Furloughed خلبان جدید پروژه کمک می کند تا خط مقدم سلامت کارگران

به عنوان بسیاری از کشورهای سهولت محدودیت ها و دولت ها دست و پنجه نرم کردن با چگونه به تعادل اقتصادی نگرانی با

توسط AKHBAREMAAAA در 2 تیر 1399

به عنوان بسیاری از کشورهای سهولت محدودیت ها و دولت ها دست و پنجه نرم کردن با چگونه به تعادل اقتصادی نگرانی با تلاش های حاوی COVID-19 سازمان بهداشت جهانی ثبت کرده است بزرگترین افزایش روزانه در موارد ویروس.

سفر هوایی است که هنوز هم حداقل معنی بسیاری از furloughed خلبانان — مانند اما هندرسون که یکی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی — نه بازگشت به آسمان. در حالی که او شده است مبتنی Henderson, شرکت تاسیس پروژه Wingman که در آن خدمه هواپیمایی داوطلب در بیمارستان خط مقدم حمایت از کارکنان مراقبت های بهداشتی در بریتانیا و ایالات متحده آمریکا با ارائه تنقلات مکالمه و یک محل برای استراحت.

هندرسون گفت: بزرگ سیاه و سفید دیک ویکتوریا کریگ چگونه او شده است با صرف زمان و پس از همه گیر مبتنی بر نیمی از جهان را در هواپیما. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

اما هندرسون: ما واقعا نمی دانم که چگونه به طور گسترده ای آن را رفتن به تحت تاثیر قرار همه, بدیهی است, برای برخی از زمان. من به یاد داشته باشید فکر کردن به خودم در چه معلوم بود آخرین پرواز — ما در واقع دقیقه آن را در عرشه پرواز و گفت: "شما می دانید اجازه دهید بیشتر از این روز به دلیل ما نمی دانیم هنگامی که ما در حال رفتن به دوباره آن را انجام دهد." و سپس من به خانه آمد برای من روز بعد نمی دانستند اگر من می خواهم به بازگشت به لندن در همه. و سوار بر خالی جاده خالی فرودگاه ها و ایستگاه های قطار و رو خالی پرواز بازگشت به خانه. و این بود آخرین باری که من در لندن است. بنابراین آن را کاملا یک زمان از عدم قطعیت بدیهی است که برای همه ما به عنوان به خوبی.

ویکتوریا کریگ: در حال حاضر از آنجا که شما بوده ام furloughed شما همچنین قرار دادن برخی از زمان و انرژی به این طرح با نام پروژه Wingman. به ما بگویید در مورد آن. آنچه شما انجام می دهند و هدف چیست ؟

هندرسون: بنابراین پروژه Wingman راه اندازی شد فقط 16 هفته پیش برای ارائه یک چای و همدلی خدمات به بیمه خدمات درمانی کارکنان خط مقدم که ما شاهد یک نیاز وجود دارد برای یک لایه اضافی از پشتیبانی و یا نقل قول مورد علاقه من در واقع "یک پتو گرم به بسته بندی کردن در اطراف بیمه خدمات درمانی" در زمانی که همه چیز شده است بسیار دشوار است برای همه. بنابراین ما در یک اتاق در یک بیمارستان. و اغلب مردم صحبت خواهد شد یک بار آنها را در یک فنجان چای را در دست خود. و آن را واقعا به عنوان ساده به عنوان آن است. این فقط وجود دارد برای مردم به صحبت. و این ممکن است در مورد روز خود را, اما آن را بیشتر به احتمال زیاد به بیشتر مرتب کردن بر اساس از حواس پرتی درمان نوع چیزهایی که در مورد شغل ما در واقع. و چه چیزی آن را مانند پرواز یک هواپیما ؟ و که در آن شما پرواز ؟ و چیزهایی مانند آن. و بیمه خدمات درمانی کارکنان پیدا کنید که فقط به عنوان جالب به عنوان ما در پیدا کردن شغل خود را.

(حسن نیت ارائه میدهد پروژه Wingman)

کریگ: این پروژه با پشتیبانی از خط مقدم سلامت کارگران اما چه درس شما را شخصا گرفته شده و دور از آن ؟ آن ساخته شده شما انجام برخی از تفکر در مورد آنچه در زندگی حرفه ای خود را به نظر می رسد در یک پست-COVID جهان ؟ آیا شما برنامه ریزی برای بازگشت به آسمان است ؟

هندرسون: من فکر می کنم که چیزی که واقعا به من ایستاده بود, بوده چگونه پاداش این تجربه شده است و برای داوطلبان ما به عنوان به خوبی. کمک به مردم است مانند یک راه فوق العاده از صرف زمان که شما خواهد بود در غیر این صورت شاید تعجب کنید که چه آینده نگه می دارد. و بله, من فکر می کنم که هر کسی که مگس خواهد بود و امیدوار به بازگشت به کار. هیچ یک از ما هنوز واقعا می دانیم آنچه که به مانند نگاه. و وقتی که شروع به اتفاق می افتد, پس از آن من بود بسیار خوشحال بود و من صندلی در سمت چپ هواپیما دوباره. اما تا آن روز و در واقع حتی پس از آن نقطه, پروژه Wingman چیزی است که برای رفتن بر روی.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب