برای برخی از کسب و کارهای کوچک این ابهامات از بازگشایی ممکن است بیشتر از مستند

در طول مستندات کسب و کار در سراسر جهان شده اند نوآوری جدید راه هایی برای نگه داشتن بر روی مشتریان. و برای برخی

توسط AKHBAREMAAAA در 6 خرداد 1399

در طول مستندات کسب و کار در سراسر جهان شده اند نوآوری جدید راه هایی برای نگه داشتن بر روی مشتریان. و برای برخی از, است که به معنای به طور کامل مدل کسب و کار جدید.

(حسن نیت ارائه میدهد کیت Ashwell)

کیت Ashwell اجرا می شود یک فروشگاه پوشاک قدیمی و کافه به نام قلبی, قدیمی, واقع در بریستول, انگلستان. شوهرش را bakes کیک آنها معمولا در خدمت به مشتریان در فروشگاه. در حال حاضر زن و شوهر, همراه با یک تازه استخدام تیم را-از-کار کوچک صاحبان کسب و کار هستند ارائه صدها نفر از چای بعد از ظهر (و کیک) یک هفته به مردم درب خانه.

تحویل کسب و کار پررونق شده است و این دو در واقع "تبدیل بیش تر از مستند." برای Ashwells عدم قطعیت در پیش رو بيشترین. کیت توضیح داد که ابتدا از بازگشایی روی حیله و تزویر است چرا که آنها "نمی تواند [را] زندگی در شش تا هشت نفر داشتن چای در روز شنبه." تحویل کسب و کار آنها توسعه یافته تبدیل شده است بیشتر قابل اعتماد, بنابراین برنامه زن و شوهر به آن را نگه دارید تا زمانی که اجتماعی-فاصله اقدامات بسیار آرام است.

این سری با این نسخهها کار فقط با کمک شما. اجازه دهید ما می دانیم که چگونه اقتصاد خود را انجام شده است با استفاده از فرم زیر و داستان خود را ممکن است برجسته در آینده نسخه ای از "من اقتصاد است."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im