فورد پرونده 2 میلیارد دلار در سه ماهه اول ضرر از خاموش کردن

فورد از دست داد 2 میلیارد دلار در سه ماهه اول سال 2020 خودرو ساز گزارش پس از بازارها بسته شد شنبه. و این انتظا

توسط AKHBAREMAAAA در 10 اردیبهشت 1399

فورد از دست داد 2 میلیارد دلار در سه ماهه اول سال 2020 خودرو ساز گزارش پس از بازارها بسته شد شنبه. و این انتظار به از دست دادن 5 میلیارد دلار در سه ماهه دوم آن را به عنوان معاملات با خاموش شدن ناگهانی با توجه به COVID-19.

مثل بقیه از صنعت خودرو فورد در برخورد با توقیف خطوط تولید و افتادن فروش. مدیر عامل شرکت فورد جیم هاکت گفت: سرمایه گذاران که کشیدن ترمز اضطراری در اقتصاد جهانی بود غیر ممکن است برای پیش بینی است.

"ما درک نمی کنند وجود دارد خاموش سوئیچ" هاکت گفت. "ما می دانستیم که آن را ممکن است به رکود بیشتر شبیه به یک سوئیچ دیمر. اما خاموش؟"

از اواسط ماه مارس فورد تا به حال به تغییر تمرکز خود را از ساختمان سود-ساخت وانت برای ساخت چهره سپر آمبولانس و ماسک.

یک نقطه روشن تر برای این شرکت است که هنوز هم وجود دارد و تقاضا برای آن پرفروشترین F-150 کامیون و نمایندگی مجاز و فروش شده اند قادر به فروش از موجودی خود را با توجه به جسیکا کالدول, مدیر اجرایی بینش در ادموندز.

"بسیاری از مردم که نیاز به کامیون های آنها نیاز به کامیون ها بدون در نظر گرفتن همه گیر و یا نه" کالدول گفت.

فورد در حال رفتن به شروع به تدریج آوردن آن به اروپا گیاهان برگشت آنلاین هفته آینده با روش های ایمنی برای کارگران است. این شرکت گفت که می تواند با ارائه یک قالب برای راه اندازی مجدد در ایالات متحده آمریکا

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de