برای یک دنور و شوهر, صفحه اصلی است 25-پا RV

اگر شما بوده ام احساس cooped در خانه در طول همه گیر تصور quarantining در RV. و در برخی از راه دور اردوگاه در ج

توسط AKHBAREMAAAA در 7 خرداد 1399

اگر شما بوده ام احساس cooped در خانه در طول همه گیر تصور quarantining در RV. و در برخی از راه دور اردوگاه در جنگل اما در وسط شهر. که وضعیت ربکا و مایکل Nunziato خود را پیدا کرده اند در این چند ماه گذشته در دنور, کلرادو.

برای کمک به نشان می دهد آنچه در آن می خواهم به زندگی می کنند در 200 متر مربع در مصاحبه اخیر خود مایکل برداشت یک نوار اندازه گیری.

"خوب, بنابراین شما در حال رفتن به نشستن در رختخواب و شما در حال رفتن برای اندازه گیری از تخت به سینک آشپزخانه" Becca دستور.

"ما در 58 اینچ تا زیر پنج سال فوت فتیش," او گفت:.

و از آنجا به حمام ؟

"که تحت چهار پا" او گفت:.

"این همیشه مذاکره ما چگونه راه رفتن و گذشته یکدیگر" Becca گفت: "اگر مایکل انجام, ظروف, من به مانند" می توانم لطفا رفتن به حمام؟'"

مانور وجود دارد متوقف نمی شود. همچنین زندگی در RV یک گربه, مولوی, یک, سگ, Miko و یک خارپشت به نام Francie.

Francie the hedgehog.
Francie خارپشت. (حسن نیت ارائه میدهد مایکل و ربکا Nunziato)

Francie است که هیچ بزرگتر از سافتبال اما او حفاری هستند مجلل. او زندگی می کند در وان حمام با Becca لباس های حلق آویز از یک میله بالای سر. سهم خود را از این لایحه سودمند نیست کوچک یا.

"خارپشت را نگه داشته و در 75 درجه فارنهایت یا بیشتر" گفت: Becca. "بنابراین ما می تواند بسیار خوشحال با پتو و مانتو, اما جوجه تیغی می کند نیاز به یک بخاری در حال اجرا به طور مداوم."

خوشبختانه Becca و مایکل هر دو 27, می توانید در خانه که در آن آنها پارک. برای درک چگونگی این زن و شوهر رو به این محل شما نیاز به دانستن کمی در مورد بازار مسکن در دنور. در یک کلمه آن را پررونق شده است.

دو و نیم سال پیش آنها تا به حال یک آپارتمان در نزدیکی مرکز شهر پرداخت 1200 دلار در اجاره و بالا رفتن.

"هیچ راهی وجود دارد که ما از رفتن به خرید یک خانه و ما تا به حال شروع به فکر کردن در مورد جایگزین" گفت: مایکل.

پدربزرگ و مادربزرگ او بوده است RV انواع و او و Becca کشیده شد به یک زندگی ساده تر با یک رد پای زیست محیطی کوچکتر. بنابراین جایگزین آنها انتخاب شد و یک سال 2017 جی, پرواز, سفر, تریلر, با swoops سیاه و خاکستری در خارج و افرا کابینت و خمیده مبل در داخل. Pricetag: $15,000. آنها یک وام از اتحادیه های اعتباری.

"ما پرداخت بیا به کمتر از 300 دلار در ماه پس از آن واقعا قابل کنترل است." "اساسا یک ماشین پرداخت برای یک خانه."

در ابتدا آنها پارک شده در یک دوست در جلوی خانه, پرداخت چند صد دلار برای فضای برق و آب. اما حدود شش ماه در "ما از گزارش به شهرستان" Becca گفت. "یک همسایه در سراسر خیابان ظاهرا ناراضی بود در مورد ما در زندگی ما RV در جلوی خانه."

"چیز خوب در مورد یک خانه بر روی چهار چرخ است که در عرض یک ساعت و نیم ما از وجود" مایکل گفت.

در حال حاضر آنها در حال پرداخت یکی دیگر از دوستان به پارک در یک حصار, حیاط خلوت, در مکانی نامعلوم. آنها تحت پوشش پنجره ها طوری RV نمی درخشش در شب.

The Nunziatos live year-round in their 25-foot trailer, paying $400-500 a month to park in a backyard in Denver.
این Nunziatos زندگی می کنند در طول سال در 25 فوت, تریلر, پرداخت $400-500 یک ماه به پارک در یک حیاط خلوت در دنور. (حسن نیت ارائه میدهد مایکل و ربکا Nunziato)

اگر شما شنیده ام در مورد تمام #vanlife روند با جوان, دو فاک, کمپینگ های مختلف در یک نقطه خوش منظره و هر چند روز و ارسال زرق و برق عکس در Instagram — این است که. در واقع آنها تنها معترضان یک بار. این کلرادو به طوری که آنها را از نظر پوشیده از برف رشته کوه های راکی از حیاط.

"اما من باید به نگاه را از طریق کوچه و تعداد زیادی خودرو و یک دسته از خطوط برق" مایکل گفت.

"ما از شنیدن صدای شلیک گلوله و ترقه و ماشین صدا خفه کن و گاهی اوقات هر کس فقط تصمیم می گیرد به سرگردان کوچه" گفت: Becca. "این یک مقدار زیادی از زندگی شهری."

کسی که تلاش برای شکستن در یک بار در حالی که مایکل در کار بود و Becca خواب بود. او فقط مسدود است.

"من نمی خواهم به پلیس تماس بگیرید چون من می ترسم که من دردسر برای زندگی در RV," او گفت:.

در نهایت فرد رفت.

پناه در خانه در طول همه گیر شده است و فقط بخش دیگری از تجربه. روز وجود دارد که تریلر احساس بیش از حد کوچک است. مایکل را دوست دارد به طبخ وجود دارد و صفر فضای ضد.

"و اگر شما نمی ظروف بلافاصله آنها را بیش از," او گفت:. "هنگامی که شما می توانید تمام خانه خود را از هر نقطه که شما نشستن شما همیشه دیدن ظروف."

که خسته نمی کند Becca تا آنجا که می توانید آن را از تنش است. مبارزه خود را برای خرید کفش و لباس. به یاد داشته باشید او سهام وان/گنجه با یک جوجه تیغی.

"به معنای واقعی کلمه Francie احتمالا خفه اگر من قطع بیش از حد بسیاری از لباس ها و کل نوار سقوط بر روی سر خود را," او گفت:. "بنابراین من باید برای نگه داشتن آن در چک."

Becca شده است قادر به کار از خانه و کارگردانی یک پادکست انکوباتور برای زنان از رنگ. مایکل بود furloughed از کار خود را به مدیریت یک کافی شاپ در مرکز شهر دنور و جمع آوری بیکاری تا زمانی که او رفت و برگشت در هفته گذشته. این کمک می کند که همه آنها پرداخت کمتر از نیمی از آنچه که آنها صرف زندگی در یک آپارتمان.

"پس از کاهش هزینه های ماهانه و همچنین با داشتن برخی از صرفه جویی به معنای آن است که ما واقعا ممنون که ما نمی قرار داده شده است به عنوان بد از یک موقعیت به عنوان یک تعداد زیادی از مردم," او گفت:.

به زودی هر چند این ماجرا ممکن است به پایان رسیده است. Becca را پذیرفته اند به Harvard Divinity School. او می خواهد به مطالعه decolonial معنویت. اگر دانشگاه باز است در پاییز این طرح به مسافت جی پرواز به کمبریج است. اما بدون یک شبکه از دوستان به سقوط دوباره در آنها هنوز مطمئن شوید که آنها قادر خواهید بود به پارک در یک شهر جدید است.

"این احتمالا به عقب به عنوان یک وسیله نقلیه تفریحی و ما احتمالا حرکت را به یک آپارتمان" مایکل گفت. "اما ما باید آن را برای همیشه."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن