سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور گری کوهن در حال حرکت از COVID-19 پاسخ سریع به "بهبود پایدار"

قرار دادن یک آتش سوزی یکی است. تعمیر آسیب های ناشی از آن را یکی دیگر از طولانی تر و بسیار بیشتر به چالش کشیدن

توسط AKHBAREMAAAA در 7 خرداد 1399

قرار دادن یک آتش سوزی یکی است. تعمیر آسیب های ناشی از آن را یکی دیگر از طولانی تر و بسیار بیشتر به چالش کشیدن یک. وقتی که می آید به بازسازی اقتصاد توفان COVID-19 سیاست کمک کرد که ما در پاسخ به بحران اولیه لزوما آنهایی که همان است که شما کمک به ما در بلندمدت می گوید گری کوهن سابق مدیر شورای اقتصاد ملی و مشاور ارشد رییس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از سال 2017 تا 2018.

کوهن پیام به نمایندگان مجلس است که برای فراموش کردن بازی های حزبی در حمایت از اقدام سریع.

"این است که یک حزبی موضوع" کوهن گفت: "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio در مصاحبه. "ما شهروندان انجام یک کار بزرگ در از بین بردن خود را از اقتصاد و مسطح منحنی. در حال حاضر ما آن را مدیون به شهروندان ما برای کمک به آنها بازگشت زندگی خود را به حد عادی به عنوان ما می توانیم."

به منظور که به اتفاق می افتد کوهن می گوید: ما نیاز به تجدید نظر در بسیاری از جنبه های کروناویروس کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند ساخته شده است که حس در تلاطم coronavirus همه گیر اما می تواند مانع پایداری اقتصادی رفتن به جلو.

گسترش مزایای بیکاری مجاز توسط مراقبت عمل در ماه مارس ممکن است مانع از کارگران که از دست رفته کار با توجه به همه گیر از بازگشت به شغل خود را به عنوان کسب و کار بازگشایی, Cohn هشدار داد.

"ما باید در کارهایی که نیاز به پر شود و کلید را به یک بهبود اقتصادی است و مردم به کار می کنند. در حال حاضر من درک می کنم وجود دارد برخی از مسائل واقعی در اینجا و آن را به عنوان ساده به همه گفتن به بازگشت به کار. ما کودکان است که در خارج از مدرسه است. ما اصلا به مهد کودک. ما اصلا عادی پشتیبانی زیرساخت است که مردم با تکیه بر" کوهن گفت. "اما اگر ما می خواهیم به خودمان حرکت رو به جلو مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که مردم در حالت عادی از بلند شدن و رفتن به محل کار و انجام خدمات خود و پرداخت برای خدمات خود را."

در حالی که او اذعان کرد چالش هایی که می تواند به جلوگیری از بسیاری از آمریکایی ها از بازگشت به کار بلافاصله از جمله مراقبت از کودک مسئولیت در حالی که مدارس و daycares باقی می ماند توقیف, کوهن گفت که کسانی که در حال "آماده, مایل و قادر به بازگشت به کار" باید به جریمه خود مزایای بیکاری اگر آنها به نوبه خود یک کار ارائه دهد.

"ما باید برای بازگشت به حالت عادی تعریف بیکاری" کوهن گفت.

یکی دیگر از سیاست کوهن می گوید ما می تواند بدون انجام است و مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات رئیس جمهور تهمت حمایت برای. برای بسیاری از شاغل آمریکایی چنین تعطیلات معنی 7.6% دست انداز به خود چک — مقدار به طور معمول نکردن با دولت فدرال است.

اما آن را نمی خواهد کمک به ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها که کار از دست داده اند در طول بیماری همه گیر.

"حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی برای آن دسته از مردم در حال حاضر گرفتن یک چک" کوهن گفت. "من می خواهم به استفاده از سیستم مالیاتی برای ایجاد شغل به آن دسته از مردم که شغل یک ثروت باد آورده."

فروش کاهش مالیات از سوی دیگر افزایش خواهد داد آمریکایی ها قدرت خرید در سراسر هیئت مدیره.

کوهن با اشاره به تعرفه تعطیلات به عنوان یکی دیگر از راه برای افزایش هزینه های مصرف کننده.

"به یاد داشته باشید تعرفه مصرف مالیات" کوهن گفت. "مصرف کننده زمانی که آنها نشان می دهد و خرید که وارد خوب آنها پرداخت قیمت خوب به علاوه تعرفه. اگر ما خلاص شدن از شر کسانی که تعرفه مصرف کنندگان خیلی بیشتر قدرت خرید. آنها خواهد بود قادر به خرید کالا و خدمات است. و که به نوبه خود قرار داده و بیشتر مردم به کار می کنند. و در نهایت این که چگونه ما در حال رفتن به رانندگی واقعی رشد اقتصادی است."

کوهن همچنین پیشنهاد یک بندر امن سیاست است که از کسب و کار از مسئولیت اگر کارمندان و یا مشتریان قرارداد این ویروس تا زمانی که کارفرمایان را معقول تلاش برای جلوگیری از انتقال.

"چون به حدی که [صاحبان کسب و کار] در حال رفتن به مسئولیت کسب و کار در حال رفتن به, باز, بسیار, بسیار کندتر است. و حتی به اندازه آنها برای باز کردن آنها در حال رفتن برای باز کردن در یک مقدار کوچکتر ظرفیت. بنابراین ما در حال رفتن به باید این توانایی را به عنوان بسیاری از کارکنان به عنوان ما می خواهم برای بازگرداندن اگر وجود دارد safe harbor" کوهن گفت. "و من نمی خواهم هر چیزی رادیکال. ما نمی خواهیم به موج دوم این بیماری است. اما ما به آمده تا با چیزی است که منطقی است."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن داستان کامل.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن