از سانتا مونیکا به برانکس: چگونه جوامع ارتجاعی از خشونت در تظاهرات

کوین Zatizabal, 30, زندگی در برانکس کاهش درآمد نیویورک قصبه که عمدتا سیاه و لاتین. هنگامی که او را دیدم در فرو

توسط AKHBAREMAAAA در 15 خرداد 1399

کوین Zatizabal, 30, زندگی در برانکس کاهش درآمد نیویورک قصبه که عمدتا سیاه و لاتین. هنگامی که او را دیدم در فروشگاه محله خود را آسیب دیده در طول این موج اخیر اعتراضات او ناراحت بود. بنابراین او با قرار دادن یک تماس برای کمک در رسانه های اجتماعی.

او نمی دانم چه به انتظار. خود را برای پاکسازی رویداد گفت: حدود یک هزار داوطلب نشان داد و درخواست تجدید نظر خود را مطرح حدود $40,000 که او می گوید او می تواند کمک به کسب و کار است که نمی باید بیمه.

"تنها راه برای حفظ جامعه رفتن است اگر ما مراقبت از آن" Zatizabal گفت. "این چیزی است که ما در حال انجام است. این است که چگونه ما در حال رفتن به سرمایه گذاری پول ما در حال افزایش است. چرا که ما در جامعه است."

در طول روزهای اخیر اعتراض نیز وجود داشته اند حوادث آسیب به کسب و کار در کم درآمد محلات و در مناطق ثروتمند مانند بورلی هیلز کالیفرنیا. اما صدمه به اموال است در یک مقدار در مقیاس پایین تر از در گذشته تظاهرات, مانند کسانی که در دهه 1960 پس از ترور مارتین لوتر کینگ جونیور

حوادث امروز هستند که بیش از حد گفت: Lester اسپنس استاد علوم سیاسی و مطالعات Africana در دانشگاه جانز هاپکینز. او گفت: وجود دارد بسیاری از هیستری در رسانه های اجتماعی. و اگر شده است وجود دارد آسیب به اقلیت متعلق به کسب و کار و محله های "اقتصادی خشونت بازدید بر این محله است که به مراتب مخرب تر است."

او صحبت کردن در مورد عدم سرمایه گذاری دستمزدهای پایین و کلی کمبود فرصت است.

بر خلاف گذشته اسپنس گفت: اختلالات اخیر نبوده است متمرکز منحصرا در کم درآمد, سیاه و قهوه ای و محله. آنها همچنین آمار کسب و کار در ثروتمند که عمدتا مناطق سفید مثل سوهو در منهتن.

برای برانکس مبتنی بر فعال Monxo لوپز تمرکز در این کسب و کار است dehumanizing.

"آن تغذیه به این هیستری این ایده که سیاه و سفید و قهوه ای مردم خود تخریبی," لوپز گفت. "این منجر به استقرار پلیس برای محافظت از اموال زندگی نیست."

و او گفت: وجود دارد دلیلی برای باور کردن کسانی که ثروتمند محله واکنش خواهد شد و به مراتب سریع تر از فقیر هستند.

Jamein کانینگهام استاد اقتصاد در دانشگاه ممفیس به توافق رسیدند.

"این وقایع در ارتباط با پیامدهای منفی پس از آن. بیشتر پلیس کشتار غیر نظامیان کاهش ارزش ملک کمتر, فرصت های شغلی, جمعیت ترک این جوامع هر دو سفید و سیاه" کانینگهام گفت. "شما می خواهید به آگاه باشید که شما می خواهید به آدرس برخی از این زمینه بی عدالتی است که در جامعه وجود داشته باشد."

به عبارت دیگر: یک پنجره شکسته است آسان به تعمیر. کار سخت است رفع چرا آن شکسته شد در وهله اول.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن