برای کارگران با IF وضعیت حکم دادگاه عالی یعنی کمتر نگرانی در مورد امنیت شغلی

پیامدهای هنوز ناهمواری از طریق جوامع مهاجر و محل جمعه از دادگاه عالی 5-4 تصمیم روز پنج شنبه به حمایت از اقدام

توسط AKHBAREMAAAA در 30 خرداد 1399

پیامدهای هنوز ناهمواری از طریق جوامع مهاجر و محل جمعه از دادگاه عالی 5-4 تصمیم روز پنج شنبه به حمایت از اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه یا DACA. که اوباما در دوران برنامه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش برای لغو — محافظت از مهاجران مستند نشده که آورده بودند در اینجا به عنوان کودکان از تبعید و نیز به آنها مجوز قانونی به کار می کنند.

پس این به چه معنی برای کارگران با IF حمایت و کارفرمایان خود را?

هوگو نیکلاس' پدر و مادر او را به ایالات متحده از مکزیک زمانی که او 11. او فرود یک بورس تحصیلی برای حضور در دانشگاه اورگان کردم و تایید شده برای DACA.

اما زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او در لغو این برنامه در سال 2017 نیکلاس ترک مدرسه.

"از آنجا که اگر آنها را حذف IF حمایت از من و سپس من می خواهم به مطمئن شوید که حداقل من پول در دسترس است اگر من نیاز به رفتن به صفحه اصلی" نیکلاس گفت.

او در زمان کار در یک بانک اما او هنوز تمام نشده است او مدرک دانشگاهی. با پنج شنبه دادگاه عالی تصمیم نیکلاس کمتر نگران از دست دادن شغل خود در تاکوما و اخراج.

اما IF دریافت کنندگان هنوز هم باید برای تجدید مجوز کار در هر دو سال. ماریا Echaveste در فرصت موسسه گفت که باعث می شود آن را سخت برای کارگران به طرح یک حرفه ای است.

"من فکر می کنم برای کارفرمایان آن را بالا می برد که همین سوال — آیا سرمایه گذاری در این فرد؟" Echaveste گفت.

او گفت که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش می کند برای از بین بردن IF دوباره, آن را بیشتر معرفی, عدم اطمینان به کارفرما و کارمند ارتباط است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im