برای تابستان شهرهای یادبود روز به ارمغان می آورد اضطراب و خوش بینی

هر سال در درب County, Wisconsin, اسکاندیناوی تسلیم خواهد بود رزرو جامد برای آخر هفته روز یادبود. در این سال فق

توسط AKHBAREMAAAA در 2 خرداد 1399

هر سال در درب County, Wisconsin, اسکاندیناوی تسلیم خواهد بود رزرو جامد برای آخر هفته روز یادبود. در این سال فقط پنج نفر از آن 52 اتاق محفوظ می باشد.

در کیپ کاد ماساچوست در هتل ها و کوتاه مدت اجاره هنوز هم ممنوع حداقل تا ژوئن 8 و احتمالا دیگر.

در Ocean City, مریلند, مرور و ساحل دوباره باز شده اند اما سواری و بازی های آرکید بسته و رستوران ها هنوز محدود به منظقه وانت.

برای این سه جوامع و بسیاری از سراسر کشور در تابستان همه چیز است. وقتی هتل ها, مغازه ها و رستوران ها باز و زمانی که بسیاری از ساکنان را بیشتر یا همه از پول خود را برای سال.

"این است که به معنای واقعی کلمه مهم ترین چیز" گفت: Austin Purnell, دستیار مدیر در رفت و آمد مکرر اجاره در Ocean City, مریلند. "برخی از افراد دارای 12 ماه یک سال پول خود را به ما 90 روز. هیچ کس واقعا می خواهد برای رسیدن به ساحل در فوریه. بنابراین ما باید 90 روز را به آن اتفاق می افتد. و اگر آن را نمی کند که میخوام یک تصویر تلخ برای بسیاری از مردم است."

اما با COVID-19 هنوز هم بسیار تهدید و اکثر متحده در تخمین اولیه در این مراحل اولیه بازگشایی افرادی که زندگی و کار در جوامع است که به شدت متکی به گردشگری تابستان نمی دانم انتظار چه چیزی را به عنوان فصل آغاز این سال است.

"هر کس به مرگ می ترسم به صداقت" گفت: Shawn هارمن که صاحب قصه ماهی رستوران و Bahia مارینا در شهر اقیانوس. "بسیاری از دوستان من کسانی هستند که من با که رفت و شروع به رستوران خود را و یا کسب و کار دیگر از ساخت و ساز به قدرت شستن یا هر چیز و همه آنها بسیار مضطرب است."

برای افرادی که معیشت می گذرد به طور کامل در سراسر تابستان, گردشگری, وجود اضطراب در مورد اینکه آیا آنها قادر خواهید بود برای دوباره باز کردن در زمان به استفاده از فصل اضطراب در مورد اینکه آیا گردشگران را در واقع می آیند و اضطراب در مورد اینکه آیا اگر گردشگران نمی آیند آنها را COVID-19 با آنها. در بیشتر بخش های اقتصادی اضطراب به نظر می رسد به بالاتر از اضطراب در مورد ویروس.

"مردم وجود دارد که نگران داشتن خارجی ها به اینجا می آیند و ما را به ویروس" هارمن گفت. "اما ... اگر ما نمی تواند بازدید کنندگان در اینجا آن trickles به همه. اگر ما ندارد و بازدید کنندگان از هتل ها لازم نیست پول رستوران را ندارد پول پیمانکاران که خدمات رستوران ها و متل نمی, پول, خدمات, صنعت, مردم, قدرت, واشر, قایق, مکانیک, سوخت, فروش, راحتی, فروشگاه مشروب فروشگاه آب نبات فروشگاه های مرور فروشگاه های آنها باید به مردم در اینجا."

مخلوط با اضطراب یک مقدار عادلانه از خوش بینی است که گردشگری را انتخاب کنید تا برخی از بعد از آن در تابستان به عنوان متحده همچنان به آرامی محدودیت در هتل ها, رستوران ها و غیر ضروری کسب و کار. به خصوص در حال حاضر که تمام 50 ایالت در حال شروع به حرکت به سوی بازگشایی برخی سریع تر از دیگران است.

برخی از افراد دارای 12 ماه یک سال پول خود را به ما 90 روز.

-Austin Purnell, دستیار مدیر در رفت و آمد مکرر اجاره در Ocean City, مریلند

"من فکر کردم که امیدوارم به عنوان فصل می رود بیشتر مردم پایین خواهد آمد از این راه" گفت: Todd بری که صاحب موبی دیک رستوران در Wellfleet در کیپ کاد. "چه خواهد شد صرفه جویی در این فصل خواهد بود, ژوئیه, اوت, سپتامبر و اکتبر. به خصوص در ماه های سپتامبر و اکتبر که مردم شده اند و پیدا کردن است که احتمالا بهترین زمان از سال به بیرون می آیند اینجا و تعطیلات."

گردشگران به نظر می رسد امیدوار است که امکان بیش از حد. در شهرستان درب و اقیانوس شهر که در آن هتل ها در حال حاضر مجاز به بازگشایی بسیاری از مردم شده اند ساخت رزرو برای بعد از آن در تابستان یا پاییز.

"وجود دارد مقدار زیادی از تقاضا در حال حاضر" Purnell گفت. "مردم تماس و رزرو برای من تجربه آگوست و سپتامبر. ما در حال گرفتن برخی از ژوئن تقاضا کمی, اما من فکر می کنم بسیاری از مردم گفت: "اگر ما فکر ژوئن سال جاری اجازه دهید به ماه جولای است."

نیز وجود داشته اند بسیاری از لغو و مردم در فشار رزرو خود را به سال آینده.

"تمام چیزی که ما سه یا چهار پر تعطیلات آخر هفته گفت:" رابین Anschutz که مدیریت اسکاندیناوی تسلیم در خلیج. "دیگر از آن, آن را بسیار آرام در طول هفته. بنابراین من نمی دانم. آن را از دست دادن. از آن خواهد شد از دست دادن این تابستان من فکر می کنم."

مجتمعهای و اجاره کوتاه مدت ممکن است به خصوص ضربه با دولت و مقامات محلی هنوز هم تا حد زیادی دلسرد کردن مردم از گرفتن هواپیما سفر در مسافت های طولانی و یا همراه با خانواده و دوستان است. اما دیگر کسب و کارهای محلی و رستوران ها در حال برگزاری امیدوارم که تابستان ساکنان و بازدید کنندگان که در فاصله رانندگی هنوز هم خواهد آمد.

"من فکر می کنم که در آن ما می توانید تعداد دفعات مشاهده بر روی برخی از ما در فصل آینده از این است که از ساکنان فصلی که در اینجا آینده" گفت: Julian Cyr یک سناتور ایالت ماساچوست که نشان دهنده کیپ کاد تاکستان مارتا و نانتاکت.

با COVID-19 هنوز هم بسیار تهدید جوامع است که به شدت متکی به گردشگری تابستان نمی دانم انتظار چه چیزی را به عنوان فصل لگد کردن. (عکس Maddie مایر/گتی ایماژ)

افرادی که زندگی می کنند در رانندگی فاصله از ساحل جوامع نیز در حال حاضر شروع به نشان می دهد تا در اعداد بزرگتر در مرور در اقیانوس شهرستان و در مرکز شهر خواهر خلیج که در آن لارس جانسون دارای رستوران Al جانسون.

"من فکر می کنم وجود خواهد داشت و عمدتا آنچه ما تماس بگیرید معلق روز از سه تا چهار ساعت به دور" جانسون گفت. "مردم شده اند در خانه برای تقریبا دو ماه در حال حاضر. و امن تر در خانه سفارش شده بود به تازگی برداشته. بنابراین ما دیده می شود در هر آخر هفته ساخت یک کمی از نظر معلق روز مقدار زیادی از ترافیک فرز."

او خوشبین است که تنها افزایش خواهد یافت به عنوان تابستان می رود.

تاد بری است که بیش از حد در کیپ کاد. در حال حاضر او تا به حال مشتریان آمده برای منظقه وانت که تا به حال رانده بیش از سه ساعت از کانکتیکات فقط برای روز "به ناهار اینجا و فقط به انجام کاری متفاوت است."

"در اقتصاد است که با توجه به آمار ... است که یک چیز بسیار ترسناک. بنابراین شما می گویند به خودتان نه به عنوان بسیاری از مردم در حال رفتن به آمده به اسکودوی کیپ. اما از سوی دیگر مردم cooped و اسکودوی کیپ است که به تعدادی از مناطق شهری بزرگ و نسبتا بزرگ جمعیت. شاید برخی از مردم خواهد آمد."

بری و بسیاری دیگر که معیشت بستگی تابستان, گردشگری, امیدوارم که آنها انجام می دهند.

اما مقامات محلی در تابستان برخی از جوامع از جمله در کیپ, درخواست گردشگران به ادامه ماندن و نگه دارید در غیر سفر ضروری است.

"لطفا درک کنید که مقصد provincetown است که هنوز پیوستن به فرماندار اقامت در خانه مشاوره و بنابراین ما در حال آماده به شروع تابستان ما کاملا در عین حال" شهر مدیر رابین Craver نوشت: در نامه سرگشاده ای هفته گذشته است. "تا زمانی که ما یک جامد دوباره باز کردن برنامه شهر است که قادر به جای ما عادی تابستان له از بازدید کنندگان است."

بسیاری از صاحبان کسب و کار هر چند اضطراب به حداقل برخی از بازدید کنندگان به عقب و می گویند آنها اعتماد به نفس آنها لازم پروتکل های در محل برای بازگشایی و نگه داشتن هر دو کارکنان خود و مشتریان خود را امن است.

جودیت Stiles که صاحب Newcomb توخالی فروشگاه در Wellfleet در کیپ صرف مقدار زیادی از زمان برای آماده شدن برای آن است.

"ما یک پلاستیک عطسه گارد رفتن" او گفت:. "ما قصد داریم با نام تجاری جدید دستکش های پلاستیکی در درب برای هر فرد به یک دور از آنها را زمانی که آنها را ترک. ما در حال رفتن به ماسک اگر کسی خود را فراموش ماسک. ما در حال رفتن به اجازه می دهد تا شاید چهار نفر در یک زمان. ما در حال تمیز کردن فروشگاه سر تا پا. ما بسیاری از چیزها در جای خود. ما آماده هستیم برای این است."

من خواهد بود نشئه اگر در ماه اکتبر و من می توانم به شما بگویم که من نیمی از کسب و کار است که من در یک فصل عادی.

-تاد بری صاحب موبی دیک رستوران در کیپ کاد

او و دیگر صاحبان کسب و کار محلی او می داند که در حال نا امید است که کوچک و خرده فروشی مغازه ها در کیپ و کوتاه مدت اجاره — شامل نمی شد در فاز 1 ماساچوست' بازگشایی طرح است.

"بسیاری از کسب و کار است که خرده فروشی در Wellfleet نیست بشود به منظقه وانت" Stiles گفت. "آنها بشود به مرور. آنها مقدار زیادی از کالا, آن را همیشه نشان می دهد تا به خوبی بر روی یک وب سایت است. بسیاری از خریداران در اینجا شهروندان ارشد که علاقه مند هستند در خرید چیزهایی که آنها می خواهند برای رفتن به فروشگاه است."

در حال حاضر او احساس می کند خلاصه فصل تابستان لغزش دور.

وندی Northcross که اجرا می شود کیپ Cod اتاق بازرگانی و نگران است که بیش از حد — که برخی از کسب و کارهای کوچک و رستوران ها را زنده ماندن نیست اگر آنها قادر به باز کردن و به زودی در برخی از ظرفیت.

"ما باید دو برابر تعداد زیادی از کسب و کار است که بستگی دارد به سفر و صنعت گردشگری در کیپ Cod از ما در دیگر بخش هایی از ماساچوست" او گفت:. "با توجه به این که این یک فصل کوتاه و ما بیش از وابستگی به این نوع از کسب و کار ما به حداکثر رساندن در هر روز است."

این که آیا آن را به اتفاق می افتد اگر چه به دولت بستگی دارد توانایی نگه دارید جدید کروناویروس عفونت بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر کم به عنوان آن را بازگشایی و بازدید کنندگان و ساکنان با پوشیدن ماسک و ادامه تمرین های اجتماعی فاصله.

"اگر مردم پایبند به سلامت این هشدارها پس از آن من فکر می کنم ما باید یک شات خوب بودن قادر به بازگشایی" Cyr این سناتور ماساچوست گفت. "اگر مردم در حال گرفتن مسئولیت شخصی و نه پیروی از این دستورالعمل که برای قرار دادن جوامع ما در معرض خطر از دیدگاه سلامت و این نهاد اقتصادی ما نشاط در معرض خطر نیز هست."

حتی خوشبینانه ترین پیش بینی برای این تابستان هستند و کمتر از آنچه که هر کسی در هر سال را در نظر موفقیت است.

برای شان هارمن در اقیانوس شهر فقط زنده ماندن به اندازه کافی خواهد بود.

"اهداف ما در این تابستان نیست به نوبه خود یک سود بزرگ یا چیزی شبیه به آن است," او گفت:. "هدف ما این است که قادر به پرداخت همه از کارمندان ما و اینجا در سال آینده به دوباره آن را انجام دهد."

برای لارس جانسون و بسیاری از مردم او می داند که در درب شهرستان به 50 درصد از نرمال خواهد بود یک پیروزی است.

"من باور دارم که تعداد سحر و جادو در حال حاضر," او گفت:.

آن است که برای تاد بری در Wellfleet, بیش از حد.

"من خواهد بود نشئه اگر در ماه اکتبر و من می توانم به شما بگویم که من نیمی از کسب و کار است که من در یک فصل عادی," او گفت:. "نشئه است."

به تازگی او تا به حال چند نفر او را تا افرادی که به طور معمول اجاره برای یک هفته در کیپ هر سال و از آنها بخواهید اگر آنها هنوز هم باید آمده است.

"من گفتم: بله لطفا بیایید ما به شما نیاز دارند."

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب