برای برخی از کسب و کارهای کوچک, چک حفاظت از وام نیست جواب

اضطراری وام حیاتی برای کسب و کارهای کوچک و کارگران خود را با نرخ بیکاری بالا رفتن سرسام آور در طول COVID-19 بی

توسط AKHBAREMAAAA در 11 اردیبهشت 1399

اضطراری وام حیاتی برای کسب و کارهای کوچک و کارگران خود را با نرخ بیکاری بالا رفتن سرسام آور در طول COVID-19 بیماری همه گیر. هنوز وام اضطراری از فدرال چک حفاظت از برنامه با بسیاری از رشته های متصل. برخی از کسب و کار شروع به سوال که آیا وام به ارزش آن است.

بازگشت در اواسط ماه مارس — قبل از PPP برنامه آغاز شده — هدر صید نهنگ زد شماره روابط عمومی شرکت او اجرا می شود به نام Geben ارتباطات است. او در حال حاضر ساخته شده کاهش به کسب و کار خود و تحقق چشم انداز او خیلی خوب بود.

زمانی که PPP راه اندازی شده در مارس 3, او نمی شود.

"این فقط احساس مانند افراد دیگر وجود دارد که نیاز به پول بیشتر از ما بود" صید نهنگ گفت.

به علاوه, بخشش یک PPP وام بر اساس الزامات است که کسب و کار حفظ و یا به سرعت rehire کارکنان و حفظ سطح حقوق و دستمزد. صید نهنگ گفت: او نمی خواست برگزار می شود به این نوع از الزامات است.

"که به طور بالقوه می تواند من را به تصمیم گیری است که شاید در بهترین بهره را از این شرکت مدت طولانی, اما من آنها را به دلیل برخی از نیاز به یک وام است که من تا به حال به انجام," او گفت:.

بخشی از این مسئله است که برای بسیاری از افرادی که شغل خود را از دست بیمه بیکاری — که شامل 600 دلار در هفته در اورژانس همه گیر مزایای — پرداخت بیش از آنچه آنها می خواهم اگر خود کارفرمایان به استخدام آنها را به عقب.

مت Hetrick اجرا می شود یک شرکت حسابداری به نام هماهنگی گروه در مریلند است. این کار با کسب و کارهای کوچک از جمله بسیاری از رستوران ها.

"شما واقعا نمی توانیم بگوییم که به یک خط کوک" من می خواهم شما را به عقب می آیند و کار 50 یا 60 ساعت در هفته را به پول کمتر و قرار دادن خود در معرض خطر' " Hetrick گفت.

برخی از رستوران ها دنبال شده است که در ریاضی و تحقق چک حفاظت از برنامه است که واقعا ارزش آن است.

"جزئیات فقط واقعا به نظر می رسد به جا" گفت: Genevieve Villamora شرکت مالک یک رستوران در واشنگتن دی سی به نام بد سنت که تعطیل عملیات در 15 مارس.

Villamora نیست درخواست برای PPP وام. حتی اگر بد سنت بازگشایی شد او فکر نمی کند که او می خواهم که کسب و کار لازم برای استخدام برگشت از کارگران و یا فضا برای افرادی که به کار با خیال راحت.

"رستوران ها بسته بندی شده معمولا در اتاق ناهار خوری و در پشت خانه — در بسیاری از نقاط که در آن شما می توانید ببینید که در آن کارکنان در حال کار," او گفت:. "این یک بسیاری از مردم است. این طول می کشد بسیاری از مردم برای اجرای یک رستوران."

وام شارژ 1% اگر آنها را ببخشند. اما Villamora گفت: برای کسب و کار مانند او که هنوز هم می تواند معنی نیاز به پوسته از بزرگ پرداخت های ماهانه.

"ما واقعا یک رستوران کوچک است. ما 17 کارکنان" Villamora گفت. "هر مقدار از بدهی های ما در حال گرفتن یک معامله بزرگ برای ما است."

در عین حال او شده است تقاضا برای کمک های مالی خصوصی.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب