کردن در مورد گسترده سوء تفاهم ها در مورد رابطه معمول بین تغذیه و نرخ وام مسکن.

و این سردرگمی قابل درک است. به دلیل تغذیه می کند را کنترل و نرخ بهره.

زمانی که سیاست بانک فدرال بدن (کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو یا FOMC) تغییرات نرخ وجوه فدرال که دارای یک اثر مستقیم در بسیاری از متغیر نرخ وام های مصرف کننده: کارت های اعتباری و وام های شخصی وام خودرو و غیره.

البته اکثریت قریب به اتفاق وام مسکن (بیش از 90%) به نرخ ثابت. به طوری که آنها نمی کنند.

و نه جدید, وام مسکن, حداقل به طور مستقیم. به عنوان ما از تاسیس این قیمت مادربورد در بازار ثانویه است که عمدتا تعیین کننده جدید وام مسکن خود را به رای خواهد بود.

به طور طبیعی شما می توانید استدلال می کنند که تغذیه رای گیری تاثیر تمایلات سرمایه گذار به طور غیر مستقیم به هر حال. اما آن است که اغلب غیر قابل مشاهده است.

می خواهید بیشتر بدانید ؟ بخوانید: چگونه وام مسکن نرخ اتصال به بانک فدرال نرخ وجوه

چه چیزی باعث می شود نرخ وام مسکن به ظهور و سقوط

ما وعده داده شده قبلی به توضیح دهد که چرا بازده سقوط قیمت اوراق قرضه به افزایش است. مهمتر از همه وقتی این اوراق MBS آن نرخ وام مسکن و سرمایه گذار بازده است که به پایین در هنگام افزایش قیمت — و یا زمانی که آنها می گیرند.

در حال حاضر اگر شما یک کم تحمل برای اعداد شما می توانید فقط به حرف ما را برای آن. اما اگر شما علاقه مند به ریاضی ،

در زمان عادی (کمتر تا زمانی که فدرال ریزرو خرید MBS) نرخ بهره وام مسکن بستگی زیادی به انتظارات سرمایه گذاران است.

خوب اخبار اقتصادی گرایش به بد برای نرخ بهره به دلیل فعال اقتصاد نگرانی در مورد تورم است. تورم باعث درآمد ثابت سرمایه گذاری مانند اوراق قرضه به از دست دادن ارزش است که باعث بازده آنها (یکی دیگر از راه گفت: نرخ بهره) را افزایش دهد.

برای مثال فرض کنید که دو سال پیش شما خریداری 1000 دلار اوراق قرضه پرداخت بهره 5 درصد (50 دلار) در هر سال.

  • نرخ بهره خود را: 50 دلار سود سالانه / $1,000 = 5.0%

این است که خود را با نام "نرخ کوپن" و یا "پر نرخ" دلیل این که شما پرداخت $1,000 $1,000 پیوند و به دلیل نرخ بهره معادل نرخ اعلام شده در پیوند — در این مورد 5 درصد است.

هنگامی که سقوط نرخ

که خیلی خوب رای امروز, بنابراین بسیاری از سرمایه گذاران می خواهید به آن را خرید از شما.

شما می توانید فروش خود را از $1,000 پیوند برای $1,200. خریدار می شود همان 50 دلار در یک سال در منافع است که شما گرفتن. آن را هنوز هم 5 ٪ از $1,000 کوپن.

اما از آنجا که او به پرداخت بیشتر برای باند بازگشت خود را پایین تر است.

  • خریدار خود نرخ بهره: 50 دلار سود سالانه / $1,200 = 4.2%

خریدار می شود نرخ بهره و یا عملکرد تنها 4.2 درصد. و به همین دلیل زمانی که تقاضا برای اوراق قرضه را افزایش می دهد و قیمت اوراق قرضه بالا رفتن نرخ بهره پایین.

زمانی که افزایش نرخ

اما زمانی که اقتصاد گرم و پتانسیل تورم باعث می شود اوراق قرضه کمتر جذاب کمتری از مردم می خواهم به خرید اوراق قرضه. بنابراین قیمت های خود را کاهش و پس از آن نرخ بهره بالا برود.

تصور کنید که شما خود را از $1,000 باند, اما شما نمی توانید آن را به فروش برای $1,000 به دلیل بیکاری کاهش یافته و قیمت سهام در حال افزایش هستند. شما را تا پایان گرفتن $700. خریدار می شود همان 50 دلار در یک سال در بهره اما عملکرد به نظر می رسد مثل این:

  • 50 دلار سود سالانه / $700 = 7.1%

خریدار نرخ بهره در حال حاضر کمی بیش از 7 درصد. نرخ بهره و بازده نیست و مرموز است. شما را محاسبه و آنها را با ساده ریاضی است.

جدید فدرال ریزرو کنترل بیش از نرخ وام مسکن موقت است

بانک فدرال وام مسکن مداخلات آغاز شد و در پاسخ به پیامدهای اقتصادی سال 2020 بیماری همه گیر. و بسیاری از اقتصاددانان بر این باورند آنها پاسخ مناسب به این بحران است.

اما این ارتباط بین تغذیه و نرخ وام مسکن بعید است برای زنده ماندن و یا بخشی از جدید طبیعی است که یک بار در پدیدار COVID-19 محو می شود.

این یک اقدام موقت است. و هر چه زودتر آن را بیش از این بهتر برای اقتصاد گسترده تر.

این بدان معناست که بسیاری از وام مسکن مشتریان می خواهد به جلو حرکت کند و هر چه زودتر به جای بعد.

فدرال رزرو نرخ بهره پایین انتظار می رود به آخرین برای حداقل یک یا دو سال -- اما نرخ وام مسکن ممکن است به دنبال کت و شلوار. به عنوان چیزهایی که رفتن به "عادی" نرخ وام مسکن می تواند به طور جداگانه حرکت از فدرال رزرو سیاست یک بار دیگر.

بررسی نرخ جدید (Jun 17th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن