گزارش اعتبار رایگان در حال حاضر در دسترس هفتگی به جای سالانه. در اینجا چگونه برای به دست آوردن مال شما

Coronavirus باعث می شود نظارت بر اعتباری مهم تر این همیشه مهم است به ماندن در بالای نمره اعتباری خود را. و در

توسط AKHBAREMAAAA در 9 اردیبهشت 1399

Coronavirus باعث می شود نظارت بر اعتباری مهم تر

این همیشه مهم است به ماندن در بالای نمره اعتباری خود را. و در طول یک عمده بحران اقتصادی ؟ مضاعف ،

اگر شما با داشتن مشکل با نگه داشتن پرداخت وام نگه داشتن چشم و نزدیک در جایگاه های اعتباری خود را.

سه دفاتر اعتباری گزارش — Equifax Experian و TransUnion — همه ساخته اند گزارش اعتبار رایگان در دسترس است به صورت هفتگی از طریق آوریل 2021.

جدید دسترسی به یک تغییر بزرگ از به طور منظم یک بار در سال استاندارد است.

گزینه ای جدید به معنی شما می توانید بررسی جایگاه های اعتباری خود را بدون هیچ هزینه ای بیش از 50 بار در سال آینده است.

چگونه می توانید رایگان خود را هفتگی گزارش های اعتباری

شما می توانید گزارش اعتبار رایگان در دولت موظف سایت annualcreditreport.com. این تنها واقعا آزاد هیچ رشته متصل شده گزارش اعتبار موجود برای تمام مصرف کنندگان ایالات متحده.

علاوه بر این هر یک از سه بزرگ اعتباری گزارش آژانس ایجاد کرده است یک منطقه خاص به آدرس coronavirus سوالات. در اینجا شما می توانید لینک به هر یک از آنها اعتبار نظارت بر خدمات.

Coronavirus و گزارش اعتبار رایگان

Coronavirus به سرعت در حال توسعه از یک اورژانس پزشکی به عمده اقتصادی اضطراری است. میلیون ها نفر از مردم از دست داده اند شغل خود را از آنجا که از virus. کسب و کار در سراسر این کشور بسته اند.

سنتی اعتباری استانداردهای گزارش شده است تغییر به عنوان یک نتیجه.

برای مثال قوانین جدید است که اجازه صاحبخانه به توقف پرداخت وام مسکن خود را نیز محافظت اعتباری خود را با گفتن قلم, پرداخت وام مسکن نمی تواند گزارش به عنوان "دیر" و یا "از دست رفته است."

>> مرتبط با: برنامه های امداد برای مالکان مستاجرها و بیکار در طول COVID-19

اما آنچه در مورد تمام بدهی های دیگر خود را?

نه هر صنعت دارای همان حمایت از مصرف کننده به عنوان وام وام مسکن. اگر شما در معرض خطر از دست رفته کارت های اعتباری, وام خودرو وام های شخصی و یا دیگر بدهی های پرداخت با توجه به COVID-19 نمره اعتباری خود را می تواند در معرض خطر جدی.

شاید بیش از هر زمان شما نیاز به بررسی گزارش های اعتباری خود را به ببینید که آنها دقیق هستند. دسترسی به این رایگان هفتگی گزارش های اعتباری بزرگ کمک کند.

گزارش اعتبار خطاهای واقعی هستند

گزارش اعتبار رایگان ضروری برای هر مصرف کننده. آنها به شما این فرصت را برای بررسی واقعی خطاهای مواردی که خارج از تاریخ سرقت هویت مسائل و تقلب.

چنین مشکلاتی می تواند ناعادلانه کاهش نمره های اعتباری است. و پایین تر از نمرات ميانگين نرخ های بهره بالاتر برای خانه و ماشین و کارت های اعتباری و انواع دیگر وام گرفتن.

چگونه یک گزارش اعتبار کمک کند ؟ با نشان دادن شما یک لیست مفصل از عوامل است که تا نمره خود را.

باور کنید یا نه, گزارش های اعتباری حاوی اشتباهات نسبتا اغلب. برخی از آنها بدتر از دیگران است.

یک دولت مطالعه نشان داد خطا در عنوان بسیاری از 5 ٪ از تمام گزارش های اعتباری با میانگین 25-نقطه قطره در نمره های اعتباری.

یک دولت مطالعه نشان داد برخی خطاهای گزارش اعتبار بد است که آنها کاهش می یابد نمرات اعتباری با بیش از 100 امتیاز.

معمولا این مطالعه نشان داد که خطاهای داشت و در 5% از تمام گزارش های اعتباری و معمولی تاثیر بود و 25 نقطه از دست دادن.

این یک معامله بزرگ به عنوان 25 امتیاز ممکن است به اندازه کافی برای کسی که حرکت می کند به نمره های اعتباری پایین تر ردیف که در آن وام دهندگان به اتهام افزایش هزینه های استقراض.

اگر شما بوده ام از نظر مالی تحت تاثیر COVID-19 گیر یک دروغ-نمره های اعتباری کم آن را حتی سخت تر برای پیدا کردن جای پای خود را دوباره در طرف دیگر از این بحران است.

چگونه برای بررسی اشتباهات در گزارش اعتبار خود را

وجود دارد تعدادی از مشکلات احتمالی به دنبال در هنگام بررسی گزارش اعتبار خود را.

اولین چیزی که به دنبال دقت و صحت است. مطمئن شوید که همه چیز را در گزارش اعتبار خود را درست است و هیچ کس دیگری را در مسائل اعتباری شده اند به طور تصادفی نسبت به شما.

 • است خود را به اطلاعات گزارش شده? مطمئن باشید که این گزارش نشان دهنده تنها اطلاعات خود را. ممکن است وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین "جان جونز" و "John J. Jones"
 • می کند این گزارش نشان می دهد خود را درست آدرس ؟ چه در مورد گذشته آدرس?
 • این است که امنیت اجتماعی تعداد دقیق است ؟
 • وجود دارد هر گونه موارد ناآشنا شرکت ؟ اگر شما زندگی می کنند در آتلانتا آیا شما واقعا خرید قهوه در میلواکی در هفته گذشته ؟
 • چگونه است که این اطلاعات برای هر یک از آیتم ؟

شما همچنین باید شانه را از طریق گزارش خود را برای هر گونه دروغ-گزارش بدهی است که می تواند تاثیر نمره خود را. به عنوان مثال:

 • بسته حساب شده است به عنوان باز
 • همان حساب ذکر شده بیش از یک بار
 • غلط حساب های ذکر شده با توجه به سرقت هویت
 • حساب های ذکر شده با توازن نادرست و یا محدودیت های اعتباری
 • حساب های ذکر شده با اشتباه باز کردن یا بستن تاریخ
 • پرداخت های از دست رفته که شما در واقع پرداخت می شود
 • و غیره.

شما می توانید پیدا کردن یک فولر لیستی از آیتم ها به دنبال ما در مقاله "خطا یا تقلب: من چگونه می توانم حذف موهن موارد در گزارش اعتبار من?"

اگر شما پیدا کردن یک مشکل ؟

تماس با اعتباری گزارش آژانس بلافاصله. بپرسید چه اطلاعات و اسناد و مدارک آنها نیاز به شما را به یک فایل نوشته شده اختلاف است.

اعتباری گزارش آژانس به طور کلی باید 30 روز برای پاسخ به نوشته اختلافات وجود دارد اما یک استثنا است. اعتباری گزارش آژانس لازم نیست که برای پاسخ به آنهایی که توجه آنها را به عنوان بیهوده و بیمعنی.

بنابراین نمی مسابقه یک مشکل حساب در گزارش خود را اگر شما می دانید آن را دقیق است.

چه مدت اعتبار مسائل گذشته را در گزارش خود را?

برخی از موارد می توانید اقامت در گزارش اعتبار طولانی تر از دیگران است. استانداردهای شبیه به این به گفته کمیسیون تجارت فدرال:

 • یک گزارش اعتباری شرکت می تواند گزارش دقیق ترین اطلاعات منفی هفت سال
 • ورشکستگی اطلاعات زندگی برای 10 سال
 • هیچ محدودیت زمانی وجود دارد در گزارش اطلاعات در مورد محکومیت های کیفری
 • اطلاعات در مورد طرح دعوی در دادگاه و یا پرداخت نشده حکم علیه شما می توانید گزارش شده هفت سال یا تا زمانی که اساسنامه محدودیت ها اجرا می شود و یا هر کدام که طولانی تر است
 • هیچ محدودیت زمانی وجود دارد برای اطلاعات شما عرضه اگر شما درخواست برای یک کار است که پرداخت بیش از $75,000 از یک سال و یا اگر شما استفاده از بیش از 150.000 دلار ارزش اعتباری و یا بیمه عمر

سازمان دیده بان برای scammy "گزارش اعتبار رایگان" خدمات

مراقب باشید! وجود دارد imposter سایت نما به عنوان "گزارش اعتبار رایگان" خدمات است که پول خود را و اطلاعات است.

می گوید: کمیسیون تجارت فدرال (FTC):

 • "برخی از "غاصب' سایت با استفاده از عباراتی مانند 'گزارش آزاد' در نام خود را;
 • دیگران باید آدرس ها که به عمد املای غلط بکار بردن annualcreditreport.com به این امید که شما mistype نام رسمی سایت.
 • برخی از این 'غاصب' سایت شما مستقیم به سایت های دیگر است که سعی کنید برای شما چیزی برای فروش و یا جمع آوری اطلاعات شخصی شما."

نیز وجود دارد scammers که ادعا می شود وابسته Annualcreditreport.com.

"اگر شما یک ایمیل به دیدن یک pop-up ad یا دریافت یک تماس تلفنی از کسی که ادعا می شود از annualcreditreport.com و یا هر یک از سه کشور شرکت گزارش اعتباری... این احتمالا یک کلاهبرداری است."

FTC توضیح می دهد که "در سراسر کشور اعتبار گزارش شرکت نمی خواهد به شما یک ایمیل ارسال درخواست برای اطلاعات شخصی شما.

"اگر شما یک ایمیل به دیدن یک pop-up ad یا دریافت یک تماس تلفنی از کسی که ادعا می شود از annualcreditreport.com و یا هر یک از سه کشور شرکت گزارش اعتباری نیست پاسخ و یا با کلیک بر روی هر لینک در پیام. آن را احتمالا یک کلاهبرداری است."

گزارش اعتبار رایگان پس از مارس سال 2021

رایگان هفتگی گزارش های اعتباری خود را به در دسترس خواهد بود تا آوریل از 2021. پس از آن شما هنوز هم می خواهید دسترسی رایگان به گزارش اعتبار خود را برای نظارت بر خطاها و علامت قرمز. شما فقط نمی خواهد بود قادر به آن را کاملا به عنوان اغلب.

در اینجا چگونه شما می توانید گزارش اعتبار خود را خارج از موقت هفتگی گزارش های ایجاد شده در پاسخ به کروناویروس:

 • دولت قوانین اجازه می دهد افراد برای به دست آوردن یک گزارش اعتبار هر 12 ماه از هر یک از سه عمده اعتباری گزارش آژانس (CRAs). شما می توانید رایگان خود را در گزارش AnnualCreditReport.com
 • با شروع در سال 2020 کمیسیون تجارت فدرال (FTC) می گوید که "هر کس در آمریکا می توانید 6 گزارش اعتبار رایگان در هر سال از طریق 2026 با مراجعه به Equifax سایت و یا با تماس با 1-866-349-5191. که در علاوه بر این به یک رایگان Equifax گزارش (به علاوه خود Experian و TransUnion گزارش) شما می توانید در AnnualCreditReport.com"
 • این شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) می گوید: مصرف کنندگان به عنوان یک گزارش اعتبار رایگان در شرایط خاص اما تنها اگر شما بخواهید. این شرایط خاص عبارتند از:
  • اگر یک فرد گرفته نامطلوب اقدام علیه شما به دلیل اطلاعات در گزارش اعتبار خود را;
  • موارد سرقت هویت و قرار دادن یک هشدار تقلب در فایل خود را;
  • اگر فایل شما حاوی اطلاعات نادرست به عنوان یک نتیجه از تقلب;
  • اگر شما از کمک های عمومی ،
  • اگر شما بیکار هستند اما انتظار می رود به درخواست اشتغال در 60 روز

حتی زمانی که اقتصاد پایدار است و شما نیست پس نگران بدهی های خود را و درآمد این مهم است که به نگه داشتن چشم در اعتبار خود را.

آن را شایع تر برای پیدا کردن اشتباهات در گزارش اعتبار از شما ممکن است فکر می کنم و کسانی که لکه ها می توانید خود را به خطر اندازد ایستاده با بانک ها و وام دهندگان کارت های اعتباری و دیگران.

به یاد داشته باشید: حتی چند-نقطه تفاوت شما می توانید در یک اعتباری مختلف "ردیف" و کسانی که در ردیف ("فقیر نمایشگاه خوب و عالی") خود را تعیین هزینه های استقراض و چه نوع از وام شما واجد شرایط برای.

بررسی نرخ جدید (May 28th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب