برای برخی از, مرور همه گیر است مثل "راه رفتن بر روی یک ورق یخ"

بازگشت در ماه فوریه ما شروع به یک سری به نام ایالات متحده کار می کنند, که در آن ما برفلد 10 نفر که شکل تقریبا

توسط AKHBAREMAAAA در 27 تیر 1399

بازگشت در ماه فوریه ما شروع به یک سری به نام ایالات متحده کار می کنند, که در آن ما برفلد 10 نفر که شکل تقریبا یک نمونه نماینده از نیروی کار است. اول ما برفلد شد مایکل دورانت یک حسابدار خبره عمومی در شهر نیویورک است. با تاخیر روز مالیات در حال حاضر در آینه دید عقب ما او را به عقب بر روی گوشی.

"آن را تقریبا احساس مانند آن شش ماه متوالی از فصل شلوغ," دورنت گفت: "بازار" میزبان کای Ryssdal. "این فقط احساس وجود دارد بسیار به انجام در طول روز."

او را قادر به کار از راه دور از مارس اما این گزینه برای برخی از مشتریان خود را.

دورنت گفت: برخی از آنها — به خصوص در کافه ها و رستوران ها — درآمد کسری از درآمد آنها فقط شش ماه پیش و در تلاش برای زنده ماندن این بیماری همه گیر است "مانند راه رفتن بر روی یک ورقه از یخ بر روی دریاچه است که شما را ترک." پس از عدم اطمینان در مورد که در آن اقتصاد به رهبری و چه نوع از دولت کمک وجود دارد خواهد بود: "هر کس فقط از نوع ومیگوید سراسر," او گفت:.

این بیماری همه گیر است و یک شخصی تلفات در دورنت. او مادرش را از دست داده به COVID-19 آوریل است.

"من انجام خوب با توجه به این شرایط گفت:" Ryssdal. "من دو برادر کوچکتر و ما خیلی گره نزدیک آغاز خواهد شد و پس از آن این نوع از آورده ما نزدیک تر است."

مایکل دورنت و برادر کوچکترش ع ویلیامز در ماه دسامبر.

دورنت در حال حاضر متعادل کار تمام وقت دانشکده حقوق و سرپرستی او 17 ساله برادر AJ.

"من به اندازه کافی اتاق برای نفس کشیدن که در آن قریب به اتفاق نیست," او گفت:. "در همان زمان آن را فقط زیادی برای مقابله با است."

وقتی پرسید که چگونه او را به گرفتن مراقبت از خود در طول این زمان دورنت گفت: "من خوب و جامد اسپانیایی Bustelo قهوه — سیاه و سفید شکر — و آن را تقریبا مانند حمل و نقل من به محل دیگری است."

او همچنین صرف زمان با برادران خود.

"من و امیرحسین قطعا شروع به تماشای بسیاری از فیلم ها با هم," او گفت:. "این خوب است که آنها را به عنوان یک سیستم پشتیبانی است."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net