برای خود اشتغالی گیج کننده مسیر منافع آنها به عنوان از دست دادن درآمد به COVID-19

برای خود اشتغالی کارگران راه برای گرفتن مزایای از دست رفته کار با توجه به COVID-19 همه گیر است به خصوص گیج کنن

توسط AKHBAREMAAAA در 2 اردیبهشت 1399

برای خود اشتغالی کارگران راه برای گرفتن مزایای از دست رفته کار با توجه به COVID-19 همه گیر است به خصوص گیج کننده است. این شامل افرادی که دریافت درآمد در گزارش فدرال 1099 فرم مستقل پیمانکاران مترجمان آزاد فرفره کارگران — و تنها صاحبان خود را که خود را یکی و تنها کارمند است.

بروک Wetzel اجرا می شود خود گلفروش کسب و کار در لس آنجلس. او به تنهایی کار می کند و از اواسط ماه مارس او تا به حال هیچ دستور و بدون درآمد. او شده است به دنبال کمک از دولت فدرال و برنامه های دولت است.

"اطلاعات فوق العاده گیج کننده" Wetzel گفت. "ما اعمال می شود برای این کار ما نمی واجد شرایط برای این یا آن."

او را برای اعمال نرخ بیکاری اما دریافت یک نامه پست الکترونیکی است که گفت: "جایزه صفر بود."

خود اشتغالی کارگران واجد شرایط برای جدید فدرال همه گیر مزایای بیکاری اما کالیفرنیا وب سایت می گوید: مردم نمی توانند اعمال می شود تا در اواخر این ماه.

کنگره چک Protection Program ارائه وام کسب و کار کوچک است که می تواند بخشیده شود اگر این پول استفاده می شود به نگه داشتن به پرداخت کارکنان.

که برنامه از پول هفته گذشته است. اما کتی Vlietstra در انجمن ملی برای خود اشتغالی می گوید اگر چک حفاظت برنامه بودجه دوباره خود اشتغالی افراد واجد شرایط خواهد بود.

"اگر شما با استفاده از آن را برای حقوق و دستمزد و هزینه های جانبی آن را ببخشند" Vlietstra گفت.

اما او می افزاید: صاحبان کسب و کار باید سند هر پنی از آنها صرف حقوق و دستمزد و هزینه فقط در مورد.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im