فورد زیادی در راه اندازی جدید F-150 پیکاپ

پنج شنبه شب فورد را بکشید پیچد آن جدید F-150 pickup truck. راه اندازی حیاتی جدید خودرو در میان coronavirus همه

توسط AKHBAREMAAAA در 5 تیر 1399

پنج شنبه شب فورد را بکشید پیچد آن جدید F-150 pickup truck. راه اندازی حیاتی جدید خودرو در میان coronavirus همه گیر نیست و به احتمال زیاد شده است خودروسازان انتخاب اول اما کمی گزینه است.

فورد F-سری از وانت (که F-150 است که کوچکترین و محبوب ترین) شده است امریکا بهترین فروش کامیون برای بیش از چهار دهه است. دو F-150s به فروش می رسد در هر دقیقه است.

"هر زمان فورد راه اندازی یک جدید F-150 مهم است اما در حال حاضر بیش از همیشه آن را بسیار مهم گفت:" میشل کربس گر Cox خودرو. وانت در حال پول ساخت ماشین آلات برای خودروسازان بسیار بزرگتری از حاشیه سود نسبت به سایر وسایل نقلیه. نقدی که بسیار مهم است در این سال, بنابراین حتی اگر آن را ایده آل زمان فورد نمی توانیم به روز رسانی F-150.

این نبوده است عادی سال است. چهره های پنج شنبه پیش بینی می کند که فروش خودرو جدید خواهد شد در حدود 25% کاهش در ماه ژوئن نسبت به سال 2019. بازار است که دوره نقاهت بعد از یک کم در زمانی که این کشور تحت اقامت در خانه سفارشات و میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر شغل خود را از دست داده يا نگران درآمد خود را. خودروسازان لبه پنجره رساند تا بازار با صفر درصد تامین مالی معاملات و ارائه ماشین آنلاین, خرید. تحلیلگران در حال حاضر انتظار می رود حدود 13 میلیون فروش خودرو, مجموع برای این سال را از انتظارات بیش از 17 میلیون.

"ما در یک اقدام بی سابقه زمان ما تا به حال هرگز هر کارخانه خودرو در سراسر جهان تعطیل قبل از" گفت: کربس. "در میان است که فورد در حال راه اندازی یکی از مهم ترین وسایل نقلیه در صنعت خودرو است."

فورد رفت و به رکود اقتصادی در ایالات متحده وارد شده رو قوی تر headwinds از برخی از رقبای خود را با توجه به کربس. محصول آن خط بود شروع به سن و رقبای خود مانند دوج بودند ماهیگیری برای یک تکه از آن فروش کامیون.

"ما می تواند در برخی از اطلاعات ما F-150 از دست دادن برخی از لبه آن به خصوص در مقایسه با Ram," او گفت:.

"فورد تا به حال چنین بزرگ سال برنامه ریزی شده برای محصولات آن را تحت موشکافی شدید" جسیکا گفت: Caldwell, مدیر اجرایی بینش در ادموندز. دیگر راه اندازی شامل جدید توسن SUV و موستانگ Mach-E تمام برقی SUV های غول پیکر, قمار در آینده از جهان خودرو. "بازار برای این است که در حال حاضر" گفت: مدیر عامل شرکت فورد جیم هاکت در مصاحبه با بازار در ماه نوامبر سال 2019.

سپس خودروساز بود و خارش را در تسلا و محل امن در ذهن مصرف کنندگان به عنوان آنها فکر یک تغییر به EVs. در حال حاضر قیمت گاز تحت فشار قرار دادند پایین توسط coronavirus و مصرف کنندگان شاید محتاط تر در مورد بزرگ هزینه های بازار معطوف شده است.

یک خبر خوب برای فورد است که فروش کامیون ماند نسبتا قوی در طول همه گیر و حتی به عنوان مصرف کنندگان ناودان ترمز در خودرو دیگر خرید. وانت فروش خوبی در بخش هایی از ایالات متحده آمریکا که کمتر تحت تاثیر مستندات بنابراین خریداران هنوز هم قادر به دریافت به نمایندگی. آنها همچنین استفاده شده توسط صاحبان کسب و کار کوچک و دیگر کارگران که به سادگی نیاز به یک کامیون که قادر به استفاده از مشوق ها مانند هفت سال بهره وام است که خودروسازان ارائه شد.

تحلیلگران خواهد بود پنج شنبه شب پرده برای دیدن آنچه که بهبود فورد ساخته شده برای F-150 به نگه داشتن آن رقابتی است. به طور فزاینده داخلی از کامیون های مهم فروش امتیاز. وانت بدل از وسایل نقلیه که در آن همه که اهمیت قابلیت اطمینان و استقامت به وضعیت وسایل نقلیه با صندلی های چرم صفحه نمایش بزرگ و لوکس پس از اتمام.

فورد انتظار می رود که اعلام سنتی موتوره و گاز-الکتریکی ترکیبی از نسخه های F-150. همه نسخه الکتریکی است که انتظار می رود در چند سال را در رقابت وعده داده شده از تسلا Cybertruck و وانت از Rivian بولینگر و دو استارتاپ تمرکز بر برقی کامیون ها و SUV فضا. این مشخص نشده است که وجود خواهد داشت تقاضا برای برق وانت اما این یکی دیگر از منطقه که در آن فورد نمی توانیم پشت سر گذاشت.

با F-150 فورد به تعادل نگه داشتن سنتی کامیون خریداران, خوشحال, اما همچنین ماندن در لبه برش در به طور فزاینده ای رقابتی بازار است.

"این یک زمان بسیار جالب به تماشای فورد" گفت: کربس. "من نمی خواهد می گویند:" یا شکستن,' اما آنها باید برای به دست آوردن این حق است."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن